Keď sa hnevá na mňa. Nemôže sa ozvať aspoň kvôli synovi?

verunka16
5. jún 2022

Ahojte žienky rada by som si prečítala Vaše názory ...
Jedná sa o to že manžel pracuje v zahraničí
A minulý týždeň sme sa pohádali až tak že ma doslova nepekné poslal kade ľahšie ...No to je nepodstatné .
Chcem len vedieť či je normálne že keď sa hnevá na mňa .
Prečo sa nemôže ozvať aspoň kvôli svojmu dieťaťu , len sa opýtať ako sa má malý
Viac ako týždeň sa nezaujíma , nič nevie o ňom .. To má trápi . Možno len preháňam ale nepríde mi to ako starostlivosť o dieťa skôr úplný nezáujem .Ďakujem Vám

mandzula
5. jún 2022

@verunka16 aky ma vseobecne so synom vztah. Zaujima sa o neho, ked je to medzi vami ok alebo je to len taky pro forma otec?

pribinak
5. jún 2022

@verunka16 tak sa mu ozvi ty a udobrite sa

verunka16
autor
5. jún 2022

@mandzula pokiaľ je na Slovensku a potrebujem aby sa postaral tak sa postará pekne ale že by sa sám bral do spoločnej aktivity s malým tak to nemôžem povedať .Ale pokiaľ je v zahraničí tak sa na malého moc nepýta.Raz za čas si vypýta fotku ...

verunka16
autor
5. jún 2022

@pribinak Pohádali sme sa vážne škaredo a poviem Vám pravdu že neviem či vlastne ešte spolu tvoríme pár .A vo mne už bola posledná kvapka takže naozaj ja sa mu ozývať už nebudem mať

loginexistuje
5. jún 2022

@verunka16 a kolko byva mimo domu a ako dlho uz ? vies to su uskalia prace v zahranici a mimo rodiny ze ten vztah sa proste nevytvori taky ako ked su spolu kazdy den

ukulela
5. jún 2022

@verunka16 normalna reakcia. Bezne velmi nekomunikuje, tetaz ma o dovod viac byt ticho.

mandzula
5. jún 2022

@verunka16 pokial je jeho vztah k dietatu takyto, podla mna pro forma, tak sa jeho reakcii nemozno cudovat. Dieta je zrejme v takom veku, ze samo komunikovat este nevie, cize neprichadza do uvahy, aby sa ozval len jemu. A kedze je nasraty na teba a dieta ma viac-menej v pazi, asi sa to dalo od neho cakat. Ak byvate v spolocnej domacnosti, raz sa bude musiet vratit (aspon po veci) a snad si to cele nejako vykomunikujete. Ale, ano, je to cele smutne.

mogaa
5. jún 2022

@verunka16 tak je to logické ak máš malé dieťa a nemá mobil, že tebe volať nebude...nechce sa s tebou baviť, mala by si to rešpektovať a nechať ho vychladnúť....a nič ti nebráni zavolať mu a dať mu dieťa k telefónu.....veď vieš do kedy robieva....

mogaa
5. jún 2022

@verunka16 hlavne si treba uvedomiť že nevolá nie kvôli dieťaťu ale kvôli tebe....ak je dieťa malé, tak rovnako ako on, mu môžeš zavolať aj ty a dať mu dieťa k telefónu....

verunka16
autor
5. jún 2022

@mogaa Samozrejme že rešpektujem ...Ale Ide len o princíp ja ako matka sa o svoje dieťa zaujímam .To že my dvaja spolu nekomunikuje neznamená že mi nemôže aspoň napísať o hladom malého ako sa má ..Nič viac by som nechcela ..A Ja nehnevajte sa nebudem niekomu niečo vnucovať pokiaľ sám nemá záujem .Myslím že dospelý chlap by mohol vedieť že dieťa nemá s našim konfliktom nič spoločné ..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
retatka
5. jún 2022

Tiež si myslím ,prečo by Vaše dieťa malo trpieť kvôli Vašim konfliktom .Evidentne je mu aj dieťa ukradnuté .Veľmi smutné.
Keď sa vráti zo zahraničia ,uvidiš ci príde domov a ako sa bude chovať…

hodiny22
5. jún 2022

@verunka16 úplne ale že úplne rovnako sme momentálne na tom... lenže on už minulý týždeň odišiel z bytu ku mame...

kornelies
5. jún 2022

@verunka16 Maly? To, co znamena? 2 roky alebo starsi? Deti starsie ako 2,5 az 3 roky dokazu komunikovat cez videochat.
Chyba obidvoch, ze sa nevidia.
Ak je mladsi, natoc video a posli. Viacej mu pisat k tomu nemusis.

vilma7
5. jún 2022

@verunka16 sama píšeš že nejako sa nestará ani sám od seba na Slovensku, ešte menej keď je vycestovaný. Tak je pre mňa nelogické, aby sa zaujímal keď ste sa veľmi pohádali. (Keďže aj bez.toho je záujem na bode mrazu).

pininka1
5. jún 2022

To ani ja nechapem u mojho muza. Hlavne teda ked boli deti male, teraz uz zavola priamo im, ale je fakt ze uz nemame take hadky ze sa nebavime.

aandrea9
5. jún 2022

@verunka16 hm, veď vie, že dieťa je s tebou a teda v poriadku. Ak by sa niečo vážne udialo, predpokladám, že mu pošleš aspoň sms. Mam dojem, že ty skôr ocakavas, že sa muz ozve a na základe toho usudis, že "vychladol" a teda ste ešte pár 🤔

timing
5. jún 2022

Tak lebo muz, ak by sa ozval (kvoli dietatu ako si prajes) by tento krok vyhodnotil tak, ze chyboval on a je to akt zmierenia.
Ty vies o com bola hadka, kto zacal, kto sa citi dotknuty,kto koho pourazal. Kto sa prvy uzmieruje po vasich hadkach. My to nevieme. Nevieme kvoli comu ste sa pohadali,kto ake mal argumenty atd atd.

Ked sa po hadke zmieruje vzdy on prvy , a uz toho mal dost. Neozve sa. Ty si ho poznas najlepsie a on teba. Dohad, mozno takto potrebuje ukazat,ze stacilo. Mas urobit prvy krok ty.
Verzi preco sa Ti nechce ozvat je vela.

ahhola
7. jún 2022

A nemôžeš mu do toho zahraničia prísť malého ukázať? Zároveň budeš vedieť na com si aj ohľadne hádky. Možno ocení, ze si zvládla vestu za ním a par nocľahov vás snáď nepolozi...😃 Takto z odstupu na neutrálnej pôde možno prehodnotís svoje správanie pavlačovej hysterky. 🙆‍♀️