Kde si mám nájsť chlapa v tejto dobe?

19. nov 2020

Baby som zúfalá, kde mám najst chlapa v tejto dobe keď sa nikde poriadne nedá ísť? Tinder a podobne zoznamky veľmi neobľubujem ale keď nič tak možno skúsim aspoň to. Alebo kde ste našli vy svoju polovičku v tejto dobe covidovej? Ďakujem za odpovede

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denkatn
19. nov 2020

teraz asi len internet, ale ked si dobre nastavis pravidla a dobre to preosejes, tak myslim ze mozes najst solidneho, ved aj ti chlapi musia byt len na internete. (povyraduj perverzakov, takych co si chcu 10 rokov len vypisovat, takych co sa ti nepacia na fotke, nudnych s ktorymi nie je o com- a kym to cele dokoncis, bude aj po covid🙂 s vitazom si daj stretko v rušku🙂 to moze byt zaujimave prve rande🙂

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denkatn
19. nov 2020

aj tu pise jeden chlapik v diskusii ze hladam si kamaratku priatelku - ale ma 3 rocneho synceka, vidis aj ini si hladaju....

deti95060810
19. nov 2020

tiež poznám ml. mužov čo si hľadajú ml. kočky.... 😉

stary_ujco
19. nov 2020

Na koňovi? 🙂
Poznám tolko normálnych chlapov, čo majú problém nájsť normalnu ženskú, že začínam pomýšľať, či normálne ženské (okrem tej mojej) vobec existujú...

robin30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luxus10
19. nov 2020

a kde si ho hladala dovtedy , kym sa dalo a nenasla si?...🙂

luxus10
19. nov 2020

@robin30 dobre antreee pre brata..🙂

robin30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luxus10
19. nov 2020

@robin30 jo...ale podla coho to on hlada...paciasa mu vykladne skrine, ale tie nevedia robit...🙂

robin30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vamajka
19. nov 2020

@robin30 tak asi potrebuje sluzku🙂

luxus10
19. nov 2020

@robin30 🙂

luxus10
19. nov 2020

@vamajka a to potrebuje kazdy chlap...🙂

danielllka
19. nov 2020

@stary_ujco a kde ich hľadajú?

robin30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vamajka
19. nov 2020

@luxus10 asi ano len dnesne zeny uz odmietaju byt sluzkami tak ako boli nase babky

ivetka_kamo
19. nov 2020

@robin30 ja som sa starala o muža s jeho dvoma deťmi, ako v normálnej domácnosti, žili sme ako fajn rodinka, 3 roky. Nakoniec mi povedal, že si predstavuje pri sebe Nieco iné. To iné vyzerá jak preplastikovany transvestita, od hlavy po päty guci puci, s deťmi sa nenaučí, nenavari, iba sama zábava.. Co už

jana_eyre_2
19. nov 2020

No ja si myslím a myslela som si to vždy, že netreba nič hľadať účelovo.. aj na nete by som nehľadala za účelom vzťahu ale len porozprávania sa.. a ak by za to ten chlap stal tak až potom by som pripustila že by sme sa mohli vidieť a možno čosi spoločné zažiť..

miriam888
19. nov 2020

tiež som si myslela, že keď mám stretnúť toho pravého, stretnem ho hocikde v obchode, na ulici, jednoducho ho niekde stretnem... Kámoška ma stále nahovárala na zoznamku, až som sa nakoniec odhodlala s tým, že som nemala absolútne žiadne očakávania, nanajvýš si s niekým pokecám. A hneď s prvým, s ktorým som si písala, sme sa na druhý deň stretli a odvtedy sme spolu. Už je to vyše roka 🙂

vamajka
19. nov 2020

@robin30 jaj moja to bolo zo zartu napisane. Ved sama si pisala, ze porebuje taku co bude aj okolo sporaka kmitat aj okolo chalupy, len aby este potom vladala sa aj vecer bratovi povenovat🙂

luxus10
19. nov 2020

@vamajka tak ale o rodinu sa hadam postaraju, ci nie?

robin30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leuchtturm
19. nov 2020

no ked hlada sluzku, tak v tejto dobe tazko taku najde.

leuchtturm
19. nov 2020

Kasli na chlapov, venuj sa sama sebe 🙂

vamajka
19. nov 2020

@robin30 taky idealny chlap a este ziadna si ho neomotala neverim

robin30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivetka_kamo
19. nov 2020

@robin30 klobúk dole, super. Ja si bacujem odvtedy sama s deťmi, nejak bude 🤷‍♀️ nemám núdzu o napadnikov, vždy s niekto zjaví, ale ja už neviem, akosi na to nemám energiu, bojím sa sklamania... Nie z mojej strany, ale ze ma zas dakto opustí...

aniele
19. nov 2020

@vamajka Myslíš si, že každá pracovitá žena je slúžka?