Má to ďalej význam?

veronka8885
17. máj 2020

Ahojte,založila som si tento modry koník prvý krát a iba kvôli tomu aby som vedela vás názor poprípade vás poprosiť o radu keďže to nemám komu povedať nemám take dobre kamarátky ktorým by som sa s týmto mohla zveriť. Vopred ďakujem za prečítanie🙏🏻.
S priateľom sme obaja mladí mame 26 rokov a sme spolu už 9 rokov! Lenže v sexe nám to už po 2 rokoch vzťahu neklape vôbec. Začalo to fajn spávali sme spolu aj každý deň alebo aj 2 krát za deň.. no úplne sa zmenil , 7 rokov sa každý týždeň hádame kvôli tomu že musím “prosiť” aby konečne niečo bolo. Ja sa snažím starám sa o seba keď príde z roboty čakám ho upravená,vyvonana vykúpená a stále nič. Viem že nikoho nemá ale prečo ma nechce? Teraz ako píšem toto tak naposledy sme mali sex pred 8-9 dňami. Každý deň som ho čakala pripravená a jeho výhovorky aký je on unavený z prace. Pracuje 8 hodín od pondelka do piatku to je úplne normálne predsa nerobí 24hodin niekde v bani aby bol taký unavený. Stále sa len hrá sprosté hry na počítači a na mna kašle. Večer sama zaspavam lebo on sa do jednej noci hrá nato už neni unavený?! Miesto toho by ma mal radšej dobre pomilovat. Aj keď konečne príde k tomu že mame sex raz za týždeň tak je to na 2 minuty doslova. Ja som orgazmus nemala pri sexe už hádam aj 4 roky. Lebo vždy je to len o tom že sup sup on sa spraví za 2 min a dovi dopo ide sa hrať. Len aby ma mal čo najskôr z krku aby splnil svoju povinnosť nech doňho nemusím hučať že zase nič nebolo tak radšej to vyrieši takto že na 2 min niečo a dovidenia. Vkuse sa hádame kvôli tomuto a jemu to neni vôbec trápne ? Koľko krát mu hovorím že tvoja žena nemala orgazmus už roky !!!! A jemu to neni ani trápne. On na mna útočí že ja vidím vo všetkom len sex že prečo nevieme spolu len telku kukať a tulit sa prečo je hneď zle keď neni sex. Že preto sa mu ani nechce vraj lebo vie že to silím zevraj tlacim naňho. Poviem vam úprimne ja chcem zažiť normálne milovanie s bozkavanim s vášňou s vyzliekaním aspoň hodinu nech tam je to vzrušenie. Lenže on ma ani nevyvlečie ani nebozkava iba na 2 min od zadu sa urobi a to je všetko prepáčte za úprimnosť no nemám to komu povedať a myslím že toto je veľmi vážna vec ja som už zúfalá prepáčte mi :( ... nechcem ho opustiť ja ho milujem najviac na svete život zaňho dám a on ma nevie spraviť šťastnou. Po toľkých rokoch si to neviem už ani len predstaviť s niekym iným. Ja ho veľmi ľúbim. Ale na lásku treba dvoch a myslím že ja som v nej sama. Viem že lubi aj on mna ale ja nechcem žiť ako brat a sestra len varím upratujem perem žehlím pod nos mu nosím tanier s jedlom starám sa oňho tip top a ja som preňho len slúžka asi. Za toto všetko ma nevie riadne ani pomilovat. Ja na jeho mieste by som sa hanbila ako pes a on nič. Keď mi chcete napísať že sa treba porozprávať otvorené a povedať mu to tak to ani nemusíme písať lebo 7 rokov mu to rozprávam každý týždeň a nezmenil sa. Ďakujem vam za prečítanie a majte pekný deň aspoň vy.

ledgerka
17. máj 2020

Na co ti je taky chlap ked si uz teraz frustrovana (6 rokov!!!) a to este nemate rodinu. U mna by letel velmi rychlo, mozno tak pol roka tento tejto ignoracie by som zniesla ako 19 rocna. Hladaj dalej 🙂 toto neni chlap do zivota, nehovoriac o hrach a o tom ze on nevidi problem.

sense
17. máj 2020

Tak sa nedoprosuj a nepodkladaj.... kedy ste si len tak pozreli film len s tym tulenim bezbtoho aby si ocakavala sex?

