Krstniatko klamalo mame. Máme si to vydiskutovať?

fialoocka
7. mar 2013

Uf, musim sa odvzdušnit, lebo ma tušim šlak trafííí....včera som mala prázdninárku, krsniatko skoro 9ročné....celý den v pohode, boli sme vonku na prechádzke, potom sme sa hrali, celkom sa zahrala aj s mojim 3 ročným synom, kreslili sme, šmýkali na šmyklavke....večer prišiel manžel domov z práce, chvilu všetko ok...až kým naši dvaja psíci medzi sebou nezačali na seba štekať....strčila medzi nich ruky a manžel si dovolil na nu skríknuť,nech to nerobí, že ju pohryzú. Behom 3minut volala svojej mame ( mojej sestre) aby pre nu prišla, že chce íst domov. Pekne aj odišla. Dnes k nim telefonujem, či sa priznala,že sa ofučala a dozvedela som sa, že ja som celý den iba hučala a ona k nám viac nepojde! Najhoršie na tom je to,ze mamka verí jej.....prepáčte,že Vás tým otravujem...mám sa tváriť akoby nič, alebo jej to dám pocítiť,ked bude k nám chcieť isť na budúce...

victory1
7. mar 2013

Myslim, ze dievca ma prve zachvaty puberty..asi by som pozvala sestru k sebe a povedala jej presne ako to bolo. A sestra by mala byt na tvojej strane a ona by mala slecnu usmernit tak, aby sa jej "rozpravky" nezopakovali. No, ale pokial sestra ta nepochopi, tak sa hadam nic nestane, ked slecna k vam dlhsiu dobu chodit nebude. 😀

sissy27
7. mar 2013

ani tváriť sa, že sa nič nestalo a ani dať jej to pocítiť - ale porozprávať sa aj s ňou, aj s jej mamou... ja ako matka by som tiež verila svojmu dieťaťu, a dieťa má trošku iný pohľad na veci - možno naozaj mala pocit, že si kričala celý deň, že to nebol deň tak úplne podľa jej predstáv... úprimne, mám 9 ročnú dcéru a keby som jej robila program podľa 3ročného, tak tiež by neskákala radosťou po plafón - aj keď samozrejme chápem, že si nemala na výber, že bolo treba zabaviť obe deti... ja len kvôli tomu, aby si pochopila aj jej uhol pohľadu... a keď k vám viac nechce prísť, tak ju nenúť...

sedmokravka
7. mar 2013

@fialoocka podla reakcie maminy fakt diplomacia a ohladuplnost. preboha ved je to decko. a nebola to cudzia mamina ale krsna, tak predpokladam ze rodinny ci blizsi vztah. co my cudzie ti tu vyriesime, ked neveri, neveri. mala si mohla povedat aj horsie veci, takto to je este aj dobre. to si skladala nejaku skusku zo strazenia, ci islo len o strazenie. kazda matka si je vedoma ze druhi nebudu s detmi med lizat...

maria117
7. mar 2013

So sestrou si to urcite vyjasni,povedz jej svoju verziu. Potom to mozes riesit i s malou slecnou al to nechat na jej mamu. Hnevat sa na nu asi nie,skor jej vysvetlit,ze ak sa jej nieco nepaci,moze ti to hned povedat a tiez tu situaviu s manzelom,asi sa velmi zlakla a nepochopila jeho reakciu,neuvedomuje si,ze by mohla skoncit na pohotpvosti..

jankako
7. mar 2013

Porozprávala by som sa so sestrou a malej by som tiež vysvetlila že klamať sa nesmie a ked si bude takto vymýšlať,viac ju nevezmeš k vám.a hotovo!

vrska
7. mar 2013

...som ucitel MS....taketo konflikty su caste,vzdy si to odnesieme my pedagogovia...VED DETICKY MAJU VZDY PRAVDU A TREBA S NIMI JEDNAT AKO V BAVLNKE!!!!!!!!!A my sme jednou nohou vzdy v base,,,,,,ale to je jedno,hlavne,nech je dietatu dobre ,nech sa robi ,co sa robi!!!!Zlate,stare medodiky....kde ste???????????????Apropo fialoocka...a vidis,ty si rodina a neveria ti...,a co potom ja???

lejlla
7. mar 2013

Tiez by som to sestre urcite povedala a ona by jej mala dohovorit ze ste jej nechceli zle...ja by som to tak nenechala.

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
shopoholocka
7. mar 2013

Ja by som urobila konfrontaciu v 3jici🙂Pekne nech sa mlada slecna vyjadri pred tebou a pred svojou mamou🙂
Potom sa uvidi,ci Ti dokaze klamat do oci 😉
Myslim,ze hned sa pravda zisti 😉 😵

11nika11
7. mar 2013

Tiez som za to,aby si to sestre vysvetlila,pripadne ich obe zavolaj a vydiskutujte si to.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
v_alika12
7. mar 2013

urcite sa porozpravaj s malou pred jej mamou

lienockaa
8. mar 2013

@fialoocka aj ja mam take krstniatko..len uz bude mat 10..a robi presne to,co tvoje..vobec,ale vobec sa nad tym nezamyslaj..to je taky vek aj taka povaha..vobec by som to nehnala do konfliktu,ona tiez "vychladne" a neboj,aj znova pride..to podla mna uz aj puberta sa chysta..ja by som to urcite neriesila nejakym dohovaranim pred jej mamou,skor by som sa porozpravala len s jej mamou a bez malej,o tom,ze co sa stalo..mozno sa dozvies,ze je taka aj doma..🙂nerieste to cez telefon..s velkou pravdepodobnostou stoji mala sestre za chrbtom a vykrikuje svoj hnev v podobe takych viet,ake ti sestra povedala..nemysli to vazne..ma ta urcite mala rada,naco to hrotit..naviac to nieje take hrozne klamstvo,ked sa na to pozries ocami takej nastupujucej pubertacky..ona to tak nevnima..