Mám 18 rokov, idem sa vydávať a celá rodina je proti mne

25. mar 2021

Príde vám normálne že je celá rodina proti mne ? So snúbencom som 3,5 roka. Je medzi nami 10 ročný rozdiel a od začiatku vTahu ho v rodine nikto nemusí, nikto nie je nadšený z nášho vzťahu ani zo svadby..
Zatiaľ čo moja 23 ročná sestra si pred rokom našla priateľa o 3 roky staršieho a vlastne za 3 týždne majú svadbu.. prečo oni sú spolu rok a každý im fandí q nám nikto ?

zanetakovacsova
25. mar 2021

To bude asi kvôli jeho veku :/

stanulienkat
25. mar 2021

Si este velmi mlada...

dazdovka
25. mar 2021

To bude asi kvôli tvojmu veku, ja by som to zakázala tiež.

sisa_s
25. mar 2021

A povedali, preco ho nemusia? Mozno im pride divne, ze s 15r si zacal 25rocny...byvat po svadbe mate kde? On pracuje?

nika23t
25. mar 2021

Takže si nemala ešte ani 15 rokov, a už si mala 24 ročného partnera? No, úprimne Ti poviem, ako mamu by ma takýto vzťah mojej dcéry asi tiež netesil... Ale tak teraz si dospelá, raz snáď tiež budeš mat deti, možno pochopíš, ako to videli. Teraz to nechaj tak, sestra žije svoj život, Ty si ži svoj. Udržiavaj dobre vzťahy a keď uvidia, že si šťastná, snáď získaš aj Ty v rodine svoj "fanklub".

kotulicek
25. mar 2021

Ahoj akoze no a čo že má o 10 rokov viac ... Vek je len číslo je veľmi dôležité aby ste si rozumeli mali sa radi .. mali spoločné záujmy a nie robiť rozdiely medzi tým koľko rokov je medzi vami to vôbec nieje dôležité ... Je úplne veľa takých prípadov držím palce až to vide ... A hlavne rob tak ako to cítiš ty. Nikdy nedaj na reči keď dáš na reči budeš potom všetkých obviňovať že ti to zničili ... Keď budeš robiť podľa seba a ak by sa náhodou niečo stalo budeš vedieť že predtým si robila najlepšíe ako si vedela .. inak ja som sa vydávala v 18 mám tri deti mám 25 a som rozvedená .. keby môj muž nepil a nestal sa s neho blázon som snim stále

jvasenka
25. mar 2021

Mozno aj preto ze tie prve lasky malokedy su na cely zivot -nevravim ze to nejakym parom nevyslo ale myslim si ze skor to je vynimka...nemala si este ine vztahy (tvoj partner uz asi ano), neuzila si si zivot a uz si sa vrhla do manzelstva tak mozno aj preto

nickpick
25. mar 2021

a kam sa tak ponahlas?

kikuska872
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heleninamama
25. mar 2021

@kotulicek Vidíš a práve od tohoto by som ja chcela svoju dcéru uchrániť. Mať 25 rokov, 3 deti a status rozvedená - podľa mňa, v tomto veku by mala začať pracovať po úspešnom ukončení VŠ a všetko pekné by malo byť pred ňou: randenie, užívanie si, vážny vzťah, dieťa...
18 rokov je príliš málo na takéto závažné rozhodnutia a dievča si rýchlo zbabre život. Veď to ešte nemá ani ukončenú strednú školu, nemá nič odpracované, zažité, nie je zabezpečená finančne, (ak to teda nerobia rodičia), má nedostatok skúseností po každom smere... Všetko sú to rizikové faktory, ktoré sa normálny rodič snaží eliminovať.

jallka11
25. mar 2021

No mam pocit, ze na svadbu si este mlada a myslim ze taky isty pocit maju aj rodicia. Plne ich chapem. Ak s nim chces byt, tak najprv spolu skuste zit aby si vedela do coho ides

didi2102
25. mar 2021

@jvasenka muža som spoznala keď som mala 16,on 24 ... Máme 2deti,sme manželia,dom,spolu už 15rokov . Rozvádzať sa nehodlam 😄
Ale ona najprv som skončila VŠ,bývanie a potom ostatne

missdiva
25. mar 2021

No 18je zalostne malo... este ta caka Vš, cosi pocestovat, venovat sa sebe, najst si pracu, zabezpecit sa... skratka je to preskocenie dolezitych faz zivota na to aby si bola nezavisla.
Je nizke percento ludi, kt vsetko klapne podla planu ked sa vezmu tak skoro...

sara07
25. mar 2021

možno asi maju v niečom pravdu, alebo maju pravdu ktoru nechceš vidiet ani počut
v 18 je to fakt skoro
možno ten rozdiel mám 18 a mám 23 pochopíš to je fakt rozdiel

autor
25. mar 2021

Pretože snúbenec nemá peknú minulosť, vždy sa mu páčili mladšie a tvrdia že má manipuluje..

rosabel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cocolino234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olli456
25. mar 2021

Ak to tak cítiš tak si ho vezmi svadba ma byt z lásky

nafka0483
25. mar 2021

Ty si mala asi tak 14 rokov ked si si s nim zacala, on mal vtedy 24, vzdy sa mu pacili mladsie a nemal peknu minulost - cudujes sa, ze sa rodicom nepaci?
A co znemana, ze nemal peknu minulost? Ze mal zle znamky v skole, zlu rodinnu situaciu, fajcil...? Alebo mal problemy so zakonom, pije, alebo hra automaty, alebo snad berie drogy, ma nabrate pozicky, dlhy...?

autor
25. mar 2021

@nafka0483 vraj nezáväzný sex s rôznymi ženami

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
25. mar 2021

Vraj? To tvrdia rodicia ci priatel?
On pracuje? Budete mat kde byvat a z coho zit?

janinah
25. mar 2021

Tvojej rodine nevadí vek ,vekový rozdiel,im vadí on ako osobnosť..ty si slepá,oni už teraz vidia,že budeš trpieť a plakať..alebo si hádam myslíš,že obrúčka z neho spraví verného muža?no,máš tak pol percentnú šancu,že sa ti to podarí....byť ty moja dcéra,tak dostaneš na zadok,sedíš doma a učíš sa,aby z teba niečo bolo,nielen mladá mamička veľmi pravdepodobne nešťastná...napíš o rok ako to celé dopadlo.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. mar 2021

@nafka0483 pracuje áno, máme z čoho žiť.. je asistent učiteľa .. tvrdia to rodičia

judar
25. mar 2021

Ides sa vydavat...mas 18 a on 28...si v odpocinkovom rezime este na strednej skole nemas nic odrobene a tomu chlapovi si 3,5 roka privesok na krku vo vsetkych smeroch ...skor ako z veku je rodina hotova z tohoto nehovoriac o tom ze ako si spominala ma povest kur*evnika na mladsie a kto vie ci aj netrtka dake popri tebe kym ty si v siedmom nebi zo zamilovanosti a svadby...tvoja sestra je tvoja sestra zatial co ty si neskusene zivotne teliatko pre stareho vlka

slavkajurko
25. mar 2021

Počúvaj svoju rodinu

hopsadobrandejsa
25. mar 2021

Nechcem sa ta dotknut, ale myslim, ze namietky svojho okolia pochopis ked si tvoja 15-rocna dcera domov dovedie 25-rocneho.

janinah
25. mar 2021

asistent učiteľa? pri všetkej úcte k akejkolvek práci,ty vieš aký má plat? kde budete bývať?