A za dalsie ak nepomaha rozhvor bez vycitiek co na nom milujes, ked ty u robis sluzku, pdkladas sa muna on len gra hry? Alebo jeto len o zvyku a preto ze bol mozno prvy

pribinak
17. máj 2020

Nie, nemá.

janett_332
17. máj 2020

Podľa mňa to tiež nemá už moc význam!

daganov
17. máj 2020

@veronka8885 tiež si myslím, že to význam nemá, každý z vás má iné potreby a predstavy, čo sa týka intímneho života. Nebude to iné, rokmi len horšie. Sex je veľmi dôležitou súčasťou spolužitia, nie najdôležitejšou, ale keď to neklape tu, väčšinou to neklape vôbec. A tie hry by sa mi tiež nepáčili, predstav si, že by ste mali rodinu, on za PC a všetko len na tebe. Inak, z mojich skúseností muži, ktorí trávia voľný čas aktívne - šport, práce okolo domu, záhrada, zvieratá, sú aktívnejší aj v intímnom živote.

janeninka
17. máj 2020

@veronka8885 Keď ti dôjde, že máš právo na rešpekt, uctu, ktorá sa prejavuje aj tým že chcem riešiť to čo trápi moju polovičku, ze máš právo na záujem, plnohodnotny obojstranný vzťah tak ho opustis. Otázkou je kedy, či dovtedy stihnete dieťa, či dovtedy nebude tvoja sebaúcta a sebahodnota na mínus 10.. LenŽe to, že ho opustis za teba nikto neurobí. Jemu je fajne, nemá problém. Aspoň tak to z tvojho popisu vyzerá ako to je, nevieme. A ešte mi napadá, že ktovie ako mu to hovoríš no neznie to ako konstruktvína komunikácia keď roky k ničomu nevedie. Celkove je to citlivá téma možno aj pre neho, mozno sám s tým bojuje a nevie to riešiť tak radšej ignor. Čiže bez urazok ísť po konštruktívnom riešení, aj keď to možno povedie k rozchodu. Nacvicit si ako mu to povies - cez seba. Nevládzem, cítim sa nemilovana, zufala. Potrebovala by som sex castejsie - aspoň .. Ak na to nezareaguje...

zuzanka.zuzu
17. máj 2020

a pozeráte tú telku a túlite sa? či ozaj je to len o videohrách? keby to nabudúce povedal, by som mu odpovedala "poď, ideme pozerať telku a túliť sa"... podľa reakcie sa zariaď.

je to sebec, iba 2 minúty zozadu? raz za čas fajn, ale ani ústami ti to neurobí? on nechce meniť nič, jemu je fajn, je oňho postarané.

a keby ste sa rozišli, tak ty budeš ku*va čo furt chcela sex a bohvie s tým sa túlala.

veronka8885
autor
17. máj 2020

Samozrejme že sa tulime a pozeráme telku mazname sa ale to je všetko. On ma nevie urobiť šťastnou stále sa len trápim že on kašle nato. On je šťastný ma všetko čo potrebuje keď raz do týždňa ma chuť na sex tak ho ma. On sa urobi... ma teplo jedlo každý deň ma opraté ma vyžehlené ma doma čisto. On ma dokonalý život.

daganov
17. máj 2020

@veronka8885 prečo to všetko má? Čo robí pre teba v domácnosti on? Prečo si nevážiš sama seba a uspokojíš sa tým, že ty do vzťahu len dávaš a nič nedostávaš a on opačne? Keby si doma prestala variť, maximálne v nedeľu a ty sa chodila najesť von, prestala mu prať, robila si vlastný program a nečakala ho a neponúkala sa mu, ako na podnose, minimálne by spozornel. Ale veľmi by sa zrejme nezmenil, je to človek, ktorému maximálne vyhovuje takýto stav a tebe sa divím, že s ním ešte si, čo ti vzťah s ním dáva?

retatka
17. máj 2020

@daganov Pravda,pokiaľ sú neni tak zničení z roboty na záhrade,poľa ,ze ľahnú do postele a v minúte spia.Potom sú zase chlapi ,čo gule valaju doma,nič nerobia a jediná aktivita je sex aj 2* za deň ako čítam v skupine ,,Ach ti chlapi ,,🤦‍♀️

retatka
17. máj 2020

@veronka8885 Ja sa ti čudujem,mlada baba a takto sa trápiť?Máš na vyber v tvojom veku ,len nepremeškaj čas.Kazdym rokom to bude tažšie.Mozno po 10 rokoch sa tá ani nechytí .No a tie reakcie ,neschopnosť riešiť problém ,keď ozaj prídu problémy ,budeš si ich riešiť sama lebo on nebude mat problém žiaden.Je to taký typ chlapa a nemá záujem o zmenu.Takze buď to budeš akceptovať a budeš sa trápiť alebo rozchod .

pribinak
17. máj 2020

Ty sa správas ako gazdinka a nie ako mladá zaľúbena baba. Varis peries upratujes. Myslím že treba obmedziť tieto aktivity a daj mu napr príležitosť trochu žiarliť. Chod von s kamoškami a jeho nechaj doma

sissy27
17. máj 2020

@veronka8885 povedz, mala si niekedy chuť pretiahnuť napr. mixér? Ani on nemá chuť na domáci spotrebič 🤷‍♀️ Varíš, perieš, žehlíš, upratuješ, jedlo mu nosíš pod nos a škemráš o sex za odmenu. Chlap potrebuje loviť, dobýjať ženu, získať ju - to bolo pred tými x-rokmi, teraz ťa má viac ako istú. Plus status lovca a hrdinu si kompenzuje v hrách. A povedala by som, že ste možno prišli aj na koniec vášho vzťahu. Dali ste sa dokopy mladí, ak ste si boli verní, tak ste ani nič a nikoho iného nepoznali a už si sa jednoducho zunovala, ale zase je to preňho pohodlné, lebo full servis má ani sa nemusí nijako snažiť, tak prečo by menil 🤷‍♀️

daganov
17. máj 2020

@retatka nemyslela som drieť na poli, ale pokosiť trávnik, ostrihať kríky, ísť so psom, na bicykel a tak.

veronka8885
autor
17. máj 2020

@pribinak ja som chcela byt preňho dokonalou ženou chcela som aby videl že sa dokážem postarať o všetko, on robí 8micky a ja som robila aj 12tky.. ale aj keď som prišla domov večer o deviatej aj tak sa mi chcelo s ním mat sex ale on nikdy nechcel. Ja som mu chcela dať všetko aby bol šťastný , čo viac si nože chlap želať ako ženu čo ho miluje , vie variť a chce sa s ním milovať aj každý deň ? A on si to neuvedomuje a nevšimol si čo ma doma. Veľa krát som rozmýšľala nad rozchodom ale ja si neviem ani predstaviť že by sa mi iný chlap dotýkal viete keď sme s niekym 9 rokov a máte len 26. On je úplne moje všetko 😢 viem že by to chcelo len čas a možno by som sa zaľúbila potom do iného. Láka ma to že by som ešte mohla zažiť s niekym aj vášeň a všetko čo mi tu chyba. Toto neni chlap ako ma byt veď ja chcem už aj bábätko ale s ním ? Veď ho ani urobiť nevie.

daganov
17. máj 2020

@sissy27 presne, muž je lovec. Nikdy si nemôže byť celkom istý svojou ženou, stále je ho treba udržiavať v miernom napätí.

karolinakr
17. máj 2020

2 minutovy sex mu trpíš? To som netolerovala ani ako neskusena 19ročna nie to ešte po 10rokoch.Čim si staršia máš mať lepši sex a lepši, nie horši
Keby v 19ke na mňa niekto vybalil, že robi 2minutovy sex, viac mu ani nezdvihnem telefon

veronka8885
autor
17. máj 2020

Už som skúšala všetko ale čo by som mu mala podľa vás povedať čo by ho najviac zabolelo?

pribinak
17. máj 2020

@veronka8885 ty si sa stala dokonalou, ale gazdinkou.

