Klame?

7. jan 2024

Ahojte, stretavam sa par mesiacov s celkom fajn muzom, teda aspon sa taky zdal. Dnes sme stretli jeho kamosa a pytal sa na jeho byvalku, ze ako, kedy ma termin. Ci uz ma synceka. Pytala som sa ci cakaju spolu dieta, tak mi nechcel odpovedat..
normalne nechapem, zatajil mi taku informaciu? Co to je za clovek, ze necha tehotnu zenu samu… nasla som ju na fb, mam nutkanie sa jej popytat. On len nato, ze to nemam riesit. Nemam take nieco riesit???🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😞 co by ste robili? Napisali jej?

grof_monte_christo
7. jan 2024

A prečo by si mala písať jej? Šak sprav krátky proces s ním.

justxme
7. jan 2024

Presne, ju by som so toho neťahala. Normálne sa ho opýtaj, že ak je to pravda, máš právo to vedieť, ak nie, tak nech to vysvetlí. A ak ti povie že to nemáš riešiť, asi by si mala prestať riešiť jeho, keď zatajuje podstatné informácie už počas prvých mesiacov.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka222
7. jan 2024

Nestresuj ju,keď je ešte k tomu tehotná. Ak ti nechce odpovedať, tak sa na to celé vykašli.

autor
7. jan 2024

Tak ja som z neho riadne znechutena, este nieco spomenul, ze ma termin v aprili. Takze to je v nejakom 6-7 mesiaci? 🤦🏻‍♀️ chcela som jej napisat, ale asi ju nebudem stresovat, len by ma zaujimal dovod.

tanyag
7. jan 2024

Možno nechala ona jeho, aj to sa stáva.

grof_monte_christo
7. jan 2024

Sme asi rôzne povahy. Mňa by dôvod nezaujímal vôbec, tento chlap by letel ako spinave prádlo. Preboha, takéto niečo vo vzťahu zatajiť.

autor
7. jan 2024

@tanyag aj keby ho nechala ona, musela mat nejaky vazny dovod. Lebo ostat sama tehotna nie je v dnesnej dobe najjednoduchsie

@grof_monte_christo Neviem, asi som sa prirychlo namotala a teraz som v nemom uzase

zuzana9393
7. jan 2024

Isto to je jeho, inak by ti predsa povedal,že nie. Prečo by ťa takto naťahoval? Musí to byť riadny idiot... Vlastne to musí byť ešte vyšší level

beata_k
7. jan 2024

Tak tehotenske hormony so zenou obcas riadne zamavaju. Kludne ona mohla nechat jeho.

grof_monte_christo
7. jan 2024

@autorka Nech bol dôvod rozchodu akýkoľvek, tomuto mužovi už nemôžes dôverovať, toto ti mal povedať ešte počas randenia.

autor
7. jan 2024

Teraz mi napisal, ze ano caka s nou dieta, ze ona ho nechala lebo sa jej nepacilo, ze chodi s kamaratmi a pije. A ze strasne lutuje ze o nu prisiel. Pane boze asi sa pogrcam

zuzu1304
7. jan 2024

Smutná situácia... ale ako sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré! Aspoň si včas zistila co je to zač...

muchacici
7. jan 2024

Ruky preč od neho, si preňho iba náplasť a náhrada. Môže byť milý chlapík, ale klamal ti, zatajil dieťa na ceste (!) chlastá, fláka sa s kamošmi, život s ním musel byť ťažký, keď ho v takom stave opustila. Nevhodný partner, utekaj kade ľahšie, nech plače za bývalou, aspoň sa nebudeš musieť riešiť s nevyrovnaným chlapom, čo by hneď pribehol za bývalkou

ana82
7. jan 2024

veľkú službu ti urobil ten jeho kamarát...

autor
7. jan 2024

@muchacici urcite toho musel viac vyparatit.. on mi vlastne este hovoril, aka je dobra zena, ze taku uz nenajde. Citila som sa divne. Ja som ju nasla na fb, je ucitelka a ozaj krasna, moze lutovat.. 😀 este ze som sa to dozvedela teraz a nie o rok. Ale som znechutena, ze toto chlapi robia.. aj sme sa bavili, ze preco o nu nebojuje a on, ze mu davala sance a ziadnu nevyuzil, ze len chlastal a ona sa zbalila a odisla. Asi bol konecne uprimny 😀

autor
7. jan 2024

@ana82 to teda…on len zacal koktat a posielal ma po maslo🤦🏻‍♀️

vanilkovazmrzka
7. jan 2024

Podla mna sa da pochopit, ze opusti priatelku napriek tomu, ze caka dieta. Ale ze ti to zatajil, a este ti to taji nadalej aj potom, co sa to dozvies od niekoho ineho, to uz je cez vsetky hranice.

muchacici
7. jan 2024

No to je nepodarok 😃 totálne neperspektívny, dúfam, že ho aspoň kvôli tomu dieťaťu osvieti a bude aspoň relatívne normálny otec, keď už nie je súci do partnerského života

tatisna
7. jan 2024

OMG tak asponze Ta nenabuchal...

autor
7. jan 2024

@tatisna my sme sa stretavali len kamaratsky, asi dva mesiace. Nespali sme spolu.

@muchacici To teda, chuda male. 😒

viestta
7. jan 2024

Autorka, toto je riadny (dopln si co chces, ale keby som napisala co sa mi derie do klavesnice, tak mi zrusia ucet). Jeho tehotna zena, ktora od ochlastu utiekla nemala ani kufre vybalene a on uz balil dalsiu.

autor
7. jan 2024

@viestta uz som ho blokla a napisala mu pekne posledne slova. Strasny odpad.

marseillefan
7. jan 2024

"nemáš riešiť"? Ženy, to som jediný, koho poburuje táto odpoveď bez ohľadu na to, čo sa stalo medzi ním a jeho bývalou? Neviem si predstaviť otázku, na ktorú by som žene, s ktorou sa snažím vytvoriť vzťah, odpovedal "nerieš". Je to neúctivé a veľmi by mi blikala kontrolka. A to ani nehovorím aká vážna a podstatná otázka to bola.

muchacici
8. jan 2024

@marseillefan Tak vidíš to, veľa chlapov asi nie je ako ty.. 😔

autor
8. jan 2024

@marseillefan mna tiez zaskocilo, ze clovek dokaze zatajit a klamat podstatne informacie. Mal by sa doma nad sebou zamyslat alebo sa snazit o priatelku a dietatko, nie behat za inymi a tlacit im kaleraby do hlavy. Nerozumiem, preco to niektori robia, ved je to 35r chlap, mal by uz byt zodpovedny. Mne je len luto tej kocky a maleho babatka, neviem co by som ja robila, kebyze ostanem na vsetko sama a ten idiot su zatial uziva…

danica2711
8. jan 2024

no tak po tom, čo ti napísal, už máš všetko vyriešené, nie? Zatajil ti to, ak ho nechala tehotná partnerka, lebo pil, tak to asi musel joooo chlastať, a navyše na ňu nevie zabudnúť?! Ty si preňho v tejto story kde? Slušne povedané nikde...

alickapusinka
8. jan 2024

Skonči to s ním. To čo urobil jej neskôr by mohol urobiť tebe.

tykat
8. jan 2024

tak asi nie je az taky fajn... nechapem co s tym ma ta nastavajuca mamicka?

domkakvet
8. jan 2024

Neviem preco by si ju tym mala stresovat, ved uz nie si spolu a ked jej napises, ze ak je dieta jeho tak ho nechces, tak moze byt len rada a s takym clovekom co necha tehotnu zenu by som nic nechcela mat, to musi byt riadny chudak a ak nechala ona jeho, tak tiez aspon k tehotnej sa moze spravat dobre.