Mám dôvod žiarliť?

21. dec 2021

Ahojte, chcela by som počuť iný pohľad na záležitosť, ktorá má poslednou dobou sužuje.
S manželom pracujeme v tej istej firme, prevažuje v nej ženský kolektív.Takže som zvyknutá na to, že manžela obklopuje veľa iných žien.
Ale...za posledného cca 1/2 roka do firmu prichádza jedna žena (vždy iba pracovne). Skoro nikdy nie priamo za mojím manželom i keď samozrejme, riešili aj spolu nejaké záležitosti.Takze väčšinou sa stretnú náhodne na chodbe, pred budovou. Pár krát som ich spolu zahliadla komunikovať, raz som bola aj účastníkom rozhovoru.
Vždy vyzerali byť vo veselej vrave,nie a nie ukončiť rozhovor.
Vždy jeden z nich povedal čosi vtipné,jednoducho ako starý známi, ale vykajú si.
Príde mi to také zvláštne.A to mi tá žena nepríde ani nijak extra príťažlivá, zaujímavá možno.
Úplný opak mňa.
Začínam mať silný pociť, že môjho manžela tá žena zaujíma.Ale som si istá, že toto je ich jediný kontakt (náhodný alebo pracovný), nemá jej t.č., nemá ju ani v priateľoch na FB.Po práci chodí domov.
Som naozaj zbytočne podozrievavá?

kabinka11
21. dec 2021

Netráp sa, nemáš dôvod.

zooeynka
21. dec 2021

Keby ste nepracovali v jednej firme tak by si ani netusila o takejto "kolegyni". Kym sa k tebe chova pozorne, nic ti pri nom nechyba tak neries....

daniela1911
21. dec 2021

Z toho čo píšeš, mi neprídu ich náhodne stretnutia “nebezpečné”. Zaujímavú ženu môže stretnúť aj pri pokladni v obchode, a keby manžel chcel, ani sa o tom nedozvieš.
Ja by som sa pozrela na vzťah komplexne. Dôvera, fungovanie, komunikácia, a pod. Ak je všetko OK, neriešila by som.

zuzanka.zuzu
21. dec 2021

a co sa tu riesi? 🙄 nemam problem tak si ho vyrobim?

asia83
21. dec 2021

Zbytočne. Vy máte komplexy, pocit menejcennosti, preto tieto paranoidné myšlienky. Pracujte na svojom sebavedomí.

zooeynka
21. dec 2021

@asia83 to je fakt. Ale vies kolko krasnych, sebavedomych zien ich manzelia podviedli? ;) Vela, prevela....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1201
21. dec 2021

Ahoj a s tebou vie byť tiež v druznom rozhovore? Či spolu sa nebavite? Ja nevidím problém v tom že sa im dobre komunikuje. Neriešila by som to keď sa ti venuje a je pozorný a všetko medzi vami funguje v poriadku..... Zas ak inak nemajú na seba kontakt a tá žena nevyhľadáva jeho prítomnosť a nechodí do firmy častejšie len aby s ním bola malo by to byť ok.

autor
21. dec 2021

Manželstvo máme pekné, nikdy sme neriešili veľké nezhody.Dovera bola základ.
Sme spolu už skoro 20 rokov.
Ale sme dosť rozdielne typy, on bol vždy veľmi kamarátsky, otvorený, vtipný človek.
Ja naopak tichá, utiahnutá, zadumaná, hanblivá.
Viete, žena vytuší isté veci, a jednoduché pri tých ich rozhovoroch bolo cítiť medzi slovami čosi viac.

daniela1911
21. dec 2021

Keď máte pekne manželstvo a vrtá ti to v hlave, prečo sa rovno nespýtaš ? Veď po 20r uvidiš podľa reakcie. Držím palce!

mamina0078
21. dec 2021

Nemáš dôvod na žiarlenie

anita6666
21. dec 2021

Kazdeho muža zaujíma to,čo nemá doma...jediná rada pre ženy je teda byť ženou,ktorá "nepatrí" nikomu.

autor
21. dec 2021

@anita666 Presne ste trafili, klinec po hlavičke!

autor
21. dec 2021

Myslím, že máte pravdu, vyzerá to nevinne.

A ako sa už vyjadrila @anita666...každého zaujíma to, čo nemá doma.

Skúsim to teda pustiť z hlavy. Ďakujem za odpovede.

asia83
22. dec 2021

@zooeynka Bože, zase jedna, ktorá nepochopila. Nepísala som, že všetky máte nízke sebavedomie, ale že AUTORKA má nízke sebavedomie. Ja neviem, vy nechápete čítanému textu alebo chcete silou mocou vyrývať?

laska86
22. dec 2021

Veru nemusis ziarlit...a to jasom ziarliva moooooc

zooeynka
22. dec 2021

@asia83 zle si sa vyspala? Ja ti len pisem ze mnozstvo krasnych a sebavedomych zien bolo podvedenych tak sa netvarme ze ked zena zmeni svoj postoj k veci tak zrazu zazrakom bude mat doma verneho muza! Tie ezoterne blaboly o tom ako ma byt zena vyrovnana a nad vecou su nahovno pokial je muz kurevnik! (Cim samozrejme netvrdim ze autorkin muz je taky, len vravim ze slnieckarske rady nefunguju ked proste muz zahybat chce)