Mám mu veriť?

mamina147
25. apr 2015

Ahoje maminy, potrebujem pohlad z ineho uhla, preto tato nová registrácia. S manželom sme spolu 5 rokov, máme skoro trojročne dievčatko. Ani neviem ako začať.. ☹ Myslela som si ,že máme vcelku normalne manželstvo, rozumieme si, sem tam mala hadka o blbosti, nič zásadné. Ale teraz som zistila, že manžel vypisuje na pokeci take veci, čo ma ranili... Babe, o ktorú mal kedysi záujem.... že mu je luto, že sa o nu viac nesnažil, že si kazdy den vravi, že toto čo ma nie je zdaleka ono... a dalsej takej mladej, že on je teraz v sračkách, nech si dá pozor, lebo skončí ako on... Dalsej, že nie je spokojný, že to všetko spravil naopak, a že teraz už nie cesty späť...
Pozerala som na to ako puk. 😕 Raz sa už ku mne taketo reči dostali, vtedy som sa ho na to rovno spýtala, čo mu chýba a či je nešťastný... Nech mi narovinu povie. A odpoved? To su somariny, čo to rozprávam, prečo tomu verím, keby to tak bolo, tak by so mnou nebol... Vraj su to drísty, že skúšal, čo na to tá dotyčná, či by mala záujem. A ja som sprostá, ked tomu verím. Všetky jeho taketo komunikacie su vraj len drísty a sem tam mu vraj hrabe.
Ale po tomto už naozaj neviem ☹ Doma je normálny, stará sa o rodinu, chce ma stále pri sebe, ked niečo robíme, tak spolu. Chodíme všade spolu, ešte aj tam, kde ma vobec nie je treba, lebo on vraj sam nejde...
Starám sa o neho, zdielam s nim rada aj jeho záluby, nechám ho, ved ked chce nech ma svoju zabavku... A potom si prečítam toto.. ☹ ☹

Ani neviem, či má zmysel konfrontovat ho. Určite všetko poprie. Čo si o tom myslíte? čo mam urobiť? dakujem za kazdy nazor.

dankaa78
25. apr 2015

@mamina147 pokial chodi na pokec tak podla mna nieco hlada...

bonaqa2013
25. apr 2015

@mamina147 ja by som mu to určite ukázala. A poriadne sa s ním vyvadila. robí z teba debila.... Dávala by som si na neho pozor - môže ťa nepríjemne prekvapiť. čo je schizofrenik?
On len skúša..... LEN BLÁZON SKÚŠA SKLO A ŽENU. Ak niekto nerozumie, vysvetlím.....

nela1916
25. apr 2015

@mamina147 Ja naopak iné východisko nevidím, len konfrontáciu. Pripadá mi to, že hrá na dve strany. Buď je k tebe neúprimnýa skutočne niečo hľadá, alebo ho vyslovene baví taká tá "dvojitá existencia", aj rodinný život, aj hryna internete. Ak to ešte chcete zachrániť, tak osobne nevidím nič lepšie, iba "prinútiť ho" k úprimnosti, ak sa to vôbec dá, takto ale medzi vami bude bariéra, podľa mňa neprekonateľná. Nie je nič horšie ako nepomenované bariéry, a ak aj konfrontáciou nič nedosiahneš, aspoň sa pokúsiš.

No... Môj bývalý sa tiež takto hrával na internete a nevyšlo z toho nič pekné. Toto treba vyriešiť už v základoch.

timea7
25. apr 2015

@mamina147 ako si to zistila? Mala si mu to hneď ukázať, chodenie okolo horúcej kaše nemá zmysel, ja by som z toho urobila riadny cirkus, aby mu bolo navždy jasné, že toto tolerovať nemieniš a môže ťa veľmi ľahko stratiť. Muži občas od vôle nevedia, čo so sebou, takýmito somarinami si dvíhajú sebavedomie 😝 😝 😝, ale zrelý muž takéto niečo nerobí, čo sa ten tvoj zasekol v puberte?

bebe87
25. apr 2015

@mamina147 keby bol aspoň úprimný,,, mnoho ľudí žije a existuje v pároch ktoré sú skôr náhodné než tie po ktorých celý život túžili,,, len keby bol k tebe úprimný, keď už je na tom takto, že to vešia kade komu hore dole,,, držím ti palce, aby si mala silu aj takto ponížená s ním naďalej byť,,, a jemu aby sa každý deň do teba znova a znova zamilovával...

mamulka211
25. apr 2015

je to syndrom znudeneho muza. Ma vsetko, rodinu, skvelu manzelku, dieta...nudi sa. Ver tomu, ze keby si ho konfrontovala a nie len to, ale ho aj na isty cas opustila, alebo jeho vykopla niekde daleko od rodiny, zeby sa velmi rychlo spamatal a uvedomil si, ako sa zahrava s ohnom, ze to, co ma nie je samozrejmost a ze by si to mal viac vazit. Poznam z vlastnej skusenosti...

nikkikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pixma321
25. apr 2015

pokec ešte nič dobre nepriniesol....

mamulka211
25. apr 2015

@nikkikke o kom pises? O zakladatelke tejto temy?

mimina00
25. apr 2015

@nikkikke tak to aj mne je nechutna ked to tak citam,nie to este toto zazit.no aj ja som mala takuktora isla po tych ktori isli po mne....zrusila som ju

mamina147
autor
25. apr 2015

ďakujem za názory...
@mamulka211 keď nad tým rozmýšľam, myslím že to môže byť presne ako píšeš. Má všetko.. 😖 žena mu nachystá veci do roboty, navarí každý den presne na pol dvanástu obed, žena príde po neho autom vždy keď treba a kam treba.. Proste má doma istotu... Ale na druhej strane, on sa tiež ku mne správa pekne. Akurát, že odo mňa si to asi neváži, ked tára taketo veci.
@timea7 áno, asi sa zasekol v puberte.. 🙄 má 35 rokov, a neviem či ho to niekedy prejde..

Ale čo ma najviac štve, že ma robí na debila.. aký je on chudáčik nestastny, hlavne že je doma vysmiaty ako lečo. Keby jej normálne napísal, si kočka a páčiš sa mi, tak to znesiem lepšie ako toto čo trepe. 😒
A to nie su nejaké neznáme pokecové dievčatá, to su všetko tie jeho kamarátky tu, z okolia 🙄 Ani kamarátkami to nemôžem nazvať, lebo ich vidí raz začas v robote.
Porozprávam sa s ním teda a som velmi zvedavá, ako mi to ide vysvetliť

dankaa78
25. apr 2015

@mamina147 Drz sa🙂

timea7
25. apr 2015

@mamina147 ja by som nezniesla, aby jej písal akokoľvek

mikema
25. apr 2015

@mamina147 Inak oblubna vyhovorka zenatych, co maju afery: hovoria mielnke, aki su nestatni. Nechcem tym povedat, ze tvoj je neverny, to nie. Asi sa fakt len nudi, len otazka je, ako daleko ta nuda moze zajst... Takze ja by som urobila s nim poriadok. A taky, ze by si to zapamätal. Uprimne? Keby mne moj manzel chodil po pokecoch, uz to by som riesila. Bud mas vztah a staras sa on ( a o rodinu), alebo ostan sam a bal zeny na internete. Casto pocuvam o dokonalych zenach-manzelkach, ktore si muzi nevazia. Obcas im treba ukazat, ake by to bez manzelky bolo a hlavne obcas treba uprednostnit seba. Ja svojho muza milujem a urobila by som prenho aj nemozne, ale zachovavam si kusok seba, obcas hladi najskor na seba, az potom nanho. Lebo obcas treba zit aj svoju nezavislost, ono take zeny chlapov asi aj viac bavia, ked saobcas musia aj v manzelstve snazit, aby zena bola spokojna a aby "neusla" 😉

mojajulia
25. apr 2015

...má zrejme nízke sebavedomie a takto si na pokeci niečo dokazuje....
Šteká ale nepohryzie...

ariannazara
25. apr 2015

@timea7 ani ja!asi by som ho roztrhla do sekundy a veci by mal pred dverami och!

mala_hobitka
25. apr 2015

@mamina147 Aj ja suhlasim s nazorom ze sa nudi a nevazi si co ma. To je smutne. Mna osobne by neskutocne vytocilo ze cudzim pise ako je nestastny so mnou a podobne. Uprimne....vobec to ze ma potrebu si pisat s cudzimi zenami zatial co ma doma jednu co mu dava prve posledne je od neho vazne ubohe. A to ze vlastne z teba robi debila...dakujem pekne...este on je v tom nevinne, nie?
Ja som dost vybusny typ. Co by som robila netusim. Ale je dost mozne ze by som mu zbalila kufor. "Si nestastny so mnou? Ok paci, veci mas tu, dvere su tam chod si ja ti zivot nicit nebudem a ty ho nebudes nicit mne." Asi by som trvala na tom aby na cas odisiel, premyslel si co chce a potom mozeme riesit. S vystrahou ze ak to urobi znovu jeho veci poletia oknom.

mamina147
autor
25. apr 2015

@mala_hobitka tak zbaliť si kufor možem akurat ja 😕 ved to ma na tom nasralo najviac, ako može písat take veci, robí zo mna idiota, pred tými babami. Chystám sa na to, mám toho dosť, je to už druhý raz 😔

mala_hobitka
25. apr 2015

@mamina147 ved prave...to uz nie je ziadna nahoda ...

ivca88
25. apr 2015

Chúda ... muselo to velmi zaboliet ☹ si hrdinka že si to vobec takto prekusla ... ja by som narobila iný cirkus ...
Ale ste dospelý a tak to treba riešiť ...
Určite sa treba porozpravat... samozrejme ideal by bol ak mala nebude doma ... dajte ju k babke ci niečo vymysli ...
Najprv by som sa ho pytala take veci...ze más pocit ze je iný... že to medzi vami prestava klapat ... a ci je stastný a tak ----> aby to s neho vyslo .... alebo ci bude zatlkat ...
Ak zatlka ... prepáč.. je to zbabelec ...
Doma sa hrá na rodinku ... a na internete zo srba robí chudáčika .... ved to neni chlap ... ale chlapča ....
Ved takéto veci urobil frajer mojej 15 rocnej sesternici ... je to smutne ☹
Kazdopadne ... urcite je to pre nho "unik" z reality... a myslím že časom by sa to iba stupnovalo....
Treba rázne povedat nie ,., lebo zatial tam nie je az taka nevera ze by si ho mohla znenavidiet,,,a vysledok by bol rozvod ,,,,
Mate dietatko..,.a chova sa aspon pred tebou prikladne.,,, cize zachranit sa to da,,, ale musi sa o to snazit ON ..,, nie ty !!
Hlavne si vsetko dobre premysli,... nerob to od nervou.... ujasni si ako budes reagovat v tom ci tom pripade.,,.aby si vedela co robit....
Vela stastia .... hadam to pre vas dobre dopadne 🙂

ivca88
25. apr 2015

A ešte dodám,....Že ak by mu narástli guľe... a chcel by odísť...či by chcel rozvod ... určite ho o nič nepros ! ... to by si to uplne pokazila ... mal by ta omotanu okolo prsta ....
Ostan s ním jedine v tedy ...ak bude ronit slzy a prosit ON teba .... a aj to mu nenalet hned ze vsetko je v poriadku a ráno si date udobrovací sex .... toooo niee ... nech si to odserie... nech sa poučí.... a hlavne nech si ťa Váži 🙂 ... máš povolenie byť svina 😀

