Má to ešte zmyseľ?

lenulka_lenka
6. mar 2017

Ahojte. Viem že to sem nepatrí ale potrebujem poradiť a hneď to vymažem. Mám 24 rokov,môj priateľ 26 rokov. Písali sme si asi 4 mesiace keď sme sa stretli. Písal mi vkuse stále celý deň normalne veci čo robi co ja robim aj tak celkovo sme si pisali o zivote,rodine a tak...Nikdy nebol nejaky uchylak alebo podobne.. Stretli sme sa vsetko bolo super pisal mu ako mu bolo somnou super a ze nech sme spolu castejsie .. tak sme sa za 2 tyzdne stretli znovu tiez bolo vsetko fajn ... no lenze on sa mi potom prestal ozyvat ..napisal mi ze ma problemy a ze nema inu len sa mu to nechce objasnovat vsetko preco sa neozyva. Samozrejme ze som bola nahnevana na neho lebo som hned myslela ze mu slo iba o to jedno aby ma dostal. No aj na druhej strane sa mi to nezda zeby tak dlho cakal snazil sa a potom nic. Sem tam ho sledujem ked je na nete ci si nepridava nejake baby alebo im nalajkuje nieco( viem detske ale som zufala !!) A nic ...Neviem co si mam myslet o tom vobec som nahnevana a chcem samozrejme vediet co mu je preco sa zrazu tak zacal ku mne spravat. Par dni sa mi neozyva potom to ja uz nevydrzim napisem mu a odpise ..niekedy si to iba pozrie a nic ...Asi teda uz poznam odpoved ze je koniec ?? Mala ste niektora nieco podobne ?? Lebo cakat ze sa ozve je hrozne ..tie dni sa vleču strasne pomaly 😢😢 prepacte za chyby pisem to narychlo a dakujem za rady a odovede vopred

jeannna
6. mar 2017

@lenulka_lenka moja zlata kasli na neho. Stratil o teba zaujem a uz urcite lovi v inych vodach. Blokni si ho vsade. Sprav hrubu ciaru a hor sa spoznavat inych muzov. Najlepsie nazivo.

mondolina
6. mar 2017

A koľko x ste sa vlastne stretli?

lenulka_lenka
autor
6. mar 2017

@mondolina iba 2

terezka1947
6. mar 2017

@lenulka_lenka no....ak ma o teba zaujem,tak ti to bude chciet vysvetlit...a aj sa este stretnut
ak to tieto veci zaujem nema,odlmc sa ty
a neponizuj sa
ked si aj zalubena a boli to,musis mat este sudnost a sebauctu

lenulka_lenka
autor
6. mar 2017

Dakujem zatial baby za vase nazory. Neviem co si mam o tom mysliet lebo este sa mi to nestalo.Vzdy som citila ked slo chlapovi iba o sex na jeden krat a ked som to chcela aj ja tak v pohode som to brala....ale nechapem taketo spravanie jeho co je v tom a preco teda este chcel aby sme sa videli ?? 😕😕 nebudem mu uz pisat a pockam.Bud sa ozve sam a uvidim co mi povie alebo nie a poucim sa

sissy27
6. mar 2017

@lenulka_lenka byť tebou tak ho pustím z hlavy... videli ste sa 2x, zrejme z jeho strany nepreskočila tá povestná iskra a nemá gule ti to povedať na rovinu, tak to rieši takto...

katarinapekna
6. mar 2017

@lenulka_lenka náhodného chlapka z netu po 2 stretnutiach nazyvas priateľ???? Dievča rýchlo sa zobud do reality!

lenulka_lenka
autor
6. mar 2017

@katarinapekna napisala som to len tak ..nebudem predsa pisat taky jeden 😂😂 tak nebrala som ho hned ako priatela lebo som chcela cas samozrejme. To pomenovanie tu je bezvyznamne tak to tak neber hned vazne 😉

lenulka_lenka
autor
6. mar 2017

Napisala som to zle ...Videli sme sa 4 krat a s toho 2 krat sme spolu spali.

dominika6
6. mar 2017

@lenulka_lenka o akom konci hovoríš ked s ním nechodíš? akože ked s niekým píeš a stretneš sa to s amu hned hádžeš okolo krku a privlastňuješ si ho ako priateľa? ahaaa ešte sa s nín aj vyspíš..
no čo nepáčiš sa mu a nevie ako ti to povedať..

obsadenemeno
6. mar 2017

@lenulka_lenka no tak necakaj a pohni sa....snad mi nechces nahovorit, ze po 4 stretnutiach ho na zblaznenie lubis!!!

Proste sa nenamotal tak ako ty, dostal, co chcel a basta. Nezaoberaj sa nim a pouc sa, ze cez net si mozes rozumiet s hocikym, len ten realny zivot zvykne byt...no....proste realny, no. 😒

terezka1947
6. mar 2017

@lenulka_lenka ty co este cakas????????
ani ho poriadne nepoznas,stretnes sa s nim,vyspis sa s nim....a co cakas????
jeeeeemine.....to podstatne meni situaciu
ja by som povedala,ze mal sex zdarma....takze,hm....dobre si to zariadil
ja som uz asi stara,strasne stara...na niektore zeny tu na MK

lenulka_lenka
autor
6. mar 2017

@obsadenemeno nie nelubim ho ani som mu to nikdy nepovedala ved nato je este kratko samozrejme. A ano asi mas pravdu chcela som si len potvrdit ze som hlupa naivna krava a poucit sa s toho .. @dominika6 obrazne som to pisala uz to pochopte ..neprivlastnujem si nikoho ale nebudem pisat henten alebo ten chlap alebo nieco co moze miast ludi takto to bolo jednoduchsie ..a ten koniec som myslela to ze ci uz sa mi akoze neozve vobec a nestretneme sa..

0silvia0
6. mar 2017

@lenulka_lenka chcel sex, dostal ho celkom lacno, užil si a dovi-dopo. Nabudúce sa pouč
a sexuj so skutočným priateľom, s ktorým sa aj poznáte, aj ľúbite...

maminuska
6. mar 2017

@lenulka_lenka nemohli ste skončiť , keď ste ani nezačali .
Dnes je taká chorá doba aj vo vzťahoch , ľudia spolu súložia ale nie je im jasné či spolu aj chodia. A potom nastávajú takéto situácie. " Zmätočnosť konania " 🙂

Lenka je koniec, toto robia mužskí zbabelci , nechajú to do stratena vyšumieť. Za mňa ti však poviem že si bola ľahká korisť.

mariamaria88
6. mar 2017

Das chlapovi na 2 - 3 pokus..nelubis ho...a teraz sa pytas ci si hlupa a naivna...ANO SI. Uz to tu bolo napisane..Uzil si a ty si bola len objekt..Potom ze spolocnost je taka aka je...Vsetko sa berie akoze s lahkostou, "neriesenim"...egoizmus a sebectvo..a hlupost..

esther03
6. mar 2017

@lenulka_lenka Nevis co si mysliet? Aaaale vies, len nechces prijat, ze on ta nechce. A preco sa zacal k tebe takto spravat? Chcel sex, dostal sex o nic ine zaujem nema.

alaguema
6. mar 2017

@lenulka_lenka sorry, ale chlap, s ktorým si sa dva krát stretla (vyspala?), nie je tvoj priateľ. Evidentne ťa len použil. Kašli naňho.

dominika6
6. mar 2017

@lenulka_lenka áno je to iba henten chlap..lebo priateľ to nieje..ty to pochop

mima4
6. mar 2017

@lenulka_lenka
pozri, sexualne si s tebou uzil, bola si pre neho matrac a teraz on caka, ze tebe tu uz docvakne...

hadam si nemyslis, ze normalny chlap chce partnerku, co raztahuje nohy pomaly na prvom rande??? to uz by musel byt fakt zufalec

sardinka336
6. mar 2017

@lenulka_lenka pozri...internet znesie všeličo, to že si si s niekým pisala 4 mesiace vobec neznamena ze ho poznáš, vieš aky je atd...mohol ti pisat čo chcel, čo mu vyhovovalo...
A asi fakt nemas nejaku hrdost v sebe dievča a za kusok ,,lasky,, aj roztiahneš nohy...keby sa mi chlap po druhom rande neozyval len tahal motuzy popod nos ako fajn a kecy ale skutek žádný, tak adios, kašlem na neho.
Prestan mu vypisovat a vtirat sa....to by bolo to pod moju uroven nech by ma to akokolvek mrzelo.

lenulka_lenka
autor
6. mar 2017

Dakujem za vase nazory!!! V podstate som to vsetko aj vedela sama len som potrebovala aby mi to niekto este povedal ze som bola hlupa a naivna.. Nuz pekne reci dokazu asi s clovekom spravit divy a preto som aj ja inak rozmyslala vtedy ...Co uz treba sa poucit s toho ;)

nankab
6. mar 2017

@lenulka_lenka vôbec nie si ani hlúpa a ani naivná. Ak ste sa stretli len 2x to je málo. Nechaj to oddísť a buď vďačná za túto skúsenosť. My ženy sa niekedy rýchlo namotáme. Má právo sa chovať takto, nikto ho nevlastní a ani teba. V tom je sloboda rozhodnutia. Len rozmýšľam, čo ti mohol odzrkadliť, či si samú seba vážiš, či si sa do toho príliš rýchlo nezamotala a vtedy je človek hluchý a slepý🙂 Buď rada, že to bolo takto na začiatku. Zameraj energiu na veci a ľudí, ktorých máš rada, lebo myšlienky na neho ťa budú sťahovať dole. Vyplač sa, posmúť a neuzatváraj sa, ver naďalej v lásku. a daj si ju naprv sebe a potom príde taký, čo si ťa bude vážiť

mima4
6. mar 2017

@lenulka_lenka
chyby robime vsetky, dolezite je poucit sa a nerobit ich opakovane.

kiwi3
6. mar 2017

nema zmysel cakat a ani plakat. len sa treba poucit, ze realita je vacsinou ina ako ta internetova. mozno aj niekoho hladal, ale nieco sa mu na tebe nepacilo, tak vyuzil aspon moznost hupsnut na to. krute, ale je to tak. nemas ale za cim smutit, v podstate to bol cudzi clovek. ktovie, aky bol naozaj. ber to ako on alebo ini chlapi, ze aspon v ten moment to bolo dobre a neries zbytocne minulost.

severanka90
6. mar 2017

@lenulka_lenka ahoj. na konci sa pytas ci sme niektora mali nieco podobne. Ja ano, ale v opacnom pripade. Pisanie cez net bolo super, zo stretnutia som u bola ja dost sklamana. Skusila som este druhe a tiez o nicom. Chlap bol zasa nadseny, potom aj pisal, ale ja uz som ani nevedela ako mu dat najavo, ze ta iskra nepreskocila. Proste nazivo sa mi nepacil a nemam na to "gule" to povedat narovinu. Tak som sa odmlcala. Takze podla mna sa mu nepacis, mozno fyzicky podla foto ano, ale sex s tebou uz nebol pre neho to "prave orechove".
Hlavu hore, hladaj dalej a sex odloz az na nejake 5+ rande.

ontheroad
6. mar 2017

@maminuska súhlasím... pripomenulo mi to jeden článok, na ktorý som nedávno narazila: https://odzadu.startitup.sk/preco-chcem-dat-mod...

lenulka_lenka
autor
6. mar 2017

@severanka90 hmm praveze on mi pisal stale ako mu bolo somnou super a ze by sme mali byt spolu castejsie,preto som myslela ze teda keby mu ide iba o sex tak sa mi uz neozve po 1 raze. A on sa ozyval pisal mi toto vsetko bolo fajn . Nic som si neslubovala od toho ale ked sme boli spolu uz teda 2 krat tak uz som myslela ze to bude pokracovat a zrazu no nic 😕😕 tak to tak zamrzelo lebo sa mi take nic nestalo doteraz a preto nechapem ci sa tak dobre pretvaroval alebo fakt ma nieco neviem..Chce to len cas a bude dobre

lenulka_lenka
autor
6. mar 2017

@ontheroad čítala som to tiez uz davnejsie a teraz som si to pripomenula opat a ten clanok je velka pravda !! 😊