Mám podozrenie, že ma partner podvádza

alenkka25
4. máj 2020

Ahojte, ,, chcela by som počuť vás názor na jednu so správ ktoré som nasla v priateľovom telefóne,, áno prezrela som mu telefón lebo mám podozrenie ze ma podvádza... Nasla som tam toho viac nielen správy ale práve názor iných by som chcela na túto konkrétne keďže som konfrontovala dotycnu samozrejme ze mi ju vysvetlila po svojom a ani priateľ si vraj nič nepamätá že od koho je ani co vlastne znamená,,, takže tu je ta sprava.... On:Ahoj teta, ako sa máte? Robíš ešte? Ste zdravý? Ona:Ahoj teraz to nejde, obaja sme ešte doma lebo aj nás nechali doma, skončí na karantena, uvidíme sa a všetko si vynahradíme sľubujem, 😉pá pa. On: okí potom sa ozvy 😉 pá pa

babuli
4. máj 2020

Podozriva sprava, kryci manever podla mna...ma muza doma asi...

evkakozickova
4. máj 2020

@alenkka25 tiež si myslím že veľmi podozrivá správa...a tu konkrétnu tetu nepoznáš ? 😉

deti95060810
4. máj 2020

stačí prečítať predposledný riadok...všetko si vynahradíme - to čo mala asi tak na mysli? tvoj mm má nejaký nedostatok že potrebuje aby druhá žena mu vynahradzovala kde čo? Mňa by osobne táto správa urazila...

alenkka25
autor
4. máj 2020

@evkakozickova práveže poznám aj som jej ukázala správu co ona písala co on to nie a reagovala nato asi tak ze 3x ju prečítala a povedala mi ze toto nieje žiadny dôkaz,, že sa tým nemám ani zaoberať ani zisťovať číslo že zbytočne ale pritom nevedela ze ja o nej viem ze je to ona ze ona to písala, čiže tvárila sa ze tu spravu vidí prvý krát

alenkka25
autor
4. máj 2020

@deti95060810 no tomu nechápem lebo nemám

ayanamirei
4. máj 2020

@alenkka25 si sa mala tej dotycnej spytat, ci si mysli, ze si v kosi vysedena a veta " potom si to vynahradime" hovori o hrani fazuliek 😠 ak tu zensku poznas, a poznas jej muza, tak to povedz jej muzovi, nech si narobi s nadherou doma poriadky on... vyriesis aj svoj problem (ktory zjavne s muzom mas) a aj ju

evkakozickova
4. máj 2020

@alenkka25 no neviem čo na to povedať a je to jeho pokrvna teta ? Tie správy sú fakt písané jak keby mali veľmi blízky vzťah a koľko má rokov ?

alenkka25
autor
4. máj 2020

@ayanamirei
@evkakozickova nieje pokrvna je to švagriná jeho mami

alenkka25
autor
4. máj 2020

@evkakozickova nieje pokrvna

babuli
4. máj 2020

urcite by som to riesila vo stvorici....nech vyjdu s pravdou von...robia z teba blbca

alenkka25
autor
4. máj 2020

@evkakozickova a doposiaľ som ani nevedela ani nevidela žeby mali blízko k sebe, skôr naopak preto mi to nejde do hlavy,, ona ma myslím 58 rokov

evkakozickova
4. máj 2020

@alenkka25 aha no aj tak skús sa spýtať jeho že čo to má znamenať alebo ako to mysleli

alenkka25
autor
4. máj 2020

@ayanamirei nepoznám jej chlapa nikdy som ho nevidela a s ňou som bola asi 4-5krat v živote

alenkka25
autor
4. máj 2020

@evkakozickova jemu som tiež ukázala tu sms a on si nepamätá,, nevie žeby niečo také dostal, že keby mu poviem od koho to je tak by si možno spomenul,,, ale tak sms boli písané minulý mesiac a ani jeden nepamätá a ona keď ju čítala tak ako keby ju videla prvý krát?

