Mám 32 rokov, som slobodná, nemám deti a robím si kariéru. Kde stretnem partnera na život?

1. sep 2021

Chcela by som Vas poprosit o radu a Vas nazor.
Mam 32 rokov slobodna, deti nema. S priatelom sme boli spolu 6 rok. Rozisli sme sa pred 7mesiacmi.
Teraz sa zacinam zamyslat co dalej.
Pracujem v sukromnej firme na vyssej poziciu. Kazdy den som od rano do 18:00 v praci. Co sa tyka prace vsetko ok .
Ale co sa tyka sukromie zacinam mat pocit ze je to horsie .
Dnes som sa zamyslala kde niekoho noveho stretnem???? ked som stale len v praci .
A v mojej kancelarii sme same zeny.
Viem ze si poviete ze riesim blbost ale uz nemam 18 .
Robit si karieru je jedna vec ale sukromie by mali ludia riesit .
Neviem ako sa dalej pohnut

autor
1. sep 2021

V praci som velmi vela casu

dollyzv
1. sep 2021

A voľné dni nemáš žiadne?

autor
1. sep 2021

@dollyzv mam volne vikendy.

autor
1. sep 2021

Tym ze sme noli tolko rokov spolu. Tak mam problem sa pohnut dalej lebo slm doteraz neriesila vztahy

katkamatka7
1. sep 2021

Sadnúť na vlak, cestovať. Nájsť miesto, kam budeš pravidelne chodiť. Ak Ti čas dovolí, nájsť záujmový krúžok, organizáciu. Všetko má svoj dôvod 🙂

daddyasmr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. sep 2021

@katkamatka7 tiez som na toto myslela . Len normalne som zaseknuta neviem sa bejako pohnut

katkamatka7
1. sep 2021

Pracuješ formou home office?

autor
1. sep 2021

@katkamatka7 .. nie home odfice

dzulli1980
1. sep 2021

Tiež som bola single a pracovne vyťažená na maximum, čiže riešiť súkromie nebolo kedy ... skús internetové zoznamky ... je pravda, že sú tam kadejakí muži, no ja som toho svojho, teraz už manžela, spoznala práve tam (myslím, že tá stránka bola partnernaurovni.sk) ... a nebanujem.

katkamatka7
1. sep 2021

Ok. Takže aj do práce a z práce je to cesta. Pohyb, zmena, ísť inou trasou. A zároveň nájsť určitú pravidelnosť pri vracaní sa na známe miesta. Ak nemôžeš cestovať ďaleko, stačí prejsť za dom a prechádzať sa. Zabehať si.

pribinak
1. sep 2021

Začni chodiť napr behať, jazdiť na bicykli, na turistiku, … stretneš kopec ľudí a určite niekoho spoznas
Ako píšu baby, sú internetové zoznamy, presne pre takých ako ty, čo sú vyťažení v práci

ninusa221
1. sep 2021

Myslím si že veľa ludi robi 12 aj cez vikendy a našli si priateľov. Keď máš voľno cez vikend zbehni do mesta kym sa dá do baru na disko aj sa odventiluješ spoznáš nových ludí. Ja som tak spoznala ex. Aj dosť vela nových kamaratov. Alebo si stiahni Baddo to ma úspech do teraz sme spolu 2 roky 🙂

jeliz59
1. sep 2021

S kamoškami sa chodiť zabávať cez vykendy...sadnúť do mesta...terasa bar disko ...alebo chata naplánovať si chatu kde kamaráti zavolajú aj svojich kamarátov,ktorých ty napríklad nepoznáš....nikdy nevieš kde stretnes práve to svoje šťastie...😊

trema
1. sep 2021

Mne sa dobre zoznamovalo, ked som chodila venčiť mačku.. ano, mačku 😀 to sa mi prihovoril skoro každý kto ma stretol

oktoberka
2. sep 2021

Tak,po 30 je to iné,najmä,keď človek chce nájsť už rozumného a zrelého partnera,kto.ma aj niečo v hlave.
Ale tiež radím zoznamku. Nejakú normálnu.
Tiež som onoho času chodila do práce,diaľkovo na VŠ a našla som,koho som hľadala.
Síce je to asi aj o šťastí,ale vyskúšaj.
Ja radím, napíš si inzerát ty,niečo neotrepane,normálne ako to cítiš. A už potom sa z reakcii rozhodneš,komu odpíšeš.
Aj teraz je kopa ľudí,kto.nie sú ani hlúpi,ani škaredi,ani uchylni,len zatiaľ nestretli toho pravého a času toľko nemajú,aby vymerali bary,nie sú diskotekove typy a na ich sídlisku chodia venčiť iba dôchodcovia.

janetinka27
2. sep 2021

nikdy nevies, kde stretnes 🙂 ja som roky chodila vlakmi, busmi z martina do ziliny do skoly a potom do prace a nic. ked som stretla niekoho, tak iba na nete. a tak som stretla aj svojho muza, na pokeci 🙂
no a ze si cely den v praci, nevies, co buducnost prinesie. mozno sa neskor usadis, zalozite si rodinu, zmenis pracu 🙂

dianaana
2. sep 2021

Ahoj, a odkial si?

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
2. sep 2021

To uz nestaci mladej babe ist do mesta, usmievat sa na ludi, ist na bike a byt ochotna sa s niekym dat do reci aj na zastavke, na ulici? Ved po par slovach mozes ist hned dalej, ak ti ten clovek nesadne. Najlepsie sa poznavaju ludia pri sporte vo volnom case.
Muzi su este stale ti, co nadväzuju kontakt, len sa nesmies tvarit, ze ti prave niekto vyvrazdil celu rodinu.

luccija
2. sep 2021

@liljana ešte by som chápala vo fitku, plavárni, ale pri behu na bike som sa nikdy nedala s nikým do reči.Autorka zoznamka, ale ty si daj inzerát, cez známych spoločne chaty, grilovacky, oslavy...s kamoškou cez víkend von..čo robíš cez víkendy?
Veľa ľudí má tento problém sú veľa v práci a žijú len cez vikend..

liljana
2. sep 2021

@luccija Clovek by sa divil, ze ludstvo davno nevymrelo, kedze kedysi nemalo internet a socialne siete. 🙂 Ked nebol fb, ludia sa bavili medzi sebou. Teraz davaju mnozstvu cudzich ludi lajky a nemaju cas na rozhovor.

liljana
2. sep 2021

Dokonca su socialne siete kontraproduktivne v zoznamovani. Ludia sa pozeraju na prikrasleny "bezproblemovy" zivot, prikraslene fotky inych ludi, chcu mat to "iste" tiez. Cakaju roky na vysnivaneho dokonaleho a nerealneho partnera a super zivot, zatial co cas uteka.

luccija
2. sep 2021

@liljana máš pravdu, ale žijeme v takej mobilnej dobe.Moja kamarátka sa dala práve kvôli tomu lajku dokopy s chlapom páčila sa jej fotka, ktorú pridal do nejakej turistickej skupinky a on sa jej ozval, lebo sa mu páčila podľa fotky.Tak už turistiku spolu🙂Tiez som už po 40 tke a niekedy nerozumiem kam sa to rúti deťom stačí komunikovať s kamošmi cez Pc a mobil

gabika9878778
2. sep 2021

Moja babka vždy tvrdila že led máš niekoho stretnúť bude to aj v obchode keď budeš rožky kupovať🙂 samozrejme môžeš si pomôcť ako radia vyššie . Veľa šťastia

brita7777
2. sep 2021

@daddyasmr len to nie preboha 🤢

brita7777
2. sep 2021

Zacinas stresovat a to ti partnera isto neprinesie. Ved normalne mas kamosky dake, v piatok sobota chodte von zabavit sa niekde, na nejaky koncert, prip. do posilovne, na nejaky kurz, maj oci otvorene kto je v tvojom okoli, mozno daky sused etd.

hopsadobrandejsa
2. sep 2021

32 rokov je este v pohode. Len zbytocne nepanikar, urcite niekoho stretnes 😉

Good luck.

kiki68
2. sep 2021

No ja som bola v podobnej situacii, 31 na krku a po 7 rokoch rozchod. Tak som kdesi v Eve citala o tinder, nainstalovala a stretla mojho muza. Sme spolu 5 rokov a cosi a mame dieta. Proste to vyslo

alex666
2. sep 2021

@kiki68 Podobne 🙂 Ja som sa rozisla v 30tke. Teraz mam 33 a vdaka Tinderu uz mam muza, dieta aj dom 😉