Mám mu odpustiť, že ma nechcel?

3. okt 2020

Je pochopitelne ze ma jeden chalan nechcel ked som mala skoro 100 kil
Ale teraz ked mam uz 70 zacinam sa mu vraj pacit.

zuzana_ilkova
3. okt 2020

No muzi su cudne stvorenia v tomto,tvrdia ze im na vonkajsku nezalezi ale maju predsudky... je to na tebe ak citis ze je to clovek s ktorym si rozumies a vies si nieco viac predstavit skus to...nemas co stratit

amelia000
3. okt 2020

Ano je to pochopitelne. Mozno si sa mu aj pacila povahovo, len ho tvoja postava nepritahovala. Musis uznat ze 100kg je vela. Tiez som poznala chlapca..celkom fajn, len on bol zas vychrtlinka a tam som si ja nevedela predstavit nejaky intimny vztah. Az ked pribral, tak som si s nim nieco zacala. Ano viem povrchna svina 😂😂😂

denden77
3. okt 2020

@amelia000 ako hovori moj chlap "som plytke hovado.. ale aspon uprimne" 🤣🤣🤣

ancovicka21a
3. okt 2020

na to pozor..lebo ak si s nim nieco zacnes,aj vaznejsie a nedajboze zacnes priberat naspat,tak ta posle tam,odkial si prisla..vlastna skusenost..asi ste este obaja mladi,vsak?treba si hladat takeho,ktoremu sa pacis aj so 100kg (i ked,ano,je to vela)..a ver mi,ze aj taky sa najde..tiez vlastna skusenost..i ked ja som tolko kg nikdy nemala,max. 90,ale som dost vysoka,a tuk mam rovnomerne rozlozeny,takze sa to celkom stratilo 😀 teraz uz som velka gula,ale cakam babo,takze to je ine 😉

autor
3. okt 2020

@zuzana_ilkova hej je to spriaznena dusa ale chcel byt len kamarat ked som bola obezna

autor
3. okt 2020

@ancovicka21a hej toho sa bojim ale vtedy som sa mu mohla len pacit alebo nepacit..no ked ma napr po par rokoch uz bude milovat a vteey priberiem tak ktovie ci by bol taky zmrd ze by ma kvoli tomu nechal..ktovie

alexandraalexandrova
3. okt 2020

ak ta nechcel ked si bola obezna, ta by som si s nim nic vazne nezacinala...ani ked si inak rozumiete. Je zjavne ze ho pritahuju len stihlejsie zeny a ked raz priberies, tak sa stanete v tom najlepsom zase len kamaratmi, v tom najhorsom neostane ani to kamaratstvo...

katarinka89
3. okt 2020

V tehotenstve určite váha stupne- takže zvaz vzťah s niekým, kto rieši vonkajsok a komu je presnejší výzor ako iné veci

sense
3. okt 2020

Odpustiť ako kamarátovi môžeš... Ale ja by som si s ním už začať nechcela vzťah... Pretože by vomne stále bola pochybnosť že priberiem tak ma opustí...
A k tomu ze ak by ta už miloval by ta hádam neopustil.... Tak keby ta miloval alebo by k tebe niečo cítil, cítil y to aj predtým nie až po schudnutí 30kg....

Ale ty si tu už písala a veľa žien ti písalo žeby do vzťahu s takým nešli

syslik81
3. okt 2020

a? su ludia kt sa proste obezny ludia nepacia.. je to nepekne a nezdrave .. ok ak si chora ale neodsudzuj ludi kt maju iny vkus .. rozdiel 30 li;l je vela a meni vyzor cloveka a kazdy jeden ci muz ci zena sa pozerame aj na vyzor -je to to prve co si na cloveku vsimneme... tiez by som nemohla byt so 100kilovym ... ale nemyslim si ze som za to zla ... proste sa mi pacia chudsi ludia .. a nemas mu co odpustat -uprimnost? bud za nu rada ...

