Mám fóbiu z tancovania - Silvester

6. sep 2022

Viem ze ešte skoro na túto tému 😁 ale mam fóbiu z tancovania nerada tancujem hanbím sa.. Priateľ by možno chcel na Silvestra rezervovať chatu pre nás a jeho rodinu.. A poriadne osláviť ja moc niesom ten typ kopu ľudí z jeho rodiny všetci sa budú baviť piť neviem si to predstaviť radšej by som silvester prežila inak.. Ma viac bratov, ktorý majú svoje priateľky a mne teda niesu sympatické a nechcem prežiť nový rok pri ľuďoch, ktorí mi vadia... Som asi čudná ale chcem si tiež nový rok užiť poraďte prosím ako oslavujete vy nové nápady vďaka

elizabet173
6. sep 2022

tak my Silvestra neoslavujeme nijako, pre nás je to deň ako každý iný, keď sa chceme zabaviť, zabavíme sa aj 14. apríla. Ale viem, čo myslíš, vy ste skrátka s parterom úplne odlišní., Neviem, ako dlho ste spolu a ako ste trávili Silvestra minulý rok, či ste boli na nejakých iných oslavách a žúrkach a ako si sa tam cítila. Ak nechceš tancovať, predsa nemusíš, len možno budeš za divnú, no ak to vadí tá spoločnosť, možno bude lepšie, keď pôjde priateľ sám a ty stráviš večer napr, pri knihe, veď nemusíte byť nonstop spolu. Treba sa ale s priateľom porozprávať a nájsť nejaký kompromis

evica17
6. sep 2022

Tak zober daku spoločenskú hru a zahrajte sa, podľa svojho uváženia. To nemusíš kecat o živote ak nechceš, riešis len hru a máš pokoj. Osadníci z katanu, človeče nehnevaj sa, dixit, aktivity alebo exit, kde budete premýšľať a lúštiť by ste sa dostali preč . Alebo žolíka.
A my sme každý rok kým neboli deti chodili n silvestrovský výstup na kopec u nás,a Ted avecer sme všetci podpáli čo sme boli unavený

elizabet173
6. sep 2022

@evica17 obávam sa, že v spoločnosti, kde chcú osláviť koniec roka tancom a pitím, o spoločenské hry veľký záujem nebude.

emasss111
6. sep 2022

@elizabet173 nemusí to tak byť....my sme zvykli aj piť a pri tom hrať spoločenské hry....a bola to ozaj sranda😂 ....len tancovať sa pri tom moc nedá asi 😅

0silvia0
6. sep 2022

Ani ja neznasam tancovanie, tak netancujem. Ak odo mna niekto ocakava bujaru zabavu a tanec, smola. Mne to nie je prirodzene, tak to nerobim. Kludne budem za divnu, ale nieco proti svojej voli nebudem.

autor
6. sep 2022

@elizabet173 minulý rok som bola tehotná takže ja normálne nepila som ani nič také... Priateľ pil oslávil tento rok už bude aj naše babo mat prvý silvester a neviem chcela by som proste byt len so svojou rodinou priateľ ale so všetkými

autor
6. sep 2022

@0silvia0 to áno... Keď ťa zoberu tak čo... 😁

babovka2321
6. sep 2022

Tak my mame domaci gaucing a vyhovuje nam to obom, ale ani si neviem predstavit ist oslavovat vo velkom na chatu s takym malym dietatom. Na take silvestrovske chaty som chodila, ked som mala +-20 rokov.

autor
6. sep 2022

A proste bolo by tam len jedno väčšie dieťa 5r.. Ale to dajú spať a majú pokoj ale môj chlapček bude mať na Silvestra 9 mesiacov a viete ako to na chate chodí hurhaj a piť do rána krik... A pre mňa je syn na prvom mieste nechcem ani tak piť ako oni a tancovať tam do rána atď.. Syn sa aj vnoci budí a proste každý ze ideme ideme oslávime už teraz sa to rieši ale mne je trápne povedať ze proste nie

autor
6. sep 2022

@babovka2321 ďakujem krásne myslela som si ze som len ja taka utiahnuta a trápna...

0silvia0
6. sep 2022

Ked mas male dieta, lahko sa z toho vyhovoris. Ides postrazit dieta aby sa nezobudilo.
Mna nikam nezoberu tancovat, ja Silvestra oslavujem doma na gauci😀

jaskolka
6. sep 2022

Však si chod ľahnúť s bábätkom a hotovo, máš vybavené. Nemusíš predsa pit do nemoty a skákať len preto, že je Silvester

elizabet173
6. sep 2022

keď máš malé bábo, tak máš super výhovorku

vilma7
6. sep 2022

Ako ďaleko bude chata? Išla by som a ak by malý nevedel spať, zbalila ho a vrátila sa s kľudom domov. Ty si s ním kľudne ľahni do izby, nemusíš ani chlastať, ani tancovať, venuje sa svojmu dieťaťu.

evica17
6. sep 2022

@elizabet173 no u nás sa aj hralo. J len že ko s vyhnúť tancovaniu a rozhovorom s ľuďmi s ktorými si nemá čo povedať
Ale podľa komentov má dieťa malé, ani ísť tam nemusí , prípadne sa bude venovať len bábätku.

janka_266
6. sep 2022

Veď normálne im poviete, že nechcete piť, a o 20 alebo aj skôr môžete ísť s malým spať 🤷‍♀️ Vôbec vás nemusí trápiť,
Čo si o tom budú myslieť ostatní, ak to vadí priateľovi, tak tam bude chyba inde. A za mna, neviem si predstaviť byt s takým malým dieťaťom niekde, kde by nikto nebol triezvy, ešte ak to bude aj niekde na samote v lese. Ale zas mna nikto nenúti piť, keďže vedia, že nepijem 😃

klarolinne
6. sep 2022

Ja by som stravila pokojne Silvestra a bábätkom u seba doma, alebo by som zavolala / išla k rodičom. Partner ak chce ísť, no však nech ide. Veď bude so svojou rodinou, s ktorou si asi aj tak veľmi nerozumieš. Nechodila by som tam, na deň deň dva, zbaliť dieťa a milión iných vecí a pritom sa mi ani nechce, no načo?

janetinka27
6. sep 2022

neviem aka je to velka chata, ale ak tam bude hudba, hluk, mozno to bude maleho rusit. pit nebudes, na dieta musi dozerat niekto triezvy. ak by tam nebol extra hluk, isla by som a neobavala by som sa tanca ani alkoholu.vsak pit ani tancovat nemusis 🙂

autor
7. sep 2022

Baby včera som už povedala priateľovi ze ja nejdem.. Mne by mali spinkal na tej chate hore na poschodí v izbe (sam)... Dole by bola hudba, hluk... A ja by som musela byt nonstop v pozore ci neplače alebo neprebudil sa. A Silvester si chcem užiť inak nie tak, ako oni 😐 priateľ povedal dobre ze nejdeme 😁 horšie bude, keď začnú natlaky od jeho rodiny