Kde si nájdem kamarátku?

27. feb 2023

Ahojte neviete poradiť kde si viem nájsť kamaratku? Som rok na materskej skoro rok a pol nechodím do prace. Bývam v cudzom meste kde nemám ani rodinu. Manžel je jedináčik. Chodila som aj cvicit aj na kurzy no nikde sa nikto nenašiel kto by chcel aspoň pokecat. Poznáte to každý sa zbaliť a beží domov..mam 33 a cítim sa už v nejakej bubline nič len manžel a dieťa. Samozrejme nevadia mi ale chcelo by to z casu na cas sa stretávať aj s inými ľuďmi.

tanyan
27. feb 2023

Za chvíľu začnete chodiť na ihriská, tam sa to s kontaktmi a alternatívnou verziou spoločenského života opäť rozbehne. 😉

t1nusa
27. feb 2023

máš nejaké záľuby? skús sa pridať na FB do skupín, nadväzuj kontakt prvá, pripadne skús napísať odkiaľ si možno sa ti niekto ozve kto je na tom podobne ako ty alebo hľadá kamošku na pokec, kávičku atď ☺️

petamich
27. feb 2023

tak ja mam opacnu skusenost, po kazdom cviceni/plavani idu este deti na chvilu do hernicky v objekte a mama si da kavu a vzdy sa najde niekto, kto chce pokecat 🙂

kazdopadne ak nie takto tak skus ty nejake kolektivne aktivity pre dospelych - spinning, jumping alebo potom ihrisko idealne v doobednajsich hodinach

autor
27. feb 2023

@petamich práveže ja som chodila sama s malým som ešte na takéto aktivity nechodila. Sme z BA.

petamich
27. feb 2023

tak rozhodne odporucam nejake detske aktivity, tam su na tom mamicky podobne ako ty 🙂 tiez je ich vela, co by radi pokecali, minimalne kym sa deti "hraju" a pripadne aj spolocna kava, prechadzka, zopar som ich takto nasla alebo potom este cez FB skupinu sa organizovala kocikovacka a uz rok mam uzasne kamosky, decka vtedy mali par mesiacov, ked sme sa stretli

vmiri
27. feb 2023

My sme sa sťahovali úplne do cudzieho, nikoho sme nepoznali, zo začiatku som tiež nemala žiadnu kamarátku, bývame na konci dediny, ale každodenným kočíkaním a prechádzkami som postupne postretávala iné mamičky, najprv sme sa náhodne stretávali, neskôr sme sa aj doma navštívili a teraz už máme spoločné aktivity aj s deťmi. Nevidela som inú možnosť ako nadviazať kontakt cez deti 😀

ella_mey
27. feb 2023

Z ktorej časti BA si?

autor
28. feb 2023

@ella_mey ruzinov

petamich
28. feb 2023

ja som tiez z Ruzinova, kludne mi napis a mozeme niekedy spolu vybehnut na ihrisko 🙂 aj ked teda ja uz mozem byt pre teba kusok stara 😁