Keď máme ísť k svokrovcom, tak sa pohádame

19. jún 2022

Keď máme ísť k svokrovcom, mužovim rodičom 😅🙈ja neviem vždy sa pochytime. Povedzte mi že tam je nahovno energia alebo čo ja neviem.?
Stačí keď niečo poviem tak muž hneď že jooj lebo ideme k jeho rodičom tak ja robím okolo toho..normálne sa opýtam že či musíme prísť o kolkej keďže máme malého ešte spáva doobeda a máme ísť na obed 🤦zas tam nechcem prísť pred úplne a robiť zas im stresy že sme skoro prišli . A zas krpaty keď nevyspaty tak nechcem aby tam bol nervózny len

jaskolka
19. jún 2022

Veď choďte, keď malý vstane. V čom je problém?

viestta
19. jún 2022

Však príďte hodinu skôr. Aké stresy z toho budú mať? Skôr si myslím, že stresy máš z toho hlavne ty.

thereisabear
19. jún 2022

Porozprávajte sa o tom niekedy inokedy, keď bude mať dobrú náladu. V pokoji mu vysvetli, kedy a prečo chceš k ním chodiť. Nie v ten deň tesne predtým.

andulka220989
19. jún 2022

Tak kým dieťa cez deň ešte spí máš 3 možnosti ísť na návštevu. Buď pred jeho spánkom, po jeho spánku alebo bude spať na návšteve/v aute/ proste tam kde budete v čase jeho spánku. To inak neobabreš.

kandelabra
19. jún 2022

presne ako píše @andulka220989, treba to takto naplánovať, dopredu sa dohodnúť aj s mužom aj so svokrovcami. Jedine že by svokrovci boli ako moja svokra. Dieťa mi spávalo od 12 do 3, ona zavolala mužovi, že stretnime sa v meste. Dobre, kedy? 1.30. Išlo ma poraziť :D

andulka220989
19. jún 2022

@kandelabra Moji svokrovci kým sme nemali syna k nám bežne chodili na návštevu aj o 20tej :D Keď sa malý narodil tak v tom čase prišli asi raz (malý už spal). Vtedy asi pochopili, že už tak neskoro chodiť nemôžu ak ho chcú vidieť :D Tak chodia o 18tej :D

kandelabra
19. jún 2022

@andulka220989 moja svokra a jej rodina pochopili až keď raz tiež prišli v takomto blbom čase na návštevu, malá ešte spala. Dlho sme sa nevideli, tak som im chcela spraviť radosť, že teda zobudím malú skôr. No videli ten rev, malá nie a nie sa ukľudniť, tak potom pochopili, čo asi zažívam s nevyspatým dieťaťom :D

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
19. jún 2022

Pojdete vtedy, ked bude maly vyspaty ved obed nemusi byt presne o 12.Riad sa dietatom

sissy27
19. jún 2022

Často nie je problém v tom čo povieš, ale ako to povieš… z tvojho “Musíme prísť o toľkej?” úplne cítim podráždenosť a pretáčanie očami 🙈 potom sa nečudujem mužovej reakcii.

janka_266
19. jún 2022

My odkedy mame dieťa chodíme hneď po raňajkách k obom starým rodičom 😃 nech si ho užijú 😃a tiež kvôli tomu, aby nezaspal v aute, a keďže už má len jeden spánok o 12, tak to by sme sa tam po spánku dostali až okolo 15, a to je už škoda chodiť 😃

tomcimka
20. jún 2022

@janka_266 presne ako u nás.

autor
20. jún 2022

@sissy27 noo bude to tak lenže oni ani nechápu. 🙈Raz už prestúpovali a že kde sme že je studený obed 🤦hrozne

sissy27
20. jún 2022

no a? tak im normálne s úsmevom poviem, že ideme neskoro, lebo malý spal. Pointa je, že ak si ty nepríjemná, tak nemôžeš čakať od ostatných niečo iné. Aká akcia taká reakcia a ak chceš zmenu tak začni od seba.

evica17
24. jún 2022

No mne sa k svokrovcom tiež nechce, síce sa nehadame kvôli tomu, škoda hádky. Ale ideme až keď sa deti vyspia. Svokra nás volala aj n obed, ale tak keď ide dieťa spať o 11 a spí do 14 tak sa moc nedá. A ona na nás hocikedy čakať nebude,ráno chodí do kostola (nedeľa) a poobede na záhradku.
A ona ku nám chodí večer o 18:30 a malý chodí spávať o 19 a on sa hnevá prečo keď je u nás musí ísť spať.