Kolegyňa dala môjmu priateľovi darček

kristinatamar
30. sep 2021

Ahojte, co si myslite ak pristelova kolegyna mu da darcek na narodeniny ale nechce mu ho dat v praci ale kvazi sa pozve k nemu. Strávil s nou vecer narodeninovy so mnou az ten dalsi sme boli dohodnuti ze ideme na veceru. Na vianoce mu takisto dala darcek.

pribinak
30. sep 2021

@kristinatamar tak toto nie. Priateľ by si musel vybrať ja alebo ona. Ale rýchlo
Proste toto nie. Ak mu strašne veľmi chcela dať darček, tak mala mu ho dať v práci

Ehm, vie ona vôbec že on má priateľku - teba?

lindusss2016
30. sep 2021

@kristinatamar preco si tvoj priatel pozyva domov kolegyne? 🙈🙈🙈 aby narodeninovy vecer travil s inou zenou, to je fakt divne...

hipuska
30. sep 2021

Ani ja by som to netolerovala a divým sa jemu, že ju pozval k sebe domov. Iba jeden taký darček ma napadá, ktorý sa nedá odovzdať v práci: striptíz a sex 🤷

julia_33
30. sep 2021

Karty spolu asi nehrali 🤷🏻‍♀️😆

ave_eva
30. sep 2021

@kristinatamar no ju má asi radšej ako teba...

didi2102
30. sep 2021

@kristinatamar mne by darček na narodky a vianoce nevadil ale vrchol je že večer strávil s ňou u seba doma a nie s tebou a to na svoje narodeniny , za žiadnych okolností

martinkatinka
30. sep 2021

Akoze sami u neho? Ja by som chcela byt asi pri tom, ked mu ten darcek davala 😆 pozvala by som sa k priatelovi tiez 😁

whatever1
30. sep 2021

@kristinatamar Tak toto nie😬, dosť blbé voči tebe.

karhu
30. sep 2021

@julia_33 a mozno ano - vyziekaci poker, ci ako sa to vola😀

elistek13
1. okt 2021

Toto veru nie je OK, to akoze co robila u neho? Tak ona je jeho priatelka ci ty? No halo.

lvula
1. okt 2021

Mne hlavne nepríde normálne pýtať sa a vôbec uvažovať o tom, ci je to normálne 🙈

evaachesa
1. okt 2021

No a čo mu teda dala? Odo mňa by za to dostal s panvicou po hlave 😄

klip0
1. okt 2021

Darček by mi nevadil, niektoré malé kolektívy to majú tak že kupuje každý každému darček, nejakú drobnosť, niekde sa skladajú a kupujú jeden kolektívne, niekde nič. Ale že by narodeninový večer strávil s inou ženou a až potom by som prišla na rad ja. A ešte k tomu sami dvaja doma 😅😅😅 to kde sme 😅😅

vevesh
1. okt 2021

A je to tvoj priatel? Ako dlho ste spolu?....take nieco som nezazila a ani neakceptovala- u mna by to bolo mozne iba raz, ale aj posledny krat🙈🙉🙊

yollanda
1. okt 2021

Akože stráviť narodeninový večer s kolegyňou…

stanulienkat
1. okt 2021

@evaachesa co mu dala? No dala mu...

silviatko
1. okt 2021
jankalukasova
1. okt 2021

Ja som tiež dala kolegovi darček na vianoce. Tiež som mu ho nemohla dať v práci, lebo alkohol sa k nám do práce nosiť nesmie. Bola som mu vďačná, lebo mi veľa pomohol, keď som nastúpila. ALE... Stretli sme sa na parkovisku kúsok od roboty, zaželali si pekné Vianoce a hotovo. Žiadne "darčeky" u neho doma 🙈

jennky13
1. okt 2021

Neviem, dievcata, rozmyslate niekedy ako vase slova mozu ublizit autorke temy ?
Vam je to smiesne, ale ona ho miluje a zranuje ju to. Mozte svoje nazora pisat tak, ze budete mysliet na to, aby ste autorku slovami nezranili ?

ankare
1. okt 2021

Fuha,silná káva toto...

lula313
1. okt 2021

Ja mám tiež kolegu, ktorému veľa pomáham, veľa si piseme, tiež má viackrát zavolal k sebe, aj s frajerkou ma zoznámil, aj so sestrou, aj kamarátmi😀a tiež mu plánujem dat darcek-knihu(z odboru, v ktorom nutne potrebuje doplnit vedomosti) a je aj velky fesak a vôbec medzi nami nič nie je, ani len raz nemal nevhodnú poznámku smerom ku mne. Minule mal jeden jeho kamos narážky, že ma furt kolega chváli a že ma spomina častejšie ako vlastnú frajerku a mala som pocit, že sa ešte musím obhajovať, že ten vzťah je pracovný. My aj 95% komunikacii, ktoré mame, sú pracovne a tých 5% sú témy ako Plačková vo väzba a pod, vôbec neriešime sukromie. Takze ano, existuje aj vzťah medzi mužom a zenou bez toho, aby riešili niečo viac.

lindusss2016
1. okt 2021

@lula313 ale tu knihu mu nemusis odovzdat v sukromi jeho bytu v den jeho narodenin, ktory ma travit s najblizsimi 🤷‍♀️ anoz su aj kamaratstva medzi muzom a zenou, ja som mala isty cas kolegu (ostali sme kamarati), s ktorym som veru riesila aj sukromie, aj moj vtedy nefungujuci vztah s manzelom a on ako dobry kamarat (tiez fesak s charizmou) mi vtedy velmi pomohol a poradil, aby som sa na to vedela pozriet aj z inej strany, vcitit sa do pocitov mojho muza, odpustit mu atd, az sa u nas vsetko zacalo davat do poriadku a teraz zijeme v stastnom manzelstve. Takze ja verim v nevinne vztahy, dokonca aj vtedy, ak tam je fyzicka pritazlivost, ale nikdy sme sa nestretli u mna doma, ci u neho doma, alebo kdekolvek doma 😁 ani si neviem predstavit, na co by som taketo stretnutie navrhovala. A to mi xkrat doniesol nieco domov, ale predali sme si to na parkovisku pri aute a ani by ma nenapadlo ho volat k sebe pre boha...

banderaska29
1. okt 2021

@kristinatamar toto by som netolerovala, a netoleroval by to ani môj priateľ keby to bolo naopak.
celkovo, v zdravom normálnom vzťahu si partneri nemajú čo robiť takéto večerné seanse s kamarátmi/kamarátkami vo dvojici doma. to je čistá sprostosť ktorá smrdí podvodom - mne určite.

vanessa0311
1. okt 2021

Toto by som vôbec netolerovala, a ani môj priateľ keby mne. Už keby som len malá ten pocit že priateľ si na vybrať medzi mnou a kolegyňou, on totiž vôbec by ani nemal uvažovať s kým chce byť. Tak ako keby to bolo naopak vôbec by som neuvažovala s kým chcem byt či s kolegom alebo priateľom. Myslím si že priateľ by si mal uvedomiť čo robí a ty že či to budeš akceptovať a podľa mňa priateľ si tá neváži keď takto sa chová.

lula313
1. okt 2021

@lindusss2016 mne tiež bolo blbe ist k nemu domov, lebo ja to mám nastavené, že doma mám svoje sukromie a nepozývam si tam hocikoho, ale zrejme niektorí muži to berú inak. Normálne som do poslednej hodiny uvažovala, ako mu to zruším, lebo to sa jednalo o naše tretie stretkom bolo mi to nepríjemne😀, ale potom som pochopila, že on taký je, veľmi zdielny a domov si vola každého. On velakrat chce, aby som dobehla aj s dietatom a zase toto nechape, že keď mám dieťa, tak neviem pracovať, lebo sa potrebujem nad vecami zamýšľať(strategicky niečo vymysliet) a to sa nedá, keď do toho musím dávať pozor na dieťa a prebavovat ho. Dokonca v restike má nikdy nenechal zaplatit, bud ucet vyplatil po predu, alebo peniaze, ktoré som mu dala, nechal v restike na stole a odisiel. V každom prípade by mohla napisat, o aký darcek sa jednalo. Ak by to bola nejaká torta, tak to chapem, že nemusi chcieť odovzdávať niekde na zastávke a že to nechcel prekladať na iný deň, keď už to bolo hotové.

snowflake07
1. okt 2021

@kristinatamar Tak mu dala...a kde mu mala dať.V práci ?😬

karolinakr
1. okt 2021

@lula313 podla mňa je do teba platonicky zamilovaný

lula313
1. okt 2021

@karolinakr určite nie, ale váži si, ako veľmi mu pomáham aj v rámci vlastného volneho casu(ale ja mu pomáham rada, lebo konečne mám pocit sebarealizácie, čo som na materskej nemala)... Ja to síce nerobim zo zištných dovodov, ale ak by nám projekt vyšiel, tak viem, že si má vezme k sebe do tímu a bude sa nám výborne spolupracovat, lebo sme obaja vizionári a vieme sa vzajomne motivovat.na druhej strane je to úplne ina spolupráca ako so zenou, lebo moju kritiku berie sportovo a neuráža sa. keď zas niečo nevyjde, viem ho povzbudiť, aby sa postavil a išiel dalej, co zase chlap chlapa by zrejme nevedel.

madeline1
1. okt 2021

@kristinatamar ma k nemu blizsko, ma ho rada, paci sa jej, obdarovavat by ho ale mala v praci

zlatyk16
1. okt 2021

@kristinatamar a ty si kde bola ? To si ho nechala sameho s nou ? Uf nooo