Mám nezáujem o manžela, máte to tak niektorá?

tretiedieta
3. sep 2019

Dievčatá, som v tom sama,alebo aj niektoré z vás to tak maju doma,ako ja,že maju na starosti všetko a na manzela uz nemaju ani náladu ani energiu? Dakujem.

deti95060810
3. sep 2019

myslíš sex?

tretiedieta
autor
3. sep 2019

@deti95060810 áno,aj to

rybkoava
3. sep 2019

Záleží načo, ja som niekedy rada sama a v tedy nemám náladu na nikoho teda ani na manžela 😊 V tedy ho pošlem na ryby alebo si idem vybiť svoju zlú náladu do záhradky. Inak ja mám tiež na starosti všetko a niekedy to skrátka na mňa všetko doľahne a v tedy buchnem. Najhoršie je že keď to ide do extrému a som totálne vyčerpaná, tak vždy schytám angínu. Aj my ženy máme svoje hranice.

sofia1
3. sep 2019

@rybkoava toto ako by som ja pisala😞😞😞

rybkoava
3. sep 2019

@sofia1 Len našťastie ja keď buchnem tak môj manžel na druhý deň kým som ja v práci vyupratuje a urobí to čo mu v hneve výkričim 😊 A ak ma takú zmenu, že prídem s práce a on už je doma tak ma ešte aj obed a káva čaká. Len ja som s tých kľudnejších, takže sa to vo mne hromadí.

lula313
3. sep 2019

@tretiedieta mne dosť muž pomaha, aj my brava dceru v podstate každý deň na 1-2 hodiny von, čiže sa to dá, zvykne aj doniest jedlo, takze ani varit nemusím nám, len dcere, čiže nemôžem povedat, že by som bola na všetko sama.. celkom mám klud, keď si to porovnám s tou hektikou v praci, kde som robila stále nadcasy(nakoľko som robila prácu za dvoch ľudí až polroka). Veď deleguj muza, nech robi domáce prace, alebo ide s deckami von, naplanuj veľké upratovanie len na sobotu s v rámci týždňa rob len udržiavaci poriadok, var na dva dni a pod

titla
3. sep 2019

Ja som cez tyzden na vsetko sama, manzel rano akurat povaruje na par minut dieta, aby som stihla ranajky a domov z prace sa vracia az vecer. Ale ja sa na neho praveze tesim a radsej obetujem aj z tej trochy spanku co pri babetku mam, aby som mohla byt s nim.

sofia1
3. sep 2019

@rybkoava no vedcov ja tiež som kludna povaha.nazbiera sa to u mňa za dlhšie obdobie a potom to už ide so mna von.

blunka
4. sep 2019

Ja sa na muza praveze tesim. Pracuje do 17:00 a uz od 16-tej kukam na hodinky a ratam si v hlave ze kolko este a uz pride.
Po 17tej uz chodin aj vykukovat cez okno ci uz je nase auto na parkovisku.
Aj rano sa kukam na neho ze este spi a hovorim si ze este 2 hodky a uz zase bude musiet ist do prace.
Pre mna to je nepochopitelne netesit sa na muza to naco by mi bol potom v zivote.

kvetinka75
4. sep 2019

@blunka môžem sa spýtať koľko ste spolu a máte aj deti? Lebo zo začiatku to takto bolo aj u nás a neskôr...... 😉

blunka
4. sep 2019

@kvetinka75 vyse 15 rokov. cakame druhe.

nikol873
4. sep 2019

hmm tak ako ja si myslim, ze v kazdom vztahu pride taketo kvazy hluche obdobie. no da sa to prekonat len treda samozrejme chciet

lula313
4. sep 2019

@kvetinka75 aj my s mužom spolu žijeme cez nejakých 12-13 rokov, tiež sa na neho tesim a v podstate je to jediný človek, ktorý mi nelezie na nervy, čo sa týka spoluzitia😀 a to iste obdobie sme zvykli pracovať aj spolu z domu, takze som aj tazko znášala, že sme neni 24 hodín spolu😂😂😂

terezka1947
4. sep 2019

@rybkoava ja tiez vtedy takto koncim

juliet86
4. sep 2019

a preco manzel nema nic na starosti???

chovancova27
4. sep 2019

ja sa tiež teším na celú rodinku... poobede ideme vždy spolu niekam sa prejsť a vtedy pokecáme o živote a tak... bývame pri lese a máme také svoje turistické hodinky 🙂 ale ked sme zavretí doma, tak komunikácia žiadna, resp. venujeme sa deťom... ale niekedy by mi aj vyhovovalo, keby som bola chvíľu večer sama, že ide na pivo alebo tak... ale je to fajn tak ako to je 🙂 na materskej to bolo tiež všelijaké depresívne, teraz ked už pracujem je to super.

karolinakr
4. sep 2019

Moja kolegynka bola s muzom asi 30 rokov a hovorila, zeby sa tesila keby ju muz pozval na rande. Niektore pary sa skratka najdu

lulula1990
4. sep 2019

@lula313 to vazne, 24hodin spolu ? Ja som mala takú koleginu, s mužom doma spolu, v robote spolu, silno sa chcela pretlačiť na miesto v našom obvode, len aby mohla byť s ním. Mne to prišlo až choré. Nakoniec po pol roku musela odísť na iné pracovisko. Jej muž sa medzi rečou zmienil že mu to bolo nepríjemné, ale nikdy jej nič nepovedal.

mmoni89
4. sep 2019

@blunka som na tom tak isto ,uz od 16tej len do garaze kukam😆

ivanka12311
4. sep 2019

@blunka ten môj chodí na cesty okolo 2-3rano vstáva a príde až o 6-7vecer :( beriem to tak že musí zarábať peniaze..aj ja kukám stále či už je doma 😔

janickacrazy
4. sep 2019

@tretiedieta no tak musíš to manželovi povedať, že pokiaľ ti bude pomáhať s deťmi a domácnosťou, tak bude aj večer nejaká zábava, pokiaľ všetko robíš sama, tak jasné, že si vyčerpaná a nemáš nanho náladu, neviem aké veľké deti máte, ale aj tie treba zapojiť do domácich prác, ja mám toho tiež dosť, lebo manžel chodí z práce až o 19 a to je total unavený, ale ja sa nesťažujem, aspon cez víkend dačo porobí aj dom aj okolo domu, s deťmi ide von a tak, treba si to len dobre zorganizovať

lula313
4. sep 2019

@lulula1990 tak môj muž za nami aj cestuje, aby nás mohol každý deň s dcerou zobrať na obed von😀 čiže si myslim, že tá náklonnosť je vzajomna😂😂😂

rybkoava
5. sep 2019

My sme spolu 14rokov. V jednej práci by som s ním byť nechcela 😀 Keď som bola na MD tiež som počítala minúty kedy už príde domov. Teraz sme spolu hlavne cez víkendy. Manžel robí na smeny a ja len rannú a keď aj je doma tak na chalupe sa vždy niečo nájde čo treba urobiť. Ale začala som s ním chodiť na ryby a práve pri nich akoby naše manželstvo nabralo druhý dych. A to som mu povedala pred 3 rokmi, že ak si vybaví rybársky, že sa s ním rozvediem. 😊 A skončilo to tak že mám papiere aj ja a keď ideme spolu na ryby v kľude sa porozprávame. Takže si myslím, že vo vzťahu sú aj spoločné záujmy dôležité.

bale1rinka
5. sep 2019

@tretiedieta tak treba trošku viac zapojiť manžela do všetkého aby ti odobral starosti aby si mala náladu a energiu, jednoduché..

simca06022011
5. sep 2019

@lula313 my tiez spolu aj pracujeme :D zvladame to celkom dobre.. ja ked vybuchnem, vybuchem, ked on tak on.. vezmeme si psa v duchu "keep calm and walk the dog".. niekto sa vrati po 20minutach, iny po 6 hodinach :D ale da sa... niekedy psychohygiena pomaha, ked je velmi zle, odidem na welness :D

janickacrazy
5. sep 2019

@simca06022011 a ked nemáme psa? 😂

0silvia0
5. sep 2019

@janickacrazy tak plyšového 😇

saluda
5. sep 2019

@tretiedieta podľa nocku máš asi 3 deti, alebo tretie čakáš? Ja mám 3 deti a ako pribúdali, manžel viac pomáhal. Niečo sám od seba, iné som si musela vyhadat a občas mu to musím občerstviť, ale fakt pomáha, aj zehlit sa naučil. Aj ked teraz už nezehlime takmer nič, tie 3 deti nás naučili filtrovať nedolezite činnosti. A o tom to je, či budeš celé dni upratovať, variť, behať okolo deti, školy a tak....Alebo zapojiť aj chlapa a ostatné práce zredukujes. Až pri treťom dietati som sa naučila bez výčitiek svedomia sadnúť si po obede na terasu ku kavičke, vyložiť nohy a čítať si knihu. Začala som pravidelne cvičiť jogu, precistim si hlavu, posilnim a ponatahujes telo, psychicky vypnem. Domácnosť pocká, tvoja psychická pohoda a ten pocit, že naozaj žiješ nie iba nejak prezivas, to by si odkladať nemala už ani deň. Ľutujem len jedno, že ak to malo spôsobiť to tretie dieťa, že som ho nemala už oveľa skôr 🙂

lulula1990
6. sep 2019

@lula313 tak keď vám to pasuje a ste tak spokojný, je to fajn, ja byť s mojím 24h denne privedie ma to do blaznivca 😄 ja som taká že potrebujem mať aj niečo ,,svoje" bez muža aj bez detí, oddýchnuť si, odreagovať, nič neriešiť. Viem, že môj muž to má rovnako.