Keď sa chlap chová zvláštne

gabika0825
3. mar 2019

Ahojte baby, chcela by som iba čisto vedieť čo si myslíte o takomto dačom. Žena sa stretáva s jednym chlapom, no nevie či mu môže dôverovať, boli spolu na 6 stretkách zatial a naposledy sa už schylovalo k rôznym veciam. Ale zatial nič moc intímne, aby sme si rozumeli. Obaja sa zjavne dosť chcú, no on je prehnane náladový a ako keby nerozhodný, žena má pocit, že je v tom ešte niekto iný. Napíšem príklad. Keď mu napriklad ona napíše ráno, on odpíše pomaly večer, s tým že nemal náladu. Ale ono sa to opakuje stále viac a viac. Alebo že nemal čas odpísať.. k tomu vidí že on je stále prihlásený. Je to podľa vás ok? Vraj on má aj dosť kamarátok (sám sa s tým priznal) nehovoriac o tom, že zrušil polovicu stretiek keď sa mali vidieť, lebo vraj sa mu niečo zmenilo... naposledy to bolo mesiac čo sa takto vyhováral. Ďakujem za názory

lula313
3. mar 2019

Podľa mna má inu, Resp nemá moc záujem, ale aspoň niečo, keď už nič.

lubkavargova1
3. mar 2019

ze nema zaujem a berie tuto zenu ako "posledne vratka" a ta zena sa riadne a hlupo namotala. Jednoducho: precitnut do reality a hladat dalej

catherinah
3. mar 2019

Rychlo ptec od takeho chlapa.

anve
3. mar 2019

@gabika0825 nemá záujem a žena nech sa rýchlo odmiluje, lebo bude iba trpieť. A možno záujem aj má,ale asi má ešte inú ženu.

hivanik
3. mar 2019

Ak ho chce na obcasne stretnutie na kavu tak hej...ale takyto vztah nema buducnost a lepsie ukoncit skor ako sa nieco viac udeje

tatisna
3. mar 2019

Nemá záujem o vzťah, ale keby došlo k sexu, nie je proti. Ale to je všetko...😒

mimka11111
3. mar 2019

@gabika0825 ahoj, no ten dotyčný zjavne neberie "vzťah" so ženou,ako niečo vážne......a tej dáme by som odporučila, nech sa trošku uvoľní a nech chlapa toľko neuhana ..... On je totižto pocitovo niekde uplne inde,ako žena.....

sintra
3. mar 2019

Klasika, "dotycna" pride vhod, ked nie je poruke nic lepsie 🙂 Werich mal na to taku peknu hlasku: neni li tu ta, kterou mam rad, tak mam rad tu, ktera je tu :D

janulka257
3. mar 2019

Ruky preč od takého chlapa. Tak sa nesprava chlap, ktorý má o ženu záujem.

mirkava
3. mar 2019

@gabika0825 muž nemá záujem a žena nech ho netlačí. Asi nič z toho...

alaguema
3. mar 2019

@gabika0825 vzťah zo zoznamky, predpokladám. Nuž, vypisuje si možno s desiatimi ďalšími a ty si takzvane v poradí. Mne osobne celá táto sféra príde trápne plná frustrovaných jedincov, ktorí brázdia internet v snahe zohnať partnera, ale sú z toho množstva možností zmagorení a sami nevedia, čo so sebou...

katarinamarkova
3. mar 2019

@gabika0825 ...."obaja sa zjavne dosť chcú".....opravim ta: Zjavne chce len ona...on to ma v pazi

romiada
3. mar 2019

@gabika0825 cely pribeh znie ako jedina otazka: ako naučiť chlapa, ktory ma nemiluje, aby si aspoň myslel že ma miluje!?? 😏

sasa1310
4. mar 2019

@gabika0825 čiže záujem o kontaktovanie a stretnutie má len ona. Treba ešte viac napísať?

lilucerullo
4. mar 2019

naco by mi bol chlap, ktory neodpisuje, k nicimu sa nema a este aby som sa trapila nad jeho naladovostou. co je za tym si netrufam odhadnut, ale naco si stazovat zivot s chlapom, co neprinasa ziadne pozitivum?

lavender273
4. mar 2019

@gabika0825

Ja by som poradila urychlene kliknut na jeho meno v kontaktoch telefonu. mala by sa objavit taka mala ikonka smetneho kosa. Toto treba toto kliknut, a ked sa smartfon spyta si si ista ze vymazat kontakt? Tak treba stlacat ano ano ano. A cim rychlejsie zabudnut na takeho c*uja.

romanovic
4. mar 2019

@gabika0825 chlap, ktorý má záujem, sa chová inak. Vykašli sa naňho a počkaj si na takého, čo sa bude snažiť. Ten rozdiel hneď spoznáš. Držím palce!

nadineqq
4. mar 2019

@gabika0825 utekaaaj, co ti nohy stacia!

minttu
5. mar 2019

@gabika0825 He's not that into you

gabika0825
autor
6. mar 2019

Ďakujem za odpovede 🙂 a čo hovoríte na to, že žena vyzná svoje city a chlap jej odpíše že jej na to nemá čo odpovedať ...

veronikaszabova
6. mar 2019

@gabika0825 ze uz by som sa dalej nestrapnovala a vymazala ho zo zivota. Nic viac, nic menej.

lubkavargova1
7. mar 2019

@gabika0825 presne tak, ze sa len ta zena tlaci niekam, kam ju evidentne nechcu. A ona nedokaze pochopit, ze evidentne neni typ toho chlapa. Prestat citat na nete rozne clanky o vztahoch a ako sa spravaju zeny a muzi a atd...a ked sa ani tak nespamata takatato zienka, tak odporucam zmenit temu na nazov: Ked sa zena chova cudne.

lilucerullo
7. mar 2019

@gabika0825 ze zena nikdy nema vyznavat city prva, jednoducho to maju robit muzi.

gabika0825
autor
7. mar 2019

@lubkavargova1 Tu ide o to, že chlap práve sám napísal tej žene, že sa mu veľmi páči a že je to presne jeho typ. Takže to že by nebola jeho typ, to vylučujem 🙂

veronikaszabova
7. mar 2019

@gabika0825 booozinku, kolko mas rokov?? Chlapi toho natrepu, napisu...

romanovic
7. mar 2019

@gabika0825 a prečo žena vyznáva chlapovi city prvá (podľa toho, čo píšeš)???? Okrem toho, keby bola naozaj jeho typ, tak nemá čas vypisovať, lebo hneď po robote uteká za ňou.

anve
7. mar 2019

@gabika0825 jeho typ tak možno do postele, keď ma chuť, ale určite nie na život a na vzťah...kebyže jeho typ aj na vzťah tak by určite nenapísal na jej vyznanie lasky, že na to nemá čo povedať.

katulik123
7. mar 2019

@gabika0825 prepáč, ale podľa toho čo píšeš mentálne vyzeráš akokeby si na úrovni 12r decka, ktoré je totálne naivné a hlupučké. (Bez urážky)
Chlap nakeca všetko na svete ak si chce užiť. Ale už podľa toho správania zbytočne strácaš čas s ním. Never tomu kto ti čo rozprával niekedy, ale ako sa správa teraz. Nemá o teba záujem. Tak to pochop.

lubkavargova1
7. mar 2019

@gabika0825 napisem to polopato a pomalicky a mozno to tak to dotycna dama pochopi: ten chlap ked napisal, ze nema na to co povedat, znamena, ze ju ma plne zuby a nech konecne mu da pokoj. Max si suchne a to je tak vsetko. Laska nebeska tu nebude

katarinamarkova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz