Mám dovolenku a nič nestíham

16. júl 2024

Mam teraz 2 tyzdne dovolenku, doma 2 deti a ja nic nestiham. Rano este v posteli chytim mobil do ruk, zapnem modry konik a citam. V najlepsom citani diskusie sa dovalia moje deti do mojej postele. Mama vstavaj a chichi. Urobime si ranajky, uz pocas jedenia sa snazim docitat tu zaujimavu diskusiu. Dojeme. Detom zapnem telku, ved je extra teplo na prechadzku. A zase nam v ruke mobil a citam diskusie na koniku. A uz treba obed robit, dat prat, dat taniere do umyvacky, pozametat, deti skacu po gauci. A ja ten mobil drzim a nepustim a citam
.. Na obed bude donaska pizze. Neviem ako mam tak vela veci stihat. Tiez nestihate doma vsetko porobit na dovolenke?

foxanda
16. júl 2024

Jasné a my tu žerieme všetky seno, keď si myslíš, že nezistíme, že si troll? Čisto diskusia na rozprúdenie.

ariannazara
16. júl 2024

Vyjeb mobil von oknom😂 a budeš stihat

h2
16. júl 2024

Ja stíham všetko, ešte aj čítať tvoj priblblý príspevok.

ajka19
16. júl 2024

odhlásiť sa z MK a je po probléme

bublinka1426
16. júl 2024

na dovolenke doma? neverim,. trooooolll😂

zobaka
16. júl 2024

na dovolenke sa kupem mori, ležím na pláži, vychutnávam si miestne jedlo a nakupujem, nemusím nič stíhať

hederamonstera
16. júl 2024

Ked nemas dofcu, stihas vsetko?

solange7
16. júl 2024

Este si tam mala viac krat napisat, ze citas MK. Nikto si to nevsimol.

mimikarol
16. júl 2024

Akože nič nestíhaš? Veď stíhaš čítať diskusie na koni, to stačí 😅

vilma7
16. júl 2024

A ty máš ešte aj deti?
Sa musia tešiť keď je mama celú dovolenku na mobile !!!

simona20201309
16. júl 2024

@zobaka nesúhlasím. Dovolenka nie je len more. Dovolenka je nebyť v práci a mat za to platené 😀
Takže Dovolenka je aj ležať doma pred tv.

zobaka
16. júl 2024

@simona20201309 samozrejme, ja som len napisala ako to mam ja, lebo nemam ten problem, ze cez dovolenku nieco nestiham, hocikde som, uzivam si volno, max. pred pobalit sa, to mi robi celkom stres, inak nic