lindusss2016
3. okt 2020

A lavne rob vsetko preto, aby si sa na tu stovku naspat nedostala. Treba si vazit svoje telo a mysliet na svoje dobro, obezita nikomu neprospieva. Ja sa mu necudujem, ze si sa mu vtedy nepacila, 100 kilove dievcata maju samozrejme obmedzeny vyber. Mozes byt na seba hrda, ze si tak pekne schudla, ale urcite mu nemas co odpustat. Ak si rozumiete, ty sa pacis jemu a on tebe, tak neries, ci ta v buducnosti necha alebo nie. Ved to ta moze nechat kazdy jeden, absolutne nerozumiem tymto komentarom 🤷‍♀️

malicka_mysicka
3. okt 2020

a sama sebe si sa pacila? chcela by si mat sex so 150kg muzom? si sikulka, ze sa ti ppdarilo takto schudnut, velmi ti fandim ale striehni sa, aby sa ti tie kila naspat nevratili. je to strasna zataz na klby, srdce, vsetko. a rozhodni sa ako ti povie srdce. ked som chodila este do skolky, bol tam chlapec s ktorym sme sa kamosili a ked som zacala nosit okuliare, tak sa mi vysmieval. celu pubertu bol do mna zamilovany, ale nikdy som mu sancu nedala. fesak, ale velmi mi ublizil ked sme boli skolkari a nikdy som na to nezabudla. uplna blbost, ale tak som to proste citila 😀

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
thoughtfulweirdo
3. okt 2020

Ja na tom nevidím nič prekvapivé. Keby mal môj muž 150kg, nepritahoval by ma. Teraz, keď už ho milujem, je to samozrejme iné, kvôli váhe by som ho neopustila, ale keby mal toľko pri spoznaní, ku vzťahu by nedošlo. Povaha a duševné porozumenie je síce základ vzťahu, ale musí to medzi dvoma ľuďmi klapnúť aj po fyzickej stránke.
Jedna vec je riešiť trochu speku na bruchu a celulitídu na zadku, to je povrchné a hlúpe, ale 100kg žena je už obézna a nie každého obézne ženy fyzicky priťahujú, hoci povahu môžu mať dokonalú.

nika82
3. okt 2020

a mas teda 70kg ci tych 50?

asia83
3. okt 2020

Muži uvažujú inak. U nich výzor zaváži veľmi. Dokonca skôr postava ako tvár. Nie sú ženy, ktoré iba o pocitoch, vyžarovaní, vnútornej kráse snívajú. Česť výnimkám.

falbala132
3. okt 2020

no pozri, ani ja by som sa sama sebe nepacila keby som mala o 30 kg viac 😀 😀

kittykat22
3. okt 2020

Spytaj sa samej seba, ci by si chcela zanedbaneho muza. A ci by si zmenila nazor keby sa ostrihal, oholil, zacal sa dobre obiekat ...

suzie26
3. okt 2020

Rozhodne nič s ním .. náhodou priberieš po deťoch a zasa ta nebude chcieť. Povrchný chlap takého nechceš

alaguema
3. okt 2020

myslím, že tu nie je čo odpúšťať. Nikto nie je povinný ťa chcieť. O sexuálnej príťažlivosti rozhodujú naše primitívnejšie vrstvy a rolu tam hrá vizuálna stránka a čuch - niekto nám vonia, niekto nie, niekto nás na pohľad priťahuje, iný nie. Muži podvedome hodnotia proporcie ženy, či na nich pôsobí ako vhodná budúca matka, vnímajú signály o tom, v akej je žena forme, či pôsobí vitálne a zdravo, či je to vhodný genetický materiál - povedané trochu vulgárne. Toto nemôžeš nikomu vyčítať, sú to prirodzené zložky ľudskej existencie. Obézny človek nepôsobí zdravo. Niekto ťa pokojne môže milovať aj obéznu, o tom nepochybujem, ale je dosť možné, že sexuálna zložka vzťahu bude pokrivkávať. Mladí muži sa otáčajú za ženami, ktoré vyzerajú zdravo a vhodné na plodeniedetí a to tak dokonale podvedome, že na vedomej úrovni ešte o žiadnych deťoch neuvažujú. Začni milovať samu seba, nehľadaj svoje šťastie v jeho očiach, takto to nefunguje ani vo vzťahoch štíhlych a na pohľad dokonalých srniek. By si sa divila, koľké sú ako kôpky nešťastie, lebo neustále hľadajú niekde vonku potvrdenie o tom, že sú dosť dobré. Ak ťa nechcel vtedy a teraz ťa chce, tak skúmaj, čo vlastne máte spoločné a ako by to mohlo fungovať. Ale neodvodzuj svoju hodnotu od toho, či ťa niekto chce, alebo nie.

