Lakomá alebo vtipná babka

24. júl 2024

Sťažujete sa na svoje svokry, ale moju svokru neprekonala asi žiadna žena. Večer zavolá jej syn (môj partner), či môže tam ísť 10 ročná vnučka. Samozrejme, súhlasila. Išla tam a celý deň sa k nej ani neprihovorila. Našťastie býva u nej aj druhá vnučka (9ročná), čiže bolo to znesiteľné pre dcérku.

A 9 ročná vnučka sa pýta od babky, keďže mala 2 džúsiky v krabičke, že čie sú to džúsiky? Babka odpovedala, že moje! Otvorila a oba naraz vypila pred dievčatami.
Obed bol hamburger z Mcdonaldsu, ten priniesol jej druhý syn, ktorý tam žije s rodinou. A poobede? Nuž babka zjedla 2 snickersy naraz pred dievčatami, ktoré zhodou okolností patrili tej 9 ročnej vnučke. (dostala ich na meniny). Večeru pripravoval opäť syn. 🙂

pribinak
24. júl 2024

Ani lakoma, ani vtipná …ale blbá

irusa
24. júl 2024

no tak bola hladná a smädná 😀

nikaeli
24. júl 2024

toľko cukru v takom veku 😛 potom lietala ako vrtuľa po dome? 😀

janica_
24. júl 2024

Zacinajuca demencia/alzheimer by to nemohli byt?

michaela329
24. júl 2024

Tiež mi napadla začínajúca demencia.

really8
24. júl 2024

Co je na tom vtipne? A sak nech babka poje. Tym im urobi najvacsiu sluzbu

fantaghiro21
24. júl 2024

2 snickers naraz? A to sa jej rit nezalepila ? Len predstava a ma natiahlo
Otazne je, to je ta svokra vždy taka a ak ano, na co tam davate dceru?

autor
24. júl 2024

@janica_
@michaela329 tak toto je dementné správanie, to hej.
Ona mala sem-tam k nám dospelým čudné správanie. Ale k vnučkám?🤔

autor
24. júl 2024

@fantaghiro21 Kvôli sesternici chcela ísť, inak ju nedávame.

vroni
24. júl 2024

Toto nie je ani lakomost a už vôbec nie vtipnost, toto je regulárna stvorpismenkova osoba. K takej by som svoje dieťa nepúšťala. A nie, to nie je demncia. To je povaha.

fantaghiro21
24. júl 2024

no tak jej so sesternicou iný program ci miesto vymysliet. ci?

michaela329
24. júl 2024

Im je jedno ku komu, bohužiaľ to neovládajú. Suseda zavolala na svoju dcéru policajtov, že ju chce otráviť - fyzicky ok, ale už jednoducho mentálne odchádzala.

matullienka
24. júl 2024

Ja by som sesternicu radšej zavolala a nech sú u nás. A syn jej na to nič nepovedal ani jeden ani druhý? Im to príde ok takéto správanie?

janica_
24. júl 2024

Ja som to myslela vazne, ci jej nezacina nejake psychicke ochorenie. Vidno ze vdaka bohu s tym skusenosti nemas, ale chory mozog nerozlisuje ci ide o dospelych alebo o deti.

lenkakravcova
24. júl 2024

Ja v tom vidím začínajúce psychické ochorenie dôchodcov. To je je ani na kritiku alebo výsmech. Sledujte ju. Tipujem že o pár mesiacov jej bude treba začať pomáhať alebo v horšom prípade vybavovať nejaké opatrovanie. Takýmito symptómami to začína: správať sa ako dieťa (sebecký bez myslenia na iných, detinsky). Ak to je toto, bude sa to len zhoršovať.

mikadooo
24. júl 2024

Mne to tiež príde, že tu začína nejaká choroba... A tiež mi príde na hlavu, že ty riešiš hlavne dcéru a muž s mamkou sa nerozpráva, že čo sa deje a prečo? Určite to nie je normálne chovanie babky, ak si teda nevypichla len nejaké čerešničky na torte, ak tam bol aj ujo ten tvojej dcéry, kto vie aká by bola jeho verzia príbehu 🤷. Prečo sa babka s tvojou dcérou nerozpráva? "Len tak"? Však sa s babkou alebo s mužom pobav a nie nás sa tu pýtaj, či nám to príde normálne...

ina2405
24. júl 2024

Začínajúca demencia?

alenka58
24. júl 2024

tak sa chová chorý človek, asi treba riešiť

janinah
24. júl 2024

Čo doniesla tvoja dcéra babke a sesternici? Myslím keksíky a pod....

cimage
24. júl 2024

Koniec koncov im len urobila dobre, ze vsetko to megasladke pojedla sama.

brendaa
24. júl 2024

To si zisťovala, alebo ti to povedala dcéra?
Čo matka druhej vnučky ktorá tam žije?

autor
24. júl 2024

@janinah lángoše a osie hniezda (domáce)

autor
24. júl 2024

@cimage hlavne, keď má cukrovku

autor
24. júl 2024

@brendaa 10 ročná dcéra vie porozprávať svoj deň, že sa ako mala. Porovnala jednu babku s druhou. U jednej babky musí káždú chvíľu jesť a druhá babka je lakomá. A vtedy opísala, že prečo atď. Zisťovať som nepotrebovala u švagrinej a načo aj. Dieťaťu vysvetlím, dospelému nebudem nariaďovať a tobôž jej dohovárať.

lenkakravcova
24. júl 2024

Ona má cukrovku a ty jej pošleš osie hniezda a langoše? 🤔

Ty vôbec nechápeš, že svokra to už evidentné začína nemať v hlave v poriadku. Miesto pomoci jej chces pomaly škodiť. 😑

matullienka
24. júl 2024

@lenkakravcova tak možno to poslala pre deti aby babka nemala starosti s občerstvením.
Ani by mi nenapadlo, že babke chce autorka škodiť.

autor
24. júl 2024

@matullienka Presne tak!

autor
24. júl 2024

@lenkakravcova Škodí si sama, ak už. Snickersy nikto ju nenútil jesť. Ja som napiekla a deťom poslala.

mamina7070
24. júl 2024

mozno mala babka hypoglykemiu a su rozhodne vyrazne horsie babky popravde

11bodka11
24. júl 2024

Boze niektore tu este babku zastavaju. Ja odpadnem 😂