Kedy to už vzdať?

22. mar 2022

Ahojte 🙂
Existuje podľa vás taký ten čas kedy je evidentné, že nemá záujem? Viem, že to závisí od viacerých vecí no po akej dobe čo sa neozýva by to malo byť jednoznačné? Stretla som sa i s tým, že ak 3 dni nenapíše tak zjavne nemá záujem, kedže za toľko dní by si určite našiel minutku na správu no aj s tým, že vôbec sa nič nedeje ak nepíše a ozve sa len ohľadom dohodnutia stretávky, že nie každý ľúbi vypisovačky typu “Aký si mala deň” .

zmrzlinka2021
22. mar 2022

Pozri, ak ma narocne povolanie, kopec povinnosti, nesedi na mobile a neriesi sukromny zivot ako niekto, kto je denne 20 hodin napojeny na instagram a neviem co este. Ak ma zaujem, ozve sa. Ked nie, nebude riesit ani pravidlo troch dni 😉

babovka2321
22. mar 2022

Keby mal zaujem o teba a o vztah, tak si najde cas aj na to, aby sa ta opytal, aky si mala den. Mne odkedy prvykrat napisal moj muz, mi pisal kazdy bozi den, az kym sme spolu nebyvali 🤣viem, ze to pre niekoho moze byt extrem, ale ak by mal zaujem, tak to sama vidis a neanalyzujes, kolko dni sa ti ozval alebo neozval...

cina1
22. mar 2022

hlavne ako to ty citis..ak ti to prekaza teraz, podobne veci budu neskor...

autor
22. mar 2022

Ešte som chcela dodať, že sa nejedná konkrétne o niečo/niekoho 🙂 Len som dnes mala v práci viac času a čítala článok o tomto🤣 Tak ma zaujímal názor žien. No napríklad môj je policajt a sám mi priznal, že by sme asi žiadny vzťah nemali kebyže ho “nechám tak” po troch dňoch🤣

zuzubb007
22. mar 2022

Najvyssi cas to vzdat, kto ma zaujem ozve sa kazducky den, ziadne kraviny ako praca a podobne nezastavi cloveka cize ma ta na haku

autor
22. mar 2022

@zuzubb007 Môj ma na háku nemá😁 Teda dúfam🤔😂 Prečítaj si i môj koment 🙂

tara42
22. mar 2022

Človek, ktorý má o toho druhého záujem si nájde minútku za 24 hodín na napísanie správy aj keď ma neviem ako náročnú prácu alebo hektický život.

dadis
22. mar 2022

Ak ma niekto o teba zaujem, nemala by si mat pochybnosti o tom, ze ten zaujem ma. A ozaj nemusi vypisovat cely den, napise ti len par sprav do dna, alebo ti zavola, chce ta vidiet. To spoznas. Ak by sa chlap, co sa ma pokusa zbalit, neozve 3 dni, tak uz by som mu nedala viac sancu ma balit.

kornelies
22. mar 2022

Pravidlo 3 dni.🙄 Pripada mi to hra na macku a mys. Poslem spravu a cakam, kym velacteny muz odpise manzelke, 3 milenkam a mne ako buducej neviem co? 😂
Nepise, nema zaujem, neprosim sa, nevypisujem, zivot ide dalej. Trosku muzskeho zmyslania a zeny by boli ovela stastnejsie.

syslik81
23. mar 2022

moj priatel je taky -on prose nepise.. ked tak slovom alebo smajlikom sa ozve ze je ok.. hold nezmenim ho .. vidiem sa len vikendy lebo byva daleko .. zo zaciatku mi to vadilo potom som ho naucila aspon na kratke vety -len nech viem ze mu nic nieje .. nieje to romantik co bude denne vyznavat lasku a niesme ani pubertaci zamilovany co nevedia coso sebou ... hold kazdy je iny ..

autor
23. mar 2022

@syslik81 My sme s mužom boli natom tiež tak, že jednoducho preňho je to strata času. Keď chcel niečo napísal ale bolo i vo fáze randenia , že sme si pár dní nepísali. Mňa to ani nenapadlo nejak riešiť alebo myslieť si, že nemá záujem

janickacrazy
23. mar 2022

Nečítaj somariny a buď v kľude. Niektorí chlapi neradi píšu, napr. môj mi radšej zavolá ako napíše. Ľudia sú rôzni. Žena vždy vycíti, či muž má záujem alebo nie. Niektorí vypisujú aj 3-4 naraz a ktorá sa nechá ukecat skôr, tak tu zbalia.

henrietkatr
23. mar 2022

No co ja viem v tomto su chlapi taki, tazko citatelni. U mna ani neviem ak som sa rozhodla ignorovat max tri dni trvalo kym sa dotycny spamatal :D

1radula1
23. mar 2022

Každý to má úplne inak, podľa mňa sa toto len tak povedať nedá. Lebo keď niekto chce čas si nájde, to bez debaty.

kvetinka75
23. mar 2022

nie si tá, čo rieši toho ženatého?

autor
23. mar 2022

@kvetinka75 ? Prečítaj si prosím moje komenty

mimikarol
23. mar 2022

Mne keby sa tri dni neozval frajer, tak ani by sa už nemusel obťažovať. Keď s niekým chodím, tak očakávam záujem z jeho strany. My sme s mužom spolu skoro 14 rokov, keď je v robote vždy mi napíše, zavolá. Keď je na služobke, voláme spolu ráno aj večer. Keď ma cez deň chvíľu čas tak napíše.
A to po toľkých rokoch samozrejme nieje taká zamilovanosť ako v začiatkoch vzťahu, o čom to potom je, poprípade bude keď vydrží 3 dní nekomunikovat?????

seblicek
23. mar 2022

Niekedy je veľmi ťažké zhodnotiť to Mnohí chlapi na vypisovanie nie sú, nemajú čas proste veľmi veľa vecí to vie ovplyvniť no a najhoršie je ich do niečoho tlačiť nasilu

autor
23. mar 2022

@mimikarol Už bývame spolu s manželom ale na začiatku sme mali , že kľudne sme si nepísali 3 dni alebo viac 😅 a ver, že to dopadlo veľmi dobre

dadis
23. mar 2022

@autorka mozno vtedy riesil nejaku inu, ty si bola nahradnicka...dolezite je, ze ste obaja spokojni

autor
23. mar 2022

@dadis Mal svoj život rovnako ako ja 😃 Tiež som nebola pri telefone 0/24 či už odpísal dokonca vtedy také možnosti ani neboli ešte. To bolo ale krasné

kaki3
23. mar 2022

Kedysi som aj ja mala take, ze ked som mala svoje a vela roboty, tak som sa priatelovi dlhsie neozvala. Boli sme od seba dalej, vztah na dialku. Ja svoje veci, on svoje a akceptovali sme ho. Ale teda dnes by som tak uz asi fungovat nevedela.

dadis
23. mar 2022

@autorka Ano, ved kazdy ma svoj zivot. Som rada, ze vam to i napriek tomu funguje, ale teda vela zien by takto tvoj muz nezbalil, mal stastie ze natrafil na nenarocnu zenu.

elizabet173
23. mar 2022

nemám tiež rada vypisovačky typu - dobré ránko, ako si sa vyspala a dobrú noc, nech sa ti niečo pekní sníva a pod. sprostosti. Ale na päťminútový hovor alebo napísanie pá riadkov je priestor každý deň, ak sa ale chce.