daganov
17. máj 2020

@veronka8885 robíš úplné zásadné chyby, na ktoré dopláca veľmi veľa žien. Chyba č.1. byť pre muža dokonalou ženou. ZLEEEE!!!!! Celé zle. Ty asi dúfaš, aký bude na teba pyšný, bude ťa chváliť, ako všetko zvládaš sama a on? V duchu sa vytešuje, ako si to dobre zariadil. Od prvej chvíle spolužitia ste mali spolu variť, upratovať, lebo ty si fakt ako domáci spotrebič. Túto chybu robia ženy veľmi často, keď príde dieťa,, ešte stíhajú, ale už im začne vadiť, že sú v jednom kolotoči, keď nastúpia po MD do práce, prípadne príde ďalšie dieťa, už nestíhajú, chcú po mužovi pomoc, ten ju odmieta a začnú hádky. Potom sa muž poobzerá po inej, pretože mu ide doma na nervy tá, ktorá sa pasovala do role slúžky. A ona ešte bedáka, že mal vždy doma všetko porobené.
Chyba č. 2. on je tvoje úplné všetko. A kde si ty? Je krásne že miluješ muža, ale prečo nemáš rada aj sama seba? A úprimne, muža, čo presedí celé dni pred TV, nechá sa obskakovať a je mu na saláme, čo robí a ako sa cíti jeho partnerka, vie, že je nespokojná a intímnym životom a aj tak sa nesnaží s tým niečo robiť, nájdeš do pol hodiny.

daganov
17. máj 2020

@veronka8885 prečo by ho malo niečo bolieť? On pretrpí aj nejaké výčitky, aby mal svoj kľud a full servis k tomu. Od zajtra nevar, ty si niečo daj vonku, on nech si uloví. Na budúci víkend si naplánuj s kamarátkou celodenný výlet, zameraj sa viac sama na seba, možno sa niečo zmení, aj keď podľa mňa v intímnej oblasti ťažko.

daganov
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
17. máj 2020

Tiež ma zarazila veta, on je moje všetko
Pozeráš moc telenovely a Rosalindy Pilchnerove
Rozlož si tu lasku medzi seba, rodicov, surodencov a jeho, vydeĺ štyrmi, to stači
On je moje všetko..
Ale prd makovy, však ani sexovať nevie

sissy27
17. máj 2020

@veronka8885 ajajaj, postaviť svoje šťastie a zmysel života na jednom chlapovi a chcieť preňho urobiť všetko a ešte aj čakať za to vďaku je ZLE, ZLE, ÚPLNE ZLE !! Prestaň k nemu vzhliadať ako k nejakému zázraku a začni si vážiť samu seba. Si preňho takou istou samozrejmosťou ako kľučka na dverách. A nie, neľúbiš jeho, len sa držíš nejakej predstavy a stereotypu, lebo ste spolu dlho a nič iné vlastne ani nepoznáš.

daganov
17. máj 2020

@veronka8885 chybou je aj to, že je zrejme tvojím prvým, ale daj si poradiť od starších, skúsenejších, životom ošľahaných, ak je medzi vami teraz takýto intímny život (na úrovni 65 ročných a to som asi niektorých teraz urazila), nebude lepší, len horší. Neupínaj sa na neho, ty si do predstavy ideálneho partnera dosadila nesprávneho muža. A málokedy sa stáva, že ten prvý, je aj tým ideálnym.

janeninka
17. máj 2020

@veronka8885 a ty si vážiš človeka, ktorého nezaujímajú tvoje potreby a nechce ta robiť šťastnou, spokojnou? Ešte ma zaujala tvoja otázka, že čo mu povedať aby ho to zabolelo. No môjho partnera zaboli najviac keď mu poviem že som sklamana, smutná ... Na to ten tvoj partner už pár rokov nereaguje. .

retatka
17. máj 2020

@veronka8885 Toto už je závislosť na chlapovi .,,je tvoje všetko,,Veľka chyba.Najdi si kamošky ,športuj,choďte na kávu ,večer sa zabaviť .Netrávit len čas s ním !Toto je najväčšia chyba ,čo ženy robia .Zunovali ste sa.Žijete ako usadlí 60-roční manželia.Už ste mali byt niekde inde vo vzťahu .Pri tak dlhom chodení ,často sa vzťah rozpadne .POZOR poriadne si rozmysli s ním zakladať rodinu!Aby si tu o rok nepísala ako zničená a frustrovaná žena už s deckom .

daganov
17. máj 2020

@veronka8885 naštuduj si niečo o asertivite a začni žiť život, kde budeš na prvom mieste už konečne ty, lebo takto nikdy šťastná nebudeš

sense
17. máj 2020

On je pre teba vsetko? Co vsetko? Co milujes na nom? To ze si ta nevsima?

karolinakr
17. máj 2020

@sense 😄😄