Liečim sa na psychiatrii, prežívam a mám myšlienky na samovraždu

5. apr 2024

Beriem nejaké lieky, ale aj tak ma nič nebaví, neteší..len prezivam.mavam aj myšlienky na samovrazdu...poraďte prosim

pribinak
5. apr 2024

Povedz to lekárom, aby vedeli ako sa cítiš

Modrý koník
5. apr 2024

Ahoj,

je nám ľúto, že vo svojom živote prežívaš zlú situáciu. Je potrebné o problémoch hovoriť, nemlčať a požiadať o pomoc.

Pomocnú ruku Ti bezplatne podajú na týchto linkoch, prípadne telefónnych číslach:
https://www.modrykonik.sk/faq/z-mojej-zivotnej-situacie-uz-nevidim-ziadne-vychodisko/

- Nonstop Linka dôvery Nezábudka: 0800 800 566
- Nonstop psychologická pomoc: 0800 500 333
- Nonstop poradňa cez internet (chat)
- E-mailová poradňa
- Videoporadňa

Veľa sily a pekný deň
Modrý koník - Sprievodca tehotenstvom a materstvom

daniela2629
5. apr 2024

Čo by ti najviac pomohlo??Napíš viac ako ti pomôcť...❤️

danniiee8
5. apr 2024

Ahoj, napíš nám niečo o sebe, možno nájdeš niekoho kto ti bude vedieť pomôcť, poradiť. Vek, pohlavie, čo presne ťa trápi.. radi by sme pomohli

lalu_sk111
5. apr 2024

mala som take tazsie obdobie, ktore trvalo uz dlhsie ako 2 roky.. nebrala som ziadne lieky ale bolo to na hrane, ze som uz zvazovala. Minule som zacula vyrok od Petersona, ze co s bolestou? ,,Jediny sposob ako ju spracovat je ,,ist cez nu,,..Prezit ju.. Takze som sa jej prestala branit, idem cez nu a snou. Nevravim, ze som stastna ale mam vsebe nadej

sevrin
6. apr 2024

Polož si jednu otázku: narodila si sa preto, aby si svoj život ukončila samovraždou?

Na svete sú milióny ľudí, čo prežívajú zo dňa na deň v slumoch, nevedia čo budú zajtra jesť, nemajú pitnú vodu, nevedia či ich niekto neprepadne, nevedia či ich neskosí nejaký Kinžal, a snažia sa prežiť.
Život máš len jeden tak si ho váž a snaž sa ho prežiť čo najlepšie. Iní toľko šťastia nemajú.

pipistrel13
9. apr 2024

kontaktuj ipcko

larinka552
9. apr 2024

@sevrin chapem, ze to myslis dobre. Ale ako ma niekomu, kto sa citi zle pomoct informacia, ze niekto sa ma este horsie?
Ak sa liecis uz dlhodobo a nepomaha to, tak ja by som ti odporucila hladat Boha, ist na cestu pokania, vyuzit moznost sv. spovede, sv. omse a prijimania. To su najvacsie dary ake nam Ježiš zanechal. Su tu pre nas a su to najlepsie lieky na zlomene srdce a dusu. Treba len verit a nechat sa premenit Jeho uzdravujucou laskou. Ak budes Ježišovi doverovat a odovzdas mu svoj zivot, On ti ho vie vratit naspat premeneny a uzdraveny.
Vyhladaj najblizsie spolocenstvo a kostol.

sevrin
9. apr 2024

@larinka552 ja som deista a život ma naučil, že dobre sa budem mať len vtedy, ak budem sám na sebe tvrdo pracovať.

larinka552
9. apr 2024

@sevrin tvrdo na sebe pracovat a verit v Boha sa moze sucastne. Jedno nevylucuje druhe.

patchworkjezlozity
16. apr 2024

Drz sa, vydrz to, nevzdavaj to. Drzim Ti palce. A otvorene sem pis co sa deje. Daj to von.