Keď je zo života telenovela

lubicakovac
15. júl 2013

Vždy som mala pocit, že trafené vzťahy v rámci rodiny mám len ja v mojej vlastnej a nakoniec to vyzerá, že sme na tom celkom obstojne 🙂 Keďže študujem na vysokej, bolo potreba zariadiť k malému stráženie, ponúkli sa mužova žena (pokiaľ nebude v robote) a jej mama (mužova starká). 2 roky bolo ticho, nik sa na nič nesťažoval, len malé náznaky, ako si máme riadiť domácnosť. Ja som bola a doteraz som, veľmi zaviazaná za to, že mužova starká k nám chodila, keď bolo treba (aj keď občas som mala pocit, že ju tým ukracujem o čas, kt. by mohla stráviť s iným pravnúčikom). To bol taký krátky exkurz do situácie.

Všetko sa to však začalo jednu úúúžasnu sobotu, keď muž odišiel do mesta a jeho mama sa chcela s ním zviesť k nám na dedinu na návštevu, žiaľ ten jej povedal, že sa zdrží do večera, no a ona sa teda vybrala bez ohlásenia k nám autobusom. Ja som skoro vo dverách dostala porážku a moja mama tiež (žijeme v dome spolu). Ja zo srandy som na fb dala status, citujem: "Nie je nič potešujúcejšie, ako návšteva budúcej svokry." (ešte nie sme zobratí). Pár ľudí mi dalo like, a niekto prispel aj komentárom, posledný bol najlepší, čo sa týkalo občerstvenia, keďže sme nevedeli, že príde, kamoška mi napísala, že som jej mala dať kockový cukor.

To bola sobota, mužova matka odišla domov, všetko bolo potom okej. V pondelok som išla do školy. Keď som mala medzi hodinami voľno, išla som do knižnice, že si idem písať bakalárku. Otvorím notebook, a samozrejme, kuknem facebook. Skoro ma tam porazilo!

tinki
15. júl 2013

@lubicakovac a? chceš sa vykecať, či s niečím poradiť..? prepáč, nepochopila som..

xlucia
15. júl 2013

@lubicakovac tvoj prispevok nema ani hlavu ani patu. muzova zena si predpokladam asi ty... ci?

malamargotka
15. júl 2013

@lubicakovac a ďalej?

zuzitko74
15. júl 2013

Tak nenapínaj už toľko! Z čoho ťa skoro porazilo?

bamb27
15. júl 2013

nooo,, kde je pointa? ...to "muzova zena" je dobre,,, fakt ako z telenovely

zuzanocka
15. júl 2013

Skor myslela "muzova mama"..ked tam figuruje aj muzova starka..
A tusim to bude ozaj telenovela 🙂 na pokracovanie 🙂 nebolo by lepsie zriadit si blog? 😉

evarak
15. júl 2013

a..........???

jasmika
15. júl 2013

@xlucia asi ju tam naozaj porazilo 😀 nestihla dopísať
@malamargotka
@zuzitko74
@bamb27
@zuzanocka
@evarak (myslené žartom ) 😀

denisa87
15. júl 2013

Chcela som hned prva napisat ze nechapem,ale ako vidim nie som sama 😀

lubicakovac
autor
15. júl 2013

@tinki
@xlucia
@malamargotka
@zuzitko74
@bamb27
@evarak
@jasmika
@denisa87 sorry babuľky, ale nechtiac som stlačila odoslať a tak mi to skočilo skôr ako som to dopísala, teraz je to už celé :D

katren
15. júl 2013

@lubicakovac a kde to je cele????

bamb27
15. júl 2013

@lubicakovac hej? ..nemam pocit ze je to cele,,, aspon nevidim zvysok,,, ale si si ista, ze to nepatri skor do blogu? ..hm?

katren
15. júl 2013

@lubicakovac a take ironicke statusy na FB riadne kazia vztahy.....treba najskor porozmyslat, co tam dam 😉 je to ine ked to povies osobne, kde vidis mimiku a ton hlasu, ako ked to len slechnes do statusu...

lujza123
15. júl 2013

vsak telenovela...nebudte nedockave..stastneho konca sa dockate tak po 286 dieloch (alebo prispevkoch)

lubicakovac
autor
15. júl 2013

@tinki
@xlucia
@malamargotka
@zuzitko74
@bamb27
@evarak
@jasmika
@denisa87 mna snád porazí, vymazalo sa mi to, v stručnosti, lebo od toho čítania by vás aj tak trafil šlak, na fb som mala ešte mužovu sesternicu a jej matku, mužovu krsnu, tie to nafúkli , krsná ma znosila, že čo som zač, a nakoniec si ten status VYTLAČILI a nechali v rodine kolovať - samozrejme okrem mužovej mamy, mojej buducej svokry, nakoniec jej to on sám povedal, ona ked si to VYTLAČENÉ pozrela, sa urazila, všetci v rodine (okrem jeho brata) dostali zákaz k nám chodiť a bol pokoj, vyrdžalii to skoro celé 4 mesiace, náš syn chodil len občas k nim, inak sa nič nedialo

