Mám ju rád. Ale miluje ma ešte aj ona?

jancij
22. feb 2016

Ahojte. Potreboval by som poradiť. Mám 34 rokov. Ženatý som 10 rokov a máme s manželkou krásneho syna a dcérku. Dal by som im všetko na svete. Manželku veľmi ľúbim, no po poslednej hádke sa úplne zmenila a tvrdí, že nemáme nič spoločné a z jej slov mi vychádza akoby už so mnou nechcela byť. Začala chodiť do školy a tvrdí, že zistila, aké mala malé sebavedomie a profesor jej povedal, že vždy si má stáť za svojim. Vždy som ju podporoval, či už tvrdila, že je škaredá, povedal som jej že je krásna, ona na to od teba to neplatí. Taktiež keď chodila do práce a mala nejaký problém, povedal som jej, nech sa netrápi, že to zvládne.Ale jej postoj chladnej ženy smerom ku mne ma veľmi trápi.Taktiež sa s týmto problémom zverila aj svojej mame, takže očakávam, kedy k nám príde a začne mi čistiť žalúdok. A to sa bojím, že opäť vybuchnem.Áno priznávam, že chyba z ktorej vznikla hádka bola vo mne. Vybuchol som ( stáva sa mi to, ale snažím sa kontrolovať ) a začal som vykrikovať veci, ktoré som ani nemyslel vážne, len to jednoducho zo mňa vyšlo v návale hnevu. Ja svoju manželku ľúbim najviac na svete.Nedokázal by som byť bez nej. Je niečo zlé na tom, že ju chcem objať, dať jej pusu, alebo sa s ňou milovať? Áno som s tým sexom niekedy otravný, ale po 10 rokoch manželstva má stále priťahuje ako na začiatku, aj po 2 pôrodoch je to krásna žena. Starám sa o deti, chodím na nákupy, pomáham aj doma, nie som gaučový typ muža. Chodím do práce, ale keďže pracujem v noci nie sme často spolu. Preto keď mám voľno chcem byť s ňou. Už minule ma pri sledovaní TV zarazila, jej odpoveď, keď som sa jej spýtal, prečo je ticho a nerozpráva sa so mnou. Jej odpoveď bola, že už si zvykla.Stále mi spomínala, že doma nikdy nezažila objatie alebo pusu od rodičov a teraz jej to vadí. Je niečo zlé na tom, že keď som doma, chcem byť viac s ňou?Správa sa ku mne, akoby som bol najhorší človek na svete. A pritom ju mám iba veľmi rád. Za tento víkend som úplne psychicky zničený a neviem čo mám robiť. Chcem sa s ňou porozprávať, ale ona nechce. Mám byť radšej ticho, alebo čo? Prestala nosiť aj obrúčku, mám za tým vidieť niečo iné? Už nevládzem.
Ďakujem za odpovede.

bonaqa2013
22. feb 2016

výbuchy zlosti - to poznám. aj ten môj to máva. uvedom si, že takým výbuchom a vykričaním veci, ktoré ty ani nemyslíš vážne - všetko zničíš. Takže radšej napočítaj do 100, alebo daj si niečo na ukľudnenie. Ako by sa tebe páčilo keby po tebe niekto vrieskal ako zmyslov zbavený? Jednoducho sa polepši a kontroluj svoje správanie....

vilki
22. feb 2016

Ahoj, no tak ak už zložila aj obrúčku....tak neviem neviem...a bola takáto vždy alebo len teraz?

severanka90
22. feb 2016

Dalsi "chlap" co si nevie ani profil vytvorit aby bol chlap a nie zenska!!!
Ale k veci: tvoja zienka ma pravdepodobne ineho a ak to nie je sam pan profesor,tak mozno nejaky spoluziak co jej to sebavedomie dviha. Ak je uz zamilovana mas smolu, venuj sa co najviac detom, po rozvode ich uz tolko neuvidis, kedze nas stat dava deti matkam,aj v pripade, ze ony su tie co rodinu rozbiju. Bohuzial je to tak.

alaguema
22. feb 2016

keď žena prestane nosiť obrúčku, je zle.

sense
22. feb 2016

ja by som koniec v tom ze zlozila obrucku nevidela, tiez som zlozila obrucku a nemam ani bokovku, ani neplanujem rozvod...a uprimne ja by som chvilu pockala a ked sa nechce rozpravat nerozpravaj, hlavne vykricanim veci co ani tak nemyslis a co ani pravdou nie su mozes akurat tak viac pokazit ako si pomoct...

