Mám ho k sebe zavolať?

13. jún 2022

Ahojte potrebujem radu. Stretávam sa s muzom, býva odo mna približne 40minut cesty autom. Ja dochadzam do prace 40minut, pracujem do 15:50 a približne 16:30 prichádzam domov. Pridem domov, dám si kávu, idem cvičiť- je 19:00 kym skoncim. (Potrebujem sa najest, dat si sprchu, uvariť na dalsi deň) kedy s tým muzom mám tráviť čas? Alebo ako? Nespali sme spolu, netvorime pár. Mame sa radi, ale ešte spolu nie sme. Mám ho zavolať k sebe nech sa pozera ako idem variť atd??😬 ja fakt neviem. Ešte u mna nebol. Aj si myslim že to už očakáva, … že by som ho pozvala. Ale nechcem sa s ním ešte vyspat a bojim sa, že by to pochopil tak, že kvôli tomu ho k sebe volám😃 a na kávu atd ma už nebaví chodiť, stále chodíme na kávu 🙈

syslik81
13. jún 2022

tak jeden vikend hold nepojdes cvicit ale obetujes ho na vylet s nim .. chodte na hory do prirody alebo niekde kde vas to bavi ... on necvici? mohli by ste spolu zacat .. alebo nakst nieco co vas spaja ... a druha vec-preco ta on niekam inam ako na kavu nepozve?

pribinak
13. jún 2022

Musíš cvičiť každý deň do 19,00 a potom variť?
Však urob di program s ním a v praví si jedlo objednaj alebo si uvar predtým na 2 dni

autor
13. jún 2022

@syslik81 netusim. Stále chce iba on chodiť za mnou🙂 nikdy nepovedal, že prídi ty 😊 alebo tak

autor
13. jún 2022

@pribinak necvicim kazdy deň ale aj tak neviem čo by sme u mna robili, to je najhoršie, že ja vôbec neviem.

pribinak
13. jún 2022

Však po práci choďte spolu niekam na výlet. Proste di urobte nejaký výlet

autor
13. jún 2022

@pribinak kam ísť cez tyden na vylet, keď je skoro 18:00 kym sa stretneme?

terezka1947
13. jún 2022

Víkendy,výlety....spoznáte viac, zistíš,či ho chces vôbec poznať. Načo zbytočne urýchľovať vzťah.

sonicka96
13. jún 2022

Dá sa ísť aj k vode,do prírody,len tak si is niekam sadnúť na drink 🤷🏼‍♀️

pribinak
13. jún 2022

Ísť fo hlúpeho parku a pitím do kina s flakat sa oo meste, dať si vecer zmrzku len tak na námestí
Alebo ísť do prírody, zbalim niečo do ruksaku na jedenie a pitie, dajakú deku a Vecer môžete cumiet do neba

Čo máš 82 rokov? Žiadna fantázia?

autor
13. jún 2022

@pribinak bola som 10 rokov sama a navyše som dost veľký introvert..

pribinak
13. jún 2022

To nevadí že si introvert, veď budete len vy dvaja, neťahate so sebou partie dalších 10 ľudí

Sa ho opýtaj či chce ísť zajtra na nejaký mini výlet?

54tinka54
13. jún 2022

To fakt chodíš cvičiť každý deň?
A nemusíš ho volať k sebe domov.. stačí že sa pôjdete poprechádzať do parku, na námestie, dať si zmrzku alebo kávu.. možností je veľa, veď už je aj pekné počasie. Pripadne cez víkend si naplánujte nejakú ľahšiu turistiku, obed v reštike, hocičo 😀

ruzasipova
13. jún 2022

Nevolaj ho k sebe, chodte po spolocnych vyletoch.

tenkratpodruhe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
13. jún 2022
iv007
13. jún 2022

A on si ako predstavuje vas zacinajuci vztah a stretavanie sa? Nevie cosi vymysliet a navrhnut.Je milion moznosti ako spolu travit cas a den ma 24 hodin.Kto chce najde si cestu aj cas..

buberova
13. jún 2022

Môžete cvičiť spolu 😊

0silvia0
13. jún 2022

Pracujes soboty, nedele? Asi nie, vsak? Co takto ist cez vikend niekam na vylet? To ti akoze fakt nenapadlo?

tenkratpodruhe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenkratpodruhe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkava
13. jún 2022

Ak sa ti páči čas si nájdeš, ak ti je presnejšie cvičenie a varenie tak sa ti nepáči a nechceš ho. Keď chcem byť s mužom tak ma nič nezastaví a nehľadám odpovede na MK 😉😁.

jaskolka
13. jún 2022

Ty si tu už písala, že? Ak nie, tak potom veľmi podobný "problém" tu sa riešil pred par týždňami.
Nerozumiem, že "stretávame sa, ale nie sme spolu". Keď sa budete tak to stretávať, lebo ty musíš toto, a hento s tamto, cvičiť, variť a neviem co, tak ver tomu, že budete sa stretávať bud do "aleluja" alebo mu dôjde trpezlivosť a pôjde niekde inde
Co mate 15 rokov? Veď choďte na večeru, do kina, na výlet, do prírody, posunte vzťah, na toto treba dvom dospelym ľuďom návod?
Mne sa skôr zdá, že ty ho príliš ani nechces, tak vymýšľas dôvody, ako to "nepôjde"
Tak mu povedz rovno, že nemáš záujem o nič viac, nech si nájde inú.

marcellka32
13. jún 2022

A koľko už bolo tých stretnutí na káve?

bosorka2302
13. jún 2022

Nestaci vecera v restike,kino a tak? Pripadne film u teba, ist na nejaku vernisaz, do divadla, na kavu,zakusok...

maryetta
13. jún 2022

Ci uz cez vikend. Alebo aj po praci. Vies ist spolu s nim na kavu. Nemusis ju pit zasadne doma rovnako sa mozete ist spolu najest.

0kristina0
13. jún 2022

10 rokov si sama a aj dalsich 10 rokov budes takymto pristupom

autor
13. jún 2022

@0kristina0 tiež si myslim🙂

0kristina0
13. jún 2022

Tak ho netahaj zbytocne za nos a daj mu priestor nech si najde niekoho kto o to aj naozaj stoji

k0l0b3zka
13. jún 2022

No asi medzi Vami az taka chemia nie je ked upredostnis cvicenie pred vecerom s nim. A ja ako chlap keby si sa mi velmi pacila tak uz na 2-3 tom rande najneskor mas pozvanku ku mne domov. Stretavat sa na vyletoch , aj to len ked nemate lepsi program no tak bud ste obidvaja totalne hanblivi, alebo ste vo friendzone :D

tykat
13. jún 2022

Kolko mate rokov? Mate aj nejake deti?
Mala si nejake vztahy pocas tej 10r samoty? On ako? Stary mladenec? Mal vztahy?