Keď 50-ročný chlapc býva s matkou a mačkami

wanda12
15. sep 2024

Ahojte dievčatka prajem peknú nedeľu. Aký máte názor. Keď chlap skoro 50 ročný býva s matkou a s mačkami? Prajem všetkým veľa pohody a buďte v teple

pluss
15. sep 2024

nuž buď mu vyhovuje mama hotel alebo naopak žije s ňou kedže už má svoj vek a stará sa o ňu ak má nejaké problémy...

janai1
15. sep 2024

@wanda12 Palko alebo Majuško?

lucylaw
15. sep 2024

@wanda12 Mám na to taký názor,že každý nech si robí čo chce,ale vzťah by som s takým mužom určite nemala..

gribka1
15. sep 2024

Málo informácií, môže to byť úplne ok, ale aj nemusí.

pribinak
15. sep 2024

Ťažko posúdiť z tak malého množstva info.

muchotrafka298
15. sep 2024

Ja takeho poznam,zije s mamou, ktora ma zdravotne problemy a nevedela by fungovat sama. Pokial viem, tak partnerku on nema.

br4n
15. sep 2024

Presne tak, malo informácií. Môžmo ani nechce bývanie s Aničkou keď ma radšej Mareka...

ninusa221
15. sep 2024

@wanda12 vo mne to evokuje daky problém. Alebo je starý mládenec. A teda pre niečo by som ho už asi radšej obišla a hľadala niekoho iného.

ivik4
15. sep 2024

Tiez poznam takych, dvoch . Su zdravy aj dobre zarabaju . Teda, jeden urcite. O jednom viem ze uz 2x sa odstahoval do podnajmu ale kazdy mu vydrzal tak 3 mesiace MAX lebo neni schopny sa o seba sam starat ( lenivost ) a vlastne aj pocas toho obdobia bol skoro denne u mami.
Co si myslim nejdem pisat ale ked ich mami nevyhodia 🤷‍♀️

wanda12
autor
15. sep 2024

@janai1 Marian

wanda12
autor
15. sep 2024

@pluss mama je v pohode zdrava cestuje si po svete

janai1
15. sep 2024

@wanda12 takže ten kamoš tvojho ex ktorý ti tak strašne vadí?

wanda12
autor
15. sep 2024

@janai1 nie to je ex už.ked sa bavíme. Otvorené milé dievčatka a on je totálne neschopný

babababka
15. sep 2024

Světe,zboř se.Tak neviem,nie sú aj väčšie problémy?Momentálne môj najväčší je,či bude ten šál pre vnučku dosť veľký a či je cesto dosť vykysnuté.

janai1
15. sep 2024

@wanda12 je to ex, tak sa prestaň do neho starať furt

wanda12
autor
15. sep 2024

Ale ved samozrejme mam závažnejšie problémy. Len ma to tak zarazilo. Ale jemu vyhovuje mama hotel a všetkým prajem krásnu sviatočný deň ❤️

simona20201309
15. sep 2024

@wanda12 pomyslím si ze ma rad mačky a mamu. A zatiaľ mu do života neprišla žena ktorú by mal radšej ako tie mačky a mamu 🤷‍♀️

ukgirls
15. sep 2024

teba ten ex strasne stve ,ze ho stale musis rozoberat a ani po roku ho nenechas .. on narozdiel od teba uz zije svoj zivot ma ta hlbokovies kde tak uz sa pohni dalej a prestan ho stale rozoberat .. aj ked zije s matkou ma daleko viac vychovanosti ako ty .. nebud taka neprajna zatrpknuta stara dievka a konecne zacni zit svoj zivot

pluss
15. sep 2024

ja teraz trošku nechápem teda zmysel tejto témy...je to tvoj ex...teba očividne škrie ako si žije svoj život....a od nás čakáš že mu tu naložíme a teba to uspokojí alebo o čo tu vlastne ide? treba sa pohnúť ďalej...

la_dolce_vita
15. sep 2024

Zrejme im to takto vyhovuje obojstranne. Nikomu inemu tym neskodia, tak nevidim v tom problem. Nie kazdemu sa podari mat vztah a zalozit vlastnu rodinu.

wanda12
autor
15. sep 2024

@ukgirls v prvom rade prajem pekný deň. Vôbec ho neriešim on mi píše .ze chcú prísť aj s kamarátom viackrát už chcel prísť len mi to nevyhovovalo .a vlastne ani neviem prečo chce prísť .ani sa o mňa a moju dcéru nezaujíma. Je to sebec

wanda12
autor
15. sep 2024

@la_dolce_vita ved mne je to jedno v podstate prajem každému len to najlepšie

wanda12
autor
15. sep 2024

@pluss len ma tak zarazilo. Ze chlap skoro 50r býva s matkou vyhovuje mu to .baví ho len turistka chodili sme spolu

prasiatko30
15. sep 2024

V com ovplyvnuje tvoj zivot stary 50r chlap, ktory zije so svojou matkou? Je to aj tvoja matka? Je to tvoja nehnutelnost, v ktorej zije? Musis im obom varit a upratovat? Pokial je na vsetky tieto otazky tvoja odpoved negativna tak je ta prd do toho ako zije 50r chlap a jeho matka. Im to vyhovuje a moze im byt uplne jedno co si o tom mysli nejaka wanda z mk a cely mk

wanda12
autor
15. sep 2024

@prasiatko30 ved mne jecto aj jedno ja som chcela.aby býval sp mnou .len nebol schopný sa presťahovať

ukgirls
15. sep 2024

ved si ho uz davno mala zrusit povedat nie nemozes prist a nekontaktuj ma - problem? lenze ty to nechces.. ty doslova zijes temou ex a jeho zivot ... to ex-tam nieje zbytocne .. taky problem ho hned teraz zablokovat ho ? nechat ho jeho naj kamosovi -matke a mackam? ale pre teba asi ano lebo uz niekoko x si tu dokazala aka nizka inteligencia dokaze byt u cloveka

minenkak
15. sep 2024

@wanda12 jediné čo mi z toho všetkého vadí,sú tie mačky

wanda12
autor
15. sep 2024

@minenkak aj mne

wanda12
autor
15. sep 2024

@minenkak aj mne

personality
15. sep 2024

@wanda12 Ak jemu vyhovuje mamahotel, prečo to vadí Tebe? Predpokladám, že máš svoje bývanie a je to navyše ex. Či uľaví sa Ti, ak napíšeme, že je lúzer? Pripadne, že nájdeš aj lepšie? Nerozumiem. A čo je zle na mačkách? Videla som Ta v mackafe, tak predpokladám, že s mačičkami problém nemáš.