Kvapka na trenkách

helenalena
30. sep 2016

Ahojte,
Idem sa sem popýtať lebo sama neviem.
Keď idem bežne prať veci kontrolujem ich a občas nájdem na manzelovych trenkách kvapku, bielu akoby spermie a tak ja nechcem robiť paniku len sa pýtam, mávajú také muži bežne aj bez toho aby mali sex.
Lebo veď nechcem ho upodozrievať z nevery ale nerozumiem tomu, je to v poriadku, mávajú to aj vaši muži?

lucinka511
30. sep 2016

@helenalena a nema mykozu?

helenalena
autor
30. sep 2016

@lucinka511 nie nie, ozaj je to len občas, ale už na to neprestávam myslieť

lucinka511
30. sep 2016

@helenalena tak aj muzi maju mykozy.vd

helenalena
autor
30. sep 2016

@lucinka511 ale to by bolo intenzívnejšie nie? Nie len jedna kvapka, raz za 2 tydme v priemere či?

lucinka511
30. sep 2016

@helenalena tak sa mozno robi sam. a mu ujde...alebo mozno ma dakucandilu.ved sa jo na to opytaj.mevera? co ja viem myslis zeby si nedal potom vatsiproblem?

moni244
30. sep 2016

@helenalena kontrolovat muzovi spodky? Tak to uz je pre mna prisilna kava.

tomikejt
30. sep 2016

@moni244 presne..

kristinaanna
30. sep 2016

muži to mávajú 🙂 Polúcia je mimovoľný výron mužského semena, spravidla v spánku, označovaný tiež ako "mokrý sen" a mpžu to mať aj cez deň🙂

ukulela
30. sep 2016

aj z vaginy kedy - tedy co-to kvapne. my mame intimky. chlapi nie. upodozrieva ta tvoj chlap z nevery, ked mas daco na nohavickach?

sardinka336
30. sep 2016

upodozrievat muža koli špinavym slipom z nevery? ty si teda ina ,,stihačka,, a keby tam mal hnede ehm...tak čo ho budeš z čoho upodozrievat... 😀 😀 z toho ze sa posráva?
Muž sa moze vzrušit aj bez sexu, muzom sa bezne cez den ,,postavi,, a ani o tom nemusiš vediet. A zeny maju tiez rozne vytoky napr. v čase ovulacie a nemusi to byt zrovna mykoza. Fakt tieto starosti na moju hlavu... 😀

ukulela
30. sep 2016

@sardinka336 keby tam mal hnede, tak logicky - chlap je gay a ma frajera predsa, nie? 🙂 sorry za prasaciny, nedalo mi .... inac, ani nie tak stihacka, ako domyslava az az

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sardinka336
30. sep 2016

@alenah31 😀 😀 😀 😀 😀 😀 umrem!!!!

@ukulela ehm....no...umrem tiez z teba 😀 😀 vidiš to ma ani nenapadlo a celkovo to čo su za moresy skumať slipy, ked su v špinavom pradle - hodim to tam a šmitec.

dominika6
30. sep 2016

@helenalena robíš dobre..
kvapka k kvapce...bude kvapavka..
preventívne skúmaj,očuchaj,sleduj konzistenciu..a zapisuj..
po mesiaci vyhodnoť skutočnosť a potom jasné dôkazy použi proti nemu...inak by si nemala nič v ,,hrsti, a on by pravdu veľmi ľahko zatajil...

svetluska82
30. sep 2016

To vazne zeny kontrolujete muzom trenky? To je cista debilina... sa poriadne musite nudit

adalea
30. sep 2016

@dominika6 😁😁😁😁 som sa skoro kavou zadusila

dominika6
30. sep 2016

@adalea no to vieš...dnešná doba je hnusná...
radšej trenky v hrsti ako holub na streche 😀

mihula
30. sep 2016

@sardinka336 😀 😀 😀 😀 dakujem za pekne piatkove popoludnie,idem vyrehotana do roboty,čo sa mi malokedy stava

mamina_25
30. sep 2016

Ehm,ja si myslím,ze keby mal tvoj muž milenku,skocilo by to buď na nej,v nej,alebo v puse 😉 určite nie na trenkách 😀

mihula
30. sep 2016

@dominika6 a este odložit ako dokaz na súd,keby nieco 😀 😀

ukulela
30. sep 2016

@dominika6 ja zas radsej trenky v pracke, ako rozum v prdeli 🙂 alebo co oci nevidia, to ma v trenkach netrapi 🙂

mihula
30. sep 2016

@sardinka336 idem si to este raz precitat,lebo ked pridem vecer z roboty,tato tema tu už nebude a zbytočne sa budem tesit na ten ostatok

liesik
30. sep 2016

@alenah31 ty chlapi sú niekedy riadne čísla 🙂

0silvia0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika6
30. sep 2016

@mihula samozrejme..ja by som tie trenky neprala vôbec...nechať poriadne vyschnúť,oprieť o stenu...
po mesiaci pekne postojačky naukladať do škatule,vziať pod pazuchu a ísť s tým na DNA testy..nech trpí sviňucha jedna mužská,ked sa opovážil nechať kvapku nazmar v trenkách...😀

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joannita
30. sep 2016

@helenalena toto urcite nieje dovod na podozrenie z nevery. Ved aj muzom z penisu vyteka kadeco, aj moj mava na slipoch nejake "vytoky" a tiez som si to vsimla pri prani (lebo sa to neda prehliadnut), ale nikdy som to neskumala a nikdy by ma nenapadlo ze je mi neverny 🙂
takze ziaden stres. P.S: a urcite sa ho na to nepytaj, bude si mysliet ze si šiši 🙂

ukulela
30. sep 2016

@dominika6 lewinskej syndrom? 🙂 🙂 🙂

dominika6
30. sep 2016

@ukulela to je aký? viem iba že rada upratovala pod stolom ujovi prezidentovi 😀

kindervajicko
30. sep 2016

Ze skumaj, ocuchaj, sleduj konzistenciu, ZAPISUJ, konec 😂😂😂