evkakozickova
4. máj 2020

@alenkka25 🤣no určite nepamäta veď to zase nieje staré rok ani dva no niečo na tom určite bude...

alexa21
4. máj 2020

@alenkka25 ja trošku nerozumiem.ak je z rodiny tak asi nemusíš zisťovať číslo,veď to sa zobrazí a ty ho zrejme máš tiež uložené ,či?

babuli
4. máj 2020

zacni si muza viac vsimat....pozoruj....chlap sa prezradi sam🙂

tykat
4. máj 2020

@alenkka25 ...58 rokov????? ...no tak to uz moze mat sklerozu...tvoj muz ma kolko? ak menej ako 50 tak by som to pustila z hlavy, jedine ze by bol na stare baby, na taku by som ani ziarlit nevedela 😎

alenkka25
autor
4. máj 2020

@alexa21 hej zobrazí ale on ju nemá uloženú po krstným menom alebo ako teta, len A. I. 3 tak ju má uloženú a ja mam tiež jej číslo tak to viem ze je to ona lebo som natukala číslo do svojho mobilu a vyskočila mi ona

alenkka25
autor
4. máj 2020

@tykat no on ma 40 ale problém je to ze dozvedela som sa aj to ze je na staré

gubiko
4. máj 2020

možno je to odpoveď staršej tetuchy. teraz to nejde = teraz sa máme zle, potom si to vynahradíme = čas, o ktorý všetci takto prichádzate. možno sa ona tak vyjadruje. je to staršia pani..

evkakozickova
4. máj 2020

@alenkka25 no tak už môžeš vedieť čo asi spolu majú aspoň je to nejaká kočka že mu to za to stojí ? Lebo ináč asi fakt nepochopím...

retatka
4. máj 2020

@alenkka25 Ako sa vraví ,,Zatĺkať ,Zatĺkať ,Zatĺkať ...never im ,robia z Teba naivku.A ešte k tomu keď je na staré ..Máte nejake problémy doma ?Asi áno keď si mu isla do mobilu ,to žena vycíti keď je muž neverný ..Aspon vieš na com si .Teraz už len pozorovať ,neboj ono sa to prevalí skôr ci neskôr .

kakawah
4. máj 2020

no ked je to pribuzna, nemyslela to tak ze si vsetko vynahradime, ze konečne sa stretnete a date kavicku a pokecate? Si myslis ze ta podvadza s nejakou vzdialenou pribuznou? Niesi paranoidna?

marca12
4. máj 2020

Po precitani sms som bola presvedcena,ze ta podvadza,ale citam dalej,ze ma 58 rokov???? To by ozaj bol tvoj odkazany na taku tetusku?

marca12
4. máj 2020

@alenkka25 tak je jasne,ze spolu nieco maju. Jeden aj druhy zatlka. To su sviniari

nafka0483
4. máj 2020

Ale ved ona je realne jeho teta - sice nie pokrvna, ale mamina svagrina je predsa teta - bud je to sestra jeho otca, alebo manzelka mamkinho brata. Okrem toho je cca vo veku jeho mamky, teda o dost starsia od neho... akosi sa mi nezda ze by ta podvadzal fakt s nou.
V ramci rodiny take znenie sms neznie podozrivo, s cudzou ano.

alenkka25
autor
4. máj 2020

@retatka práveže nemáme problémy len keď sme oslavovali tak si viac vypil a vtedy sa chválil kamarátovi že on je na staršie a neviem co a vtedy som využila a išla mu do mobilu a objavila toto aj par fotiek nahých starších žien s pokecu

alenkka25
autor
4. máj 2020

@kakawah nechodí k nám na kávičku a keď sa stalo ze sa zastavila keď mala cestu ta len somnou debatovala lebo ze s nim nemá očom

retatka
4. máj 2020

@alenkka25 Tak možno s touto tetkou nič nemá ,no obozretná by som bola ,že chodí na Pokec a má fotky žien z Pokecu .