777januska777
3. okt 2020

@suzie26 tak vari aj schudne nie? Ja som po 2 deťoch a teda makala som, aby som schudla. Lebo to že mám deti neznamená, že už môžem vyzerať zle.

h2
3. okt 2020

Hm, len tak rozmýšľam, keď tu čítam v mnohých komentároch, že už by ste takého nechceli... A čo baba, ktorá si nájde chalana, ako krásna, štíhla? Veď pribrať môže aj tá? Nie len tá, ktorá už raz obézna bola a schudla. Tá vlastne nemá ako zistiť, či by ju chcel aj potom.
Autorka, skús mu dať šancu. Ja osobne ho dosť chápem, že Ťa nechcel, ako 100 kilovú. To je strašne veľa. (Neviem, aká si vysoká a akú máš teraz postavu, ale ak Ťa chce ako 70 kilovú, tak taký hajzlík zase nebude. Ináč by si počkal, kým budeš vážiť 55 kg.

kristina0909
3. okt 2020

No úprimne takého chlapa by som nechcela. Buď si ho zaujala predtým ako osoba a mal ťa rád alebo si sa mu nepáčila ani povahovo nemal ťa rád nič medzi tým nieje. Teraz si za peknú no nemyslím si že to s tebou myslí vážne. Proste sa mu len páčiš nič viac. Do vzťahu by som nešla . A presne ako baby píšu čo keď priberieš? Aj keby ťa miloval bude sa obzerať za štíhlymi babami lebo sa mu to páči viac.
Možno sa mýlim, no toto je môj názor ... Ak smiem poradiť počkaj určite sa nájde taky čo ťa bude mať rád aj s tými 100kg

petulda333
3. okt 2020

No zeny tie kt by ste ho nechceli uz. Vy by ste mali zaujem o chlapa co vazi 120 a mozno aj viac kil? Pochybujem. Tak sa nehrajte na mudre. Moj muz pocas nasho vztahu pribral 28kg a stale sa mi paci. Ja mam o 15kg viac a nevadi mu to. Je ine ak priberie partner ked uz tam je laska, aj ked tiez to nezmanema ze sa musia vyzrat.
Ja by som do toho sla. Sama mam o 15kg viac (76) a je mi zle zo seba, snazim sa zhodit. Ci chceme ci nie aj vzhlad nas ovplyvnuje vo vybere partnera

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cervenaruza123
3. okt 2020

Hm, tazko povedat. Samozrejme vzdy vela robi vzhlad, ci chceme ci nie. Otazka je aj ci ma zena 100kg ale stara sa o seba alebo ci ma 100kg, napchava sa, neupravuje sa, lebo to uz vzdala a podobne. Samozrejme, moze zena byt aj chuda a iskra nespreskoci, az zrazu, casom, aj ked nedojde k ziadnej zmene vyzoru. Ty ho poznas, otazne je ci sa mu paci len tvoj vzhlad a chce ta "do postele" a nic viac alebo ci si sa mu pacila povahovo vzdy, ale teraz uz ho aj viac pritahujes. Jasne, bala by som sa, co by bolo, kebyze zase priberiem. Ale povedzme si uprimne, aj keby som sla do vztahu stihla, by som sa bala co bude, ked priberiem. Ja som pribrala na 80kg (a mala som dost mlandravu postavu, to robi vela) a uz som mala vycitky a strach, ci sa muzovi pacim a mohol hovorit co chcel, urcite som sa mu pribrata pacila menej.

janetinka27
4. okt 2020

je to riziko vo vacsine vztahov.ked zena priberie,muz moze stratit zaujem. lepsie je najst si takeho,ktory ta bude mat rad bez podobnych podmienok. raz som mala vztah s chalanom,on sam mal vyssiu nadvahu a po 4 mesiacoch vztahu vysvitlo,ze on caka na krajsiu,aj ked vraj lepsia ako ja nebude,ale krajsia ano. sklamal ma,rozisli sme sa okamzite.potom sme obaja schudli,ale nemala som chut sa s nim uz viac stretnut.

any_soj
5. okt 2020

Keď sme s mojím manželom začali spolu chodiť, mala som 75 kíl. V deň svadby cca 103. (antidepresíva, kým mi ich nezmenili, nedalo sa s tým nič robiť). Za celý čas chodenia ma nevidel vyzlecenejsiu než krátky rukáv a krátka sukňa. v puberte som citavala články o prvom sexe.. mnohé dievčatá tam písali v akom boli strese, že čo povie/pomyslí si ich partner na ich telo. Počas svadobnej noci som cítila ale absolútnu slobodu, pokoj, radosť, prijatie... Absolútne ma ani vopred nenapadlo mať z toho stres. Len tým chcem povedať, že ak ťa bude milovať, budeš cítiť vnútornú slobodu vo vzťahu s ním... Možno skús začať randiť a uvidíš, či sa naozaj zaujíma o teba, alebo si vyberá len podľa tela...

bettie
5. okt 2020

@nika82 mozno uz nastal jojo efekt 😀