Magia Lasky- Martinius

andysss
15. sep 2014

Dobry, den ... Chcem sa spytat ci uz niekto pocul alebo ma skusenosti s okultistom Martinom Schenkom alias Martiniusom .. Konkretne s Magiou Lasky.. Velmi by ste mi pomohli.. Cital som uz nejake referencie a len dobre ale na tuto temu moc nie.. Pred par dnami som ho navstivil a rad by som sa o tomto dozvedel viac aj od Vas. Prosim len seriozne, ziadne vycitanie a odhovaranie, neviete v akej situacii som.. Za idpovede vopred velmi pekne dakujem

marisoul
15. sep 2014

...s okultizmom veľmi opatrne! ...ja by som sa s tým nezahrávala a vôbec, lásku ani neznásilníš, ani neprinútiš. Toho pána nepoznám, ale môj názor je taký, že láska, prichádza v SLOBODE, nie pomocou nejakej mágie alebo okultných praktík, nevravím, že to nefunguje, ALE stojí to zato?

mirat
15. sep 2014

1.nebude to fungovať a dôjdeš o peniaze
2:bude to fungovať a dostaneš lásku s.r.o ktorá nieje postavená na normálnych pevných základoch.
3.bude to fungovať a ako väčšina ľudí zaoberajúca sa mágiou(v tomto prípade čiernou kedže chceš niekoho obrať o slobodnú vôľu) prídeš neskôr o všetko.rovnako ako paní čarodejka 😀 z Ba ktorá má obchod s pavedou ktorý sídli na kapucinskej.(nebol som tam 5 rokov takže neviem).môžeš sa jej spýtať na jej osobnú skúsenosť(ak by si tam išiel tak jej nehovor že to od niekoho vieš.len sa pítaj na to čo chceš ok. nemá ma moc v láske 😀

kikakc
24. okt 2019

Dobrý večer, mladý pán bez kúska citu a hanby, žiadne veštecké schopnosti, oberie Vás aj o posledné peniaze....Varujem

adam1238
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz