Konala som správne?

17. júl 2022

Ahojte, zoznamila som sa s jednym chalanom. Zatial nechodime, ale chodime na rande, trva to cca 4 mesiace. Ja mam 20 cerstvo on 24. Je z velmi bohatej rodiny. Studuje pravo, ma drahe auto, vela penazi. Dostal aj dom, byva sam. Akoze je to pekne, kedze moj predosly vgtah bol s manipulatorom, ktory nedokoncil ani strednu, pretoze nechcel. 🤦🏻‍♀️ K teme. Mam sesternicu, ktora pracuje s jednou babou. Ona nevie, ze my sme seseternice, a rozprava o tomto chalanovi. Oni nikdy nechodili, iba taketo veci, ako u nas, proste tahalo sa to. Nevyspali sme sa... No a k veci. Cim dalej, tym viac vidim, ze je pravdepodobne suknickar. Minule na jeho vankusi som nasla dlhe svetlohnede vlasy (moje su cierne), make up na jeho tricku, resp. sesternica ma upozornovala, aby som skontrolovala, ci nahodou nema marcipanovu futbalovu loptu niekde, kedze ona balila pre tu kolegynku, ktora este stale bola v obraze.. Potom mi zavolala kamoska, ze videli jeho auto pred domom tejto kocky. Samozrjme, ked som sa ho spytala, ze ci nieco maju, alebo preco ma oklamal. Postavil sa a odisiel domov. 🤣 Ze si vyprosi, aby ho niekto kontroloval, ked raz hovori, ze s nou nic nema, tak nema. Ok teda. 🤣 Potom to uz islo dole vodou... MOJE kamosky ma nezavolali, ze idu von, ale predstavte si, ze zavolali von TU KOCKU, lebo jedna z nasej partii ju poznala. A na dalsi den som videla na FB spolocne fotky mojich kamosiek + ona. Ani mi nehovorili, ze idu von. Co vam poviem. Tak som poslala do riti aj toho chalana, este mi vynadal, ze zajtra ma skusku a velmi pekne mi dakuje a kamosky IGNORUJEM odvtedy. Klamarky. Strasne, ale strasne ma to boli, pretoze ja som toho chalana doslova milovala, je aj velmi pekny.... Ale stacilo z debilnych vztahov... A o intrigach ani nehovorim... Snad najdem svoju lasku a ozajstnych priatelov. Citim sa osamela teraz. Velmi... Je leto, oni pridavaju fotky z kupaliska, z vyletov, ten chalan fotky z diskotekov a ja sama doma s rodicmi.... Mala som aj narodeniny, 1 kocku z detsva som pozvala a neprisla. 😄 Smejem sa, ze takato sprosta nemozem byt, ale boli to... :( neexistuje nejaka kniha na zlepsenie nalady a tak celkovo nejaka motivujuca?

Dakujem pekne!

gomak
17. júl 2022

Urobila si dobre. A obdivujem Ta, že si ho poslala kade lahsie- veľa báb by to neurobilo. Bud na seba hrdá a hlavne obklop sa do budúcna tými správnymi ľuďmi😉

kaktusik007
17. júl 2022

kniha na zlepsenie nalady? skor film. akykolvek katastroficky podla skutocnej udalosti, kde si uvedomis, ze su na tom ludia podstatne horsie ako si na tom teraz ty.

🙂

a este poznamka - 24 rocny, mlady, prachaty - samozrejme ze to skusa na vsetky okolo a taha s viacerymi naraz. to je zial standard, a v pripade pristupu k fakt velkym peniazom tato nevyzretost sa taha kludne aj do styridsiatky.

a zareagoval uplne spravne -- nevyzreto, manipulatorsky, egoisticky.

takze zaver - bud rada ze si na to prisla tak skoro a hlavu hore

blondinka95
17. júl 2022

Zachovala si sa správne.
Odkiaľ si?

januska12323
17. júl 2022

Nájdi si normálne kamošky. Od veci ale 4 mesiace s niekým randis ale nechodíte spolu, bola si v jeho spálni ale nespite spolu? Nejak mi to nevychádza.

martinkatinka
17. júl 2022

Trosku zle sa to cita, akoby vynechane slovicka.....
No ale co uz 🤷
Nechodili ste spolu, hod to za hlavu a uvidis 😉

h2
17. júl 2022

Ja vôbec nechápem, ako súvisí tvoj vzťah s ním s tým, že ťa zrazu začali ignorovať kamošky. Nemôžeš to trošku bližšie vysvetliť?

januska12323
17. júl 2022

Celé to je ako z telenovely.

shinon258
17. júl 2022

@h2 no ja to chápem tak, že ten jej feši chodí za nejakou inou holkou a jej kamošky sa s tou holkou začali kamošiť a autorku nezavolali nikde a ani jej nepovedali, že idú s ňou niekde

stary_ujco
17. júl 2022

Minule som uvažoval, kde sa podela rubrika "Milé Bravíčko”

brembo
17. júl 2022

A čo si čakala? Bohatý zazobanec,čo si nikoho neváži a je ešte i pohľadný? Na kazdom prste má nejakú,+ ešte nejaké zlatokopky. Od takého vernosť nečakaj.

anavixy
17. júl 2022

@martinkatinka presne som isla pisat, preco ignoruje slovo “spolu” 😄 chodime,nechodili, nespali, nieco maju 🤷🏻‍♀️

h2
17. júl 2022

@shinon258 Ale prečo? Dôvod mi nejako uniká.

sara07
17. júl 2022

ked si našla vlas mala si sa hned spytat koho je ? nie , môže to byt nemusí byt kludne niekoho kto mu upratuje napr, alebo sestry , mamy
mejkap na tričku môže mat kludne aj od byvalky , zase tak lahko nejde dole a muži oblubene trička do nemoty
keby bol sukničkár tak reaguje uplne inak, je mu to jedno však si narazí dalšiu
máš dve možnosti kašlat na to alebo mu napísat na zaklade čoho si reagovala ako si reagovala ale tak skratenejšiu verziu ako je tu a uvidíš , potom je to na nom a mimo tvoj dosah ale aspon budeš mat pocit že si niečo urobila

kaktusik007
17. júl 2022

@sara07 prepac, napisem ti to uuuplne na rovinu -- si strasne naivna. podvadzal ju, staci reakcia ako sa snazi z toho vyvinit a ze ona ho krivo obvinuje -- toto robi iba chalan, ktory ma za usami - manipulator a suknickar.

sara07
17. júl 2022

@kaktusik007 čo je na tom naivne sa spytat podla reakcie hned bude vediet že ano to je vlas čo som prave rano ojel alebo nie, stačí ak sklopi oči alebo uhne pohladom nemusí viac nič hovorit , zaleží aj od odpovedi
ale hypoteticky dedukovat ?
ja si o chlapoch iluzie nerobím, neznamena že niekto ma prachy tak ojede všetko čo pred ním nevylezie na strom
možno fakt hlada vztah, 4 mesiace a ešte spolu nespali, dost dlha doba na sukničkara
ked nájdem vlas = určite šukali, ja som xy krat sa viezla v aute a určite tam ostal po mne vlas a nič nebolo , proste ma zviezol alebo sme šli na služobku ale drbny jasne každých 30 sekund , že jo,

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaktusik007
17. júl 2022

@jabadabadu nemusim s niekym este uplne ze chodit a ked vidim ze ma vlas na posteli od inej tak ano, beriem to ako svojim sposobom podvod... ale oki, tu sa uz chytame za slovicka, viac menej suhlasim ze on si zije svoj zivot a ona bud bude za pipku co bude drzat hubu a krok (co evidentne nie je) alebo si povie svoje a bude po nadejnom vztahu - co sa aj stalo 🙂
@sara07 ved pisala ze ho konfrontovala ze ci s tou holkou nieco nema a reagoval podrazdene, ze nic vysvetlovat nemusi - mne to ako reakcia staci.

sara07
17. júl 2022

@kaktusik007 len ma tak napadlo že ked spolu nespali ako mohla nájst vlas v posteli ?

kaktusik007
17. júl 2022

@sara07 no predsa ako jej ukazoval svoj dom, ze tu ma spalnu, tak logicky musela kuk a pod drobnohladom 🙂

sara07
17. júl 2022

@kaktusik007 ty vole tak taky zrak by som chcela mat😂

au1994
17. júl 2022

Krátil si tebou čas, asi čakal, kým sa s ním vyspíš, potom by si ho možno prestala baviť. Bola si naivná, ale dôležitejšie je, že si ho poslala kade ľahšie. Tú časť s tými kamoškami nechápem. Ony sa akože naschvál zoznámili s tou babou alebo ju už poznali? Lebo prvá verzia mi tak nejak nedáva zmysel. Na čo by sa naschvál zoznamovali s cudzou babou, aby ti urobili napriek?

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz