Keď je priateľ so mnou, tak sedíme doma. Keď je s kamarátmi, tak je aj do noci vonku

23. dec 2022

Dobrý večer chcela by som sa pýtať na vás názor keď som s priateľom tak sedíme vo väčšine doma ale keď nie sme spolu tak s kamarátmi vie byt aj do noci vonku a pritom ich poznám kľudne by mohli sme ísť von aj keď sme spolu tak nechápem prečo to tak robí 😁

dskjhfdlkdjhl
23. dec 2022

A spytala si sa ho?

viestta
23. dec 2022

Daj na neho kontakt, spýtam sa ho.

toskanka
23. dec 2022

Preboha, toto čo je poslednú dobu za trend? Písať príspevky bez jedinej čiarky, bodky. Otrasne sa to číta.

babulkomale
23. dec 2022

@toskanka to podla mna pisu ludia, ktori nikdy v zivote neprecitali ani jednu knihu.

glorikarebeka
23. dec 2022

Jednoduché,proste ťa tam nechce...lebo inak si to vysvetliť neviem...

heleninamama
23. dec 2022

Sedí s Tebou doma, pretože nemá rád sex na verejnosti.

zmrzlinka2021
24. dec 2022

No neviem ako dlho sa kamaratite, ale tak nemate ziadne aktivity? sport? vylety? turistiky?

sense
24. dec 2022

A prečo si s ním doma, prečo mi nepovieš ze chceš ísť von

santiago_segura
24. dec 2022

U nás to je naopak. Ja by som bol rád keby sa frajerka pridala ku mne keď idem von s priatelmi, na výlety, akcie atď. Ona sa len vyhovára. To je najhoršie že sa ani spýtať nemám ako že prečo to robí lebo oficiálne to nerobí. Napríklad niekam idem tak automaticky dostane otázku či sa pridá. Ona si nájde 1000 výhovoriek prečo nemôže, ale keď dostane fotky že aha tu sme toto robíme tak povie že škoda že tam nemôže byť že by rada išla. Toto je problém. Oficiálne netvrdí že nechce chodiť povie že rada pôjde, ale ak príde na lámanie chleba, vždy cúvne.
Domaseda robí z nás práve ona.
Keby som ja bol tvoj frajer tak ťa vlačim kade tade. Lebo ja zas chcem mať frajerku so sebou všade.