inak keby niet par veci by som si mohla mysliet ze si moj muz

janickacrazy
22. feb 2016

ja tiež nenosím obrúčku a svojho muža milujem, takže v tom to nemusí byť, no ked žena začne chodiť do školy, tak akoby omladne, možno má zrazu okolo seba nových mladých mužov, čo jej aj polichotia a zrazu manžel vyzerá ako neschopný a starý, možno by si jej mohol napísať také pekné vyznanie ako si aj tu spomínal, že ju veľmi ľúbiš a záleží ti na nej a ospravedlň sa jej za tie nezmysly, čo si jej vykričal, dones kyticu kvetov, či to zaberie neviem, ale za pokus to stojí

adela232
22. feb 2016

Vieš ženu veľmi niekedy rania slová ktoré možno ty ani tak vážne nemyslíš ale ona sa tým veľmi trápi. Aj mňa niekedy muž raní jedným slovom alebo gestom a nechápe prečo sa rozplačem alebo prečo som taká citlivka a všetko beriem doslovne. Proste vy niektore veci nechápete zmýšľate inak a niesu niektore veci pre vas take doležite ako pre nas. Na druhej strane si myslím že ak chodí do školy a spoznáva nových ľudí či sa aj do niekoho nezapozerala alebo či si s niekym nezačala keď tak ochladla a všetko jej vadí niečo v tom urcite bude a nebude to jej spravanie take iba z jednej hádky. Skús ešte raz ju poprosit nech sa s tebou normálne pozhovára povedz jej že si to tak nemyslel že sa ospravedlnujes za vsetko a povedz jej to či si napisal tu ako ju velmi milujes a ako ta stale pritahuje a ze ju nechces stratit, a ze sa velmi trapis ze je taka a nech ti to vysvetli najhorsie je ked ste ticho musite sa rozpravat a povedat si vsetku pravdu aj ked niekedy boli... Ona nechce dotyky a pusu? Ved to je uzasne ze ta stale tak pritahuje a ze s nou chces mať sex to je znak ze ju naozaj milujes a ze by si ju nevymenil! Držim palce a verim že sa to zlepsi nech ostane rodinka spolu 🙂

danica2711
22. feb 2016

z tvojho veku usudzujem, že ste spolu začali chodiť/žiť veľmi mladí, ona - keďže nemá dokončenú školu - bola asi ešte mladšia ako ty, možno s minimom skúseností. U takýchto párov sa často stáva, že jednému z nich "dôjde", že toho pred svadbou zažil málo a chce to dobiehať, zvlášť keď sa ona na škole dostala do bezstarostného prostredia mladých ľudí poväčšine bez záväzkov. Možno niekoho má, možno sa len rozhliada, možno sa chce len baviť, možno ju v porovnaní s novým prostredím len nudíš... Môže to trvať krátko a mladá zistí, že nie je všetko zlato, čo sa blyští, ale to nevie nikto. Povedala by som, že ti neostáva nič iné len čakať, ale medzičasom byť milý a pozorný (bez vnucovania), kontrolovať výbuchy zlosti a prípadne to veľmi nerozoberať, ona to možno ani nevie presne definovať...

marinablue
22. feb 2016

Ked sa niečo blíži ku koncu skús sa vrátiť na začiatok 😉 Začni znova "baliť" svoju ženu, pozvi ju na rande ako za slobodna a buď zase viac ako frajer a nie manžel. Netlač na sex nechaj tomu voľný priebeh, tak ako to býva pri nových vzťahoch. Vlož do toho viac romantiky a fantázie. Buď pre ňu zase zaujímavý. Teraz už vieš načo si máš dávať pozor. Poznáš seba aj ju a vieš na čom váš vzťah stroskotáva. Skús viac kontrolovať svoje správanie. Viem že hlavne v hneve je to ťažké. Je dobré že si uvedomuješ, že ovládanie sa, ti ide ťažšie ako iným. Začni na tom pracovať a viac sa snaž. Keď aj vybuchneš, okamžite si zakusni do jazyka, ospravedlň sa a skús ďalej pokračovať rozumnými argumentmi a neodbočovať od pravého dôvodu hádky až kamsi k prvej republike . Keď ju miluješ skús zabojovať. Veľa síl a úspechov prajem.

katkarina
22. feb 2016

Sadni si v pokoji a napis jej list o vsetkom co k nej citis a coho sa bojis co by si rad a co Ti nejde- za to sa ospravedln.. Bud uprimny a snaz sa aby z toho listu bolo citit tp ze ju lubis a ze Ta trapi ta situacia ktora medzi Vami je..opytaj sa jej ze by si rad spravil nieco aby sa to zlepsilo ale ze potrebujes jej pomoc a ze nech Ti povie/ napise co mozes spravit.. Viem ze chyba nie je len na Tvojej strane ale skus byt v liste pokorny a nevycitaj niekto z vas to musi u Vas prelomit.. Myslim ze potom liste minimalne bude citit ze sa snazis zvlast ked ho napises rukou a tiez Ti to pomoze vyjadrit myslienky bez kriku a vsetky co chces..nezabudni jej aj zdoraznit to co k nej citis.. Este Ti mozem dat tip na knihy..moje tuzby, tvoje tuzby..5jazykov lasky..mam ich niekde aj v pdf ak chces napis ip poslem na mail. Drzim Ti palce a verim, ze ak naozaj o to stojis tak to ovzdusie medzi vami dokazete zmenit.

seahorse27
22. feb 2016

Len ci si v tej skole niekoho nenasla....skus ju nahovorit na manzelsku poradnu.

misel0806
22. feb 2016

Ani ja nenosim obrucku. To neznamena ze svojho muza nemilujem. Skuste sa porozpravat vylej si srdce otvor citi vsetko daj zo seba von. Spravte si pekny vecer v klude si sadnite pozerajte si do oci.. Aj ked su vo vztahu trhliny ozajstna laska prekona vsetko ale nato musime byt dvaja. Drzim✊✊

stolvertka
22. feb 2016

Asi sa tu roztrhlo vrece s muzmi, ktori su milujuci, chapavi?, pomahaju s detmi aj v domacnosti, len...len sem tam vubuchnu..
A proste pridu na forum, kde su vacsinou zeny, zeny na materskej, zeny ktore nevedia co varit, maju chore deti., alebo doma muza, ktory sem tam vybuchne..
Hladaju tu radu, mozno podporu..
A odrazu tu behom 2 tyzdnov pisu chlapi a ziadaju si radu alebo nazor..
Zacinam mat silne pochybnosti o tom, ze to pisu naozaj chlapi..
Vo vseobecnosti sa chlapi neradi vykecavaju na nejakych forach, alebo v reale..aj ked je to anonymne, tak sa mi to nezda...

limetka69
22. feb 2016

No ja to vidim tak, ze je zamilovana do niekoho ineho. Ja som sa tak podovne chovala ked sa mi podarilo zamilovat sa popri partnerovi (za slobodna). Vsetko zo strany zeny su vyhovorky a ty mi prides ako idealny muz. Ale nevidim medzi vas, mam z toho len taky dojem. Ze vybuchnes.... Pri takej protive sa ani necudujem. Zeny sa snazia zachranovat vztahy, ked sa nesnazia uz je v tom niekto iny....

klaudusik7
22. feb 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

tak uz asi mas dost jasnych odpovedi

123mamca
22. feb 2016

Tak aj ja som vydata 10r,niesi to ty drahy 😀 ale nie..my máme len syna..a tiež nenosime obrucky, ,,to po čase nik nenosi. 😀 už začínam verit že v kazdom manzelstve po 7rokoch pride nejaka kríza. Aj môj mi veľa krát vykrical také veci čo sa ma dotkli a nemala som naladu nanho, začala som si pisavat s inymi muzmi. Hľadala som pochopenie, možno som rozmyslala niekoho si nájsť ale to by som neurobila..radšej by som bola sama.Mne sa zase nepáči, keď ja mám volno, tak muž ide niečo robit niekomu napr..nechce nejak so mnou travit čas..ale akonahle ide o sex tak to je iné😀 jaaj boze, vedela by som dalej písať ale nechcem. Už som si zvykla "😀 treba sa snažiť aspon z jednej strany a uvidis, bude lepšie

sono2
22. feb 2016

To čo sa také stalo, že je žena zrazu takáto iná? Sa vykresľuješ ako stelesnena dokonalosť a pritom žena nechce objatie, sex, rozprávať sa, prestala nosiť prsteň. Z jednej hádky? To mi nehovor. A svokra ti príde nadat? To vážne😯😕? Čo si žene urobil? Tak medzi nami s mužom sa už udialo kadečo, ale nikdy to nebolo takéto. Škoda že nepoznáme problém. Normálne sa ty správaj, ospravedln sa ak je za čo a nechaj ju. Ale nebuď urazeny, to ťa zvykne za hádku takto trestať?

mackamizjedlaskrecka
22. feb 2016

Lipnut na niekom je ako alkoholic za pivom.ona je dokonala strasne ju lubis .zi aj svoj zivot sboje zaluby svoje konicky svoj cas nie jej na chrbte sediet Po cely cas ked mas volno.no koho by to neiritovalo.

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
22. feb 2016

@alaguema @vilki nestraste ho, aj ja som prestala nosit obrucku, nejako to same vyplynulo popri detoch, zavadzala mi, a hoci su uz dost velke, obrucka ma ani nenapadne, obcas si ju dam, ked sa mi hodi nieco zlate do outfitu, ale inak nenosim, podla mna ma zena len nejaku horsiu zivotnu fazu a casom to prejde

0silvia0
24. feb 2016

@alaguema fakt? ja som od svadby obrúčku nemala ani raz na prste a to som šťastne vydatá takmer 15 rokov 😉

nistika
30. mar 2019

nuz niektore zeny si nevážia čo doma maju, vsetky ostatne sa stazuu ze chlap s nimi nekomunikuje, neprituli sa ak nahodou nechce sex, kuka len do telky, a tej tvojej je to na obtiaž :( no nic kasli na nu mozno ma svoj flirt momentalne alebo co ale pravdepodobne "capne na usta" len to môže chvilu trvať :( tak či onak mne to pripomína, že musím byť lepšia na toho svojho....tak vela šťastia