Keď vám niekto praje zle

24. mar 2022

Naozaj mám zvláštny pocit z toho, že kolegyňa mi síce vždy rada ochotne poradí, pomôže, na druhú stranu je z nej cítiť pocit, že mi praje zle, vyžíva sa z toho, že mám ťažkú životnú situáciu momentálne v súkromí. Teda cítim to z nej, na základe čo hovorí a ako reaguje. Ako to brať? Je milá iba na oko a v skutočnosti falošná?

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
24. mar 2022

Ako to brat? Nedovolit, aby sa ta dotykala akakolvek zloba a neprajnost - proste sa odstrihnut od takychto ludi a ich zmyslania. Nastavit si jasne hranice a nepustat si ich k telu.
Prave v takych casoch vidis realny charakter cloveka, ludi... Bud rada, ze ona odhaluje svoj charakter, ak naozaj vnimas, ze komunikacia z jej strany je zakerna

martul
24. mar 2022

Nemáme problém, vymyslím si ho.

pribinak
24. mar 2022

A načo jej všetko vešias na nos?

miadi
24. mar 2022

Nehovor kazdemu o svojich problemoch a mas pokoj . Radsej ich ries. Kolegyna ti nemusi zelat nic zle Mozno len ju to nebavi pocuvat.

autor
24. mar 2022

Ja práveže o sebe vôbec nehovorím, vie len pár základných detailov a ona sa k nim stále vyjadruje nie ja.

zmrzlinka2021
24. mar 2022

Tak ju upozorni, ze ide o tvoje sukromne zalezitosti a nezelas si, aby ich ona riesila

miadi
24. mar 2022

Rob sa ze ju nepocujes a zmen temu nieco o nej .,

jaja20
24. mar 2022

Poznám niekoľko takých falošných ľudí,a takisto som mala rovnakú kolegyňu. Tu pomôže len prerušiť kontakty,ale keďže vy musíte spolu pracovať,tak aspoň ho minimalizovať.

gertys
24. mar 2022

Nerozpravaj sa s nou o sukromi a mas po probleme.

ivanka12311
24. mar 2022

Nehovorila by som nič zo súkromia vôbec v práci a mala blażeny úsmev na tvári pred ňou😊 keby sa má pýtala vyzdvedala čo ako... treba ju seriózne odpinkat všetko v poriadku 👍

0silvia0
24. mar 2022

Neries kolegynu, ci je alebo nie je falosna. Mozno je skodoradostna. Ste len kolegyne, tak nastolte kolegialne vztahy. Rieste len pracovne veci a uz jej nehovor ani zakladne informacie o tvojom sukromnom zivote.

slovakboy
24. mar 2022

Pozor môže byt že si to len namýšľaš. Zrkadlíš zbijú predstavu do nej. Nerob si domnienky. Nemysli na to čo si ona mysli. Keď je milá tak je milá. Píšeš že z nej cítiť že sa výživa. Ako to z nej cítiš? A ako sa prejavuje to vyžívanie sa? Mozno len zle interpretuješ jej spravanie. Chce byt veselá a ty to interpretujes že sa teší z vojdi nešťastia. Netvrdim že to tak je ale pouvazuj nad tým aj z tohoto pohladu či sa náhodou nemýliš.

danica2711
25. mar 2022

booože... kašli na to, ste len kolegyne, nežijete spolu, sú iné, dôležitejšie veci v živote...

modrasalka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela2202
25. mar 2022

Áno, sú takí ľudia.... na ústach med a v srdci jed... baviť sa čisto iba ako s kolegyňou

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliaska101
25. mar 2022

To človek tak niekedy cíti. Tiež som mala takú kamoška, ktorá ale nenormálne vysávala aj energiu a celá bola taká, že no radšej so s ňou prehodnotila vzťah 🙂 A nosím červenú šnúrku pre istotu na zápästí 🙂

aandrea9
25. mar 2022

Tak sa jej spytaj, prečo má potrebu riešiť tvoj súkromný život 🤷‍♀️