koskaaa
26. apr 2015

Ja som mala doma nieco podobne a to sme spolu len chodili. 1x som odpustila, 2x som si vsimla, ze to po case robi zase, tak na tu stranku kam chodil, som si spravila nick a napisala mu...mesiac sme si spolu pisali!!! Teiz tam popisal kadeho a predtým, nez sme sa mali stertnut (teda s tou babou z netu) som mu vsetko splechla do oci. Prosil, nariekal a ja BLBA som mu zase odpustila velmi rychlo a asi velmi lahko. No a do tretice to bola baba z nasho mesta, s ktorou to prerastlo do nevery a az potom som sa spamatala!!! (Ale to sme uz boli manzelia, nastastie bez deti)... Takze moja rada je: sprav si dokaz - kopiu ich pisania (aby aj ked mu odpustis, si si pripomenula obcas, ze sa mas mat na pozore), 100 % istota tam uz nikdy nebude, ale mate spolu dieta a pre neho/nu sa oplati dat druhu sancu. Ak das druhu sancu, iba vtedy ak bude vsetko lutovat, bude sa kajat - ale hlavne neulahcuj mu to a neodpustaj rychlo!!! Nech si to vyzerie, co si navaril a damov by som zavolala nejakého uja z IT, aby zablokoval vsetky taketo stranky, mozno uz hned zajtra, len co si opatri dokazy. A chlapca treba viacej zatazovat domacimi pracami a starostlivostou o dieta - hlavne nech sa nenudi. A ak nebude lutovat, bude zatlkat, nedajboze to obrati na teba - ta nech si zbali kufre, poviem ti, taky za to nestoji!!! Vela stastia, pevných nervov!!!

guinevre
26. apr 2015

@mamina147 Keby som na tekto nieco dosla MM, tak by som sa rozviedla, nevedela by som zit s niekym kto sa na mna stazuje nejakym babam na internete, otras.

sunshineka
26. apr 2015

@mamina147 moj ex toto robil.pritom sme mali pekny vztah aspon som si myslela.chodil na pokec,vypisoval so zenami a ked som mu na to prisla,popieral.nezvladla som to a rozisla sa.pre mna to bolo neskutocne ponizenie.dodnes je vo mne urcity hnev,ze som si nic nevsimla uz skor.a bol presne taky,ze vsade len so mnou,kazdy volny cas mi venoval,ziarlil na mna a predsa dokazal podvadzat.na takychto chlapoch si to nevsimnes.a co je paradox po par rokoch sa mi ozval a pisal,aky je nestastny so sucasnou,ako lutuje,ze ma nechal odist a bla bla bla.je mi luto jeho zeny.najradsej by som jej povedala,s akym hovadom zije,no nepoviem.nech sama na to pride.keby mi toto spravil sucasny partner,tiez by som volila rozchod.som hrda zena a nenecham sa takto ponizovat.aj ked je strasne tazke opustit cloveka,ktoreho milujes.mne sa po case zhnusil a laska sa zmenila na nenavist.vies,co este mozes urobit?zaloz si novy nick,pozri si jeho profil a ak ma aktivovane plus,tak ti odpise.ak nie,napis mu ty len tak nezavazne,ale neprezrad sa.snaz sa byt co najviac koketna a dohodni si s nim stretko.bude prekvapeny,ked ta tam zbada.mna tato myslienka napadla neskoro.tiez som mohla takto mojho nevernika konfrontovat

mamulka211
26. apr 2015

@sunshineka uplne suhlasim, nevera nemusi byt len fyzicka, aj internetova nevera je nevera. Moj ex tiez toto robil. Pisal si s cudzimi zenami o nas, ohovaral ma po pokeci a lichotil inym zenam..vzdy mal na fb nove priatelky, ktore neboli ani spoluziacky, boli to kaosky, ako povedal...neuznavam to, ani ziadne take sukrone veci ako je fb , ci pokec.Ked uz, tak partneri maju mat spolocny fb, kde si obaja popridavaju priatelov a obaja maju k uctu pristup. Inac to nema cenu.

sunshineka
26. apr 2015

@mamulka211 nemyslim si,ze partneri musia mat spolocny ucet,to sa mi zda uz chore.

mamulka211
26. apr 2015

@sunshineka mne nie

citronade
26. apr 2015

Hehe daj nick, vyriesime 😀