Má náš vzťah zmysel?

29. mar 2021

Ahojte, neviem komu sa mam vyrozprávať mam pocit ze som ta najhoršia osoba v živote mam priateľa dva roky mal niekoľko tisícovu dlzobu donútila som ho si to splatiť aby sme si mohli založiť rodinu a bývanie teraz si to splatiť lenže banka nám nedá úver do kým bude robiť na živnosť no inú prácu nechce a ja ho nechcem nútiť do druhej práce lebo sama viem aké to je byť v práci ktorá ho nebaví ale snívala som o tom ze keď budem mať vzťah tak sa budú naši kamaráti stretávať pôjdeme niekde na chaty lenže všade chodí bezo mňa na chaty lebo jeho kamaráti nechcú aby som išla aj ja lebo ho držím nakrátko a nemôže potom moc piť v podstate jeho ani jeden kamarát má nemá rád a keď ide na chaty tak mi povie ze nech idem aj ja s kamarátmi svojim ovon lenže moje všetky kamarátky majú rodinu partnerov domy byty nemajú už toľko času na mňa a keď idú na chaty tak s rodinami ktoré majú tiež deti nechcú ísť na takú chatu ako chce môj partner len ozrat sa a baviť sa... Mam zo seba niekedy už naozaj taký pocit že som strašne zla osoba keď nemám už pomaličky ani žiadnych kamarátov nič sa mi nedarí milujem môjho priateľa ale predstavovala som si trosku iný vzťah ako mame no bývame stále u rodičov lebo nemôžme si ani bývanie spolu zariadiť ani nič už fakt neviem co robiť naozaj som tak zla ze ma nemá nikto rad???

janai1
29. mar 2021

Odkiaľ si prišla na to, že priateľovi nedajú úver lebo je živnostník?
A koľko máte rokov? Keď priateľ chodí na ožieračky ale ty chceš deti?

autor
29. mar 2021

Priateľ má 30 a ja 26 no teraz sme boli požiadať o úver a nedali nám ze nám to platovo nevychádza

janai1
29. mar 2021

Nuž to je nevyhoda toho keď sa upravujú daňové...

mimka11111
29. mar 2021

Tu rodinu chcete obaja? Lebo z tvojho písania mi vychádza,že rodinu chces len ty.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aniele
29. mar 2021

Ty si zlá? Nie, si len hlúpa. Prepáč, že ti to píšem tak priamo. Ale to isté by som povedala dcére, keby u nás žila s týpkom, ktorý musí byť "dokopaný" k tomu, aby splatil dlhy a potom dával prednosť ožieraniu s kamarátmi pred budovaním rodiny s tebou.

meluela
29. mar 2021

rozchod je lepsi nez rozvod

lindous
29. mar 2021

Nie si zlá osoba a v podstate možno ani on, iba máte rozdielne rebríčky hodnôt a životné ciele ... a vtedy teda vzťah zmysel nemá ... jeho kamaráti ťa nemusia mať radi, ale ak ich on uprednostní pred tebou opakovane a príliš často, tak to je problém ...tvojím kamarátkam sa si sa pravdepodobne vzdiala sama, ale neznamená, že ťa nemajú radi alebo že by sa to nedalo napraviť ... ak si predstavuješ a chceš iný vzťah, musíš ho budovať s niekým kto si ho predstavuje podobne ako ty ...

avril299
29. mar 2021

prosim Ta, pokym si nechces pokazit zivot, zbal sa a posli ho k vode, mas este iba 26r a zivot pred sebou, on nevyzera byt chlap na rodinny zivot

leni1977
29. mar 2021

Zažila som niečo veľmi podobné, nemá to zmysel, on je veľké decko, zodpovednosť mu nič nehovorí, takýto chlap je nepoužiteľný na normálny partnerský život.

ledgerka
29. mar 2021

Stracas pri nom cas, najdi si chlapa a nie dieta ak chces rodinu.

miirka123
29. mar 2021

Tu súhlasím čo baby písali ste každý niekde úplne inde a človek sa nezmení. Deti by váš vzťah len zhoršili. On by si chodil kade tade a ty s malým uplakaným dieťaťom vecne doma sama bez peňazí v podnájme. Ver mi že to nechceš

janinah
29. mar 2021

Mám 26r. dcéru,jej snúbenec má 28,ale zmýšľanie oboch je ďaleko lepšie ako to vaše,čo sa budúcnosti a rodiny týka.U vás chceš len ty,on na to kašle.V.bec nie si zlá,len si sa pomýlila vo výbere životného partnera,ale toto sa dá napraviť.

hviera81
29. mar 2021

trochu mi to splyva, tym ze tam nie su ziadne ciarky, bodky...
ak to naozaj chce, ak to naozaj chcete obaja, tak ako zivnostnik staci ked si jeden rok bude priznavat riadne, zaplati na odvodoch, na daniach, ale hypo dostane. a neviem v ktorej banke ste boli, niekde akceptuju viac, nielen zisk, ale aj obraty... a dobry fin. poradca ti vie povedat kolko ma mat obratov, aby tu hypo dostal.
ale premysli si to... ja som si hypo brala sama, sice mam vyssie vydavky, ale nelutujem.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasa1310
29. mar 2021

ideálny partner do budúcna. Narobí dlhy, potom spláca, potom sa ožiera, nezarába. Vidíte tam niektorá niečo pozitívne do budúcna? Aha, zabudla som. Miluje ho

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hviera81
30. mar 2021

@elizabet173 ani ja, ale rozhoduje sa ona 🙂

brembo
25. nov 2021

on sa ešte nevyzburil,potrebuje čas sa ukludnit,získat zodpovednost. Nie je ešte schopný vážneho vztahu,a o to viac,ked plánujete rodinu.

madeline1
10. nov 2022

Rozid sa s nim. Deti aj keby si hned nemala, nevadi...ale s tymto nie...on sa nezmeni...na to staci par viet, co si napisala ...nie je to dobry chlap na partnersky zivot...