Keď život zovšednie

6. sep 2024

Viem, že to nie je prípad každej ženy. Niektoré si svojho muža vybrali a niektoré len naňho natrafili, tak ako ja. Ako sa vyrovnávate s tým, keď už Vás muž vníma ako samozrejmosť? Prestane sa snažiť. Pozve Vás k sebe, ale robí si vlastné veci atď. Ďakujem.

minenkak
6. sep 2024

Oznámim mu to čo sa mi nepáči pár krát a keď nepríde náprava, idem ďalej

biba_18
6. sep 2024

mne osobne sa viac páči ten bežný život ako nejaký extra program… ale pokiaľ ty máš iné očakávania - no hádam mu to povieš…

h2
6. sep 2024

Čo znamená, že si na svojho muža len natrafila?

biba_18
6. sep 2024

@h2 no, ideš ideš a bum 😂

luccija
6. sep 2024

@h2 tak, že nebudem sama, tak je aj tento dobrý🤣
A asi tak isto rozmýšľal aj on, keď si robí svoje veci a vníma ju ako inventár.Autorka záleží koľko máte rokov a koľko ste spolu.Ked sa nudíš choď domov...

h2
6. sep 2024

@biba_18 🤣

matkahelka
6. sep 2024

Pozve ta k sebe? cize byvate zvlast a zivot uz mate vsedny? to znie pre mna nepochopitelne. ako dlho ste spolu, predpokladam, ze nie dlho. ak je pre vas zivot vsedny po 2 rokoch, tak hladaj dalej a natrafis na vhodnejsieho.

deti95060810
7. sep 2024

@h2 z núdze cnosť..😉

deti95060810
7. sep 2024

robí si svoje veci? kde robí tie veci - odíde do garáže a teba nechá v obývačke? tak asi si myslí že už si tam ako doma a kľudne môžeš začať napr. s umývaním okien... proste chytiť sa nejakej roboty, aby mal pánko vyriadený byt

viestta
7. sep 2024

No a na co ti je taky chlap? Je vobec nutne mat chlapa, len preto aby nejaky bol? Nudit sa mozes aj doma, nemusis nikde chodit.

0silvia0
7. sep 2024

Nestalo sa mi to, ze by ma muz pozval k sebe a nevsimal si ma. Ja by som sa na tvojom mieste zdvihla a isla prec. A viac sa nevracala

beata_k
7. sep 2024

Ze je cas byvat spolu 🤷

mantilka
7. sep 2024

By som sa zdvihla, treskla dverami a už by ma nevidel. Toto by sa nestalo. Viac sa maj rada. Keď si myslíš, že nie si dostatočne pekná, poloz si otázku: Co si pre to urobila, aby si bola príťažlivejšia? Lebo keď niekedy vidím tie neupravené ženy, ani sa nedivím. Možno to nie je o tebe...len prečo prišla nuda?

mantilka
7. sep 2024

@beata_k to sotva...dúfam, že takto nerozmyslas vo svojom živote.

autor
8. sep 2024

Ako som pochopila, on bol vždy taký. Chvíľku sa snaží a potom ako malé decko. Ktovie možno len nechce byť sám a hľadá spoločnosť. Povedal mi, že buď ako doma. Asi čaká, že sa tiež zatvorím do deckej...

fido69
9. sep 2024

Asi tomu dobre nerozumiem. Ty prídeš k nemu a on sa na teba nevrhne? Nie si nahá už na chodbe? Tak potom sa stala niekde v matrixe chyba... 🤔

luccija
9. sep 2024

Nech si kúpi psa...koľko máte rokov?

autor
9. sep 2024

Já mám pred 30 a on po 40 ... všakdobre, už prešla doba, len tak premýšľam, že už sa správa ako moja rodina :D . Príď a rob si, čo chceš a ja si budem robiť svoje.

mantilka
9. sep 2024

Diagnóza starý mládenec. Vykašli sa na taký vzťah....maj sa rada a ver, že láska ťa čaká niekde vonku.....toto je človek, ktorý si ťa neváži. Aj po rokoch manželstva sa snaží manžel vytvoriť niekedy program ale tento je sebec.