zuziq8
15. júl 2013

@lubicakovac takže o čom mala byť celá táto novozaložená téma? 😕

lubicakovac
autor
15. júl 2013

@tinki
@xlucia
@malamargotka
@zuzitko74
@bamb27
@evarak
@jasmika
@denisa87 AAAAAAAAAAAALE to sa zmenilo, moja úžasná budúca svokra sa oppäť k nám chystala, že sa chce s nami porozprávať, nakoniec sme išli my k nej, obrovská hádka, dala mi facku, a mužovi tiež chcela dať, ale držal jej ruky --- nakoniec ked išiel do výťahu ho kopla do zadku. Cestou domov výhražné smsky - moja znela "Neoháňaj sa dieťaťom, ono za to nemôže" --- no keby jej nešlo len o vnuka, normálne by som si myslela, že chce byť so mnou kamoškaa 🙂 teraz je ticho 2 týždne, ale v sept. má malý 3 roky, takže opäť sms, že či sa ešte hnevám... no čo myslíte, ja to prehryznem, ale moj chlap na nu uplne zanevrel a jemu je takto bez nej dobre, žiadne styky, žiadne intrigy. Do septembra je ešte daleko, takže to bude celkom veselé leto.

katren
15. júl 2013

@lubicakovac akoze ja sa im ani necudujem, za taky status, ze boli urazeni......treba nabuduce trochu rozmyslat dopredu, co tym asi spravis.....
kazda akcia vyvola reakciu

zuzitko74
15. júl 2013

@lubicakovac A nebojíš sa, že niekto z nich chodí aj sem? 😀
Inak, strašne to nafúkli tie žienky z tvojej rodiny. A neboj, pokojne píš, čo chceš, mňa tak ľahko neporazí. 😀

lubicakovac
autor
15. júl 2013

@zuziq8 o tom, že mi je smiešne, že niečo takéto sa može stať v reálnom živote a chcela som sa podeliť o príbeh, a zároven zostiť, či niekto niečo podobné zažil. 🙂

adrioska
15. júl 2013

😀 😀 😀 kazdy den tu clovek najde nieco na pobavenie....

sirinka
15. júl 2013

@lubicakovac dvakrat meraj a raz strihaj.... Naco vypisujes debilne statusy na siet, kde sa todozvedia za par minut aj ludia z opacnej strany zemegule? Svoju svokru si tym ponizila a tvoje kamosky ci by boli take rychle podavat kockovy cukortym svojim svokram by som bola zvedava. Teraz je na mieste ospravedlnenie od teba, pokial mas zaujem mat dobre vztahy v rodine...

jabadaba
15. júl 2013

@lubicakovac tomu sa povie komu niet rady, tomu niet pomoci alebo riadne draha priucka! Snad si sa poucila. 😀

zuziq8
15. júl 2013

@lubicakovac no je to dosť chaoticky napísané, ale čo som z toho pochopila, mne by nebolo smiešne keby sa mm nebavil so svojou mamou pre moju blbosť 🙂

katren
15. júl 2013

@sirinka a este aj ked ta ma priatelov z tej muzovej strany, jasne, ze sa to dozvedia a precitaju si to......nechapem, preco je urazena ona

lubicakovac
autor
15. júl 2013

toto je ten úúúžasný status, podla tých, čo si myslia že som ním urobila chybu, to že sa niekto pred návštevou ohlási je myslím samozrejmé, okrem miestnych, ale ona išla cez 30km, a to už mohla zavolať (dúfam že je to trocha vidieť)

lubicakovac
autor
15. júl 2013

@zuzitko74 ja už na toto nemám nervy, 2 týždne som to po tom cirkuse rozdýchavala, dne sa už nad tým len pousmejem, no im to stále nejako ruky podáva

adulik23
15. júl 2013

podla toho statusu vyzeras ako drze nevychovane decko 😠

jabadaba
15. júl 2013

@lubicakovac ze sa vopred neohlasila je jedna vec, druha je tvoja sprostorekost. Ak potrebujes na FB zdielat kazdy svoj pocitovy pochod mysle, zvaz na buduce koho mas medzi tzv. priatelmi. No a to co si zdielala na soc. sieti si mala povedat svokre, nie kamoskam.

lubicakovac
autor
15. júl 2013

@sirinka moja milá, rodinu si nikto nevyberá, ale ked sú všetci padnutí na hlavu a potrebuju niečo stále riešiť, je to ich problém, toto bolo dlhoročné vyvrcholenie, nie prvá vec, čo sa riešila, a ke sa im to páči, nech si poslužia, ja mám pevné nervy a nikomu sa do zadku pchať nemienim len kvoli tomu, že oni sa za každu jednu vec urazia, to nie je normálne...