Kde nájsť chlapa?

6. jan 2021

Ahojte baby
Kde najst v dnesnej dobe chlapa? Uz som dlhsie sama a lezie mi to na nervy. Rada by som niekoho spoznala no je tu ta hnusna korona a skoro nikde sa neda ist ...poradte aspon nejake zoznamky alebo nieco :(

bebemonika
6. jan 2021

Skús badoo. Ale rátaj, že niektorí sú fakt dosť otravní. Ale nájdu sa aj normálni 🙂

janina1127
6. jan 2021

V dnešnej dobe aspoň čo počúvam od známych, od kamarátov tak badoo, tinder a podobné, teraz moc to na stretnutia nie je. Ale napríklad kamarátka sa zoznámila pri behaní len tak náhodne sa pustili do reči.

zuzanka.zuzu
6. jan 2021

a keby nebola korona kam by si išla za zoznámením? podľa mňa nikde, mám hromadu podobných kamošiek a nič nerobili ani predtým, len teraz sa môžu pred babkou vyhovoriť, že však korona 🙄

karelova
6. jan 2021

No jedine online zoznamky (kľudne nejake tématické podľa záujmov aby si eliminovala nejakých trotlov). Zatiaľ počas zákazu mate čas sa spoznať trochu online a keď skončí zákaz, tak s 2m odstupom a s rúškom aj naživo... 😁 Aspoň by ste mali vnúčatám čo rozprávať 😁🤷‍♀️

tomiholjubavi
6. jan 2021

Ja som muž stretla na Facebooku, v skupine Fiat Punto. Už sme spolu 9 rokov. Skús nejakú Fb skupinu podľa tvojich záujmov a možno na niekoho naďabíš. Sú tam napr. aj medzinárodné zoznamovacie/kamarátske skupiny, ak máš chuť vyskúšať nejaký exotickejší kontakt 😉

lentilka640
6. jan 2021

V prvom rade si musíš uvedomiť svoju hodnotu a nazbierať sebavedomie a nájdeš ho kdekoľvek 🙂 napr. aj v Kauflande pri nakupovaní sa na niekoho môžeš usmiat a možno niečo z toho bude 🙂

karelova
6. jan 2021

@lentilka640 no teraz jej úsmev v Kauflande moc nepomôže cez rúško... 😁

leuchtturm
6. jan 2021

a treba ti chlapa?

paulinka17
6. jan 2021

Teraz je aj nejaká nová appka, myslim že sa vola whoom. Nájde ti tam ľudí z tvojho okolia

lentilka640
6. jan 2021

@karelova tak sa ho môže opýtať kde našiel ten kečup čo má v košíku 🙂

tomiholjubavi
6. jan 2021

@lentilka640 nie kazdá baba a nie kazdy chlap je na prvý raz hned šarmantný a sebavedomý. Pre takých je internet zoznamka vhodnejšia. Napr. môj sa pri prvom stretnutí hanbil, okúňal a podchvíľou bol ticho ako tĺk 😀 A na internete - hviezda najväčšia a plážový balič balkánsky 🙂
Internet je super vec. Pomáha zbližovať sa aj plachejším ľudom 🙂

panelacikova
6. jan 2021

@karelova už chcem vidieť chlapa zo zoznamky, ako ide trpezlivo na rande s 2m odstupom a rúškom 😀

autor
6. jan 2021

Dakujem dievcata za tipy😉 tak ostavaju mi jedine teraz tie online zoznamky co uz..No pri nakupe by som sa aj rada na niekoho usmiala ale s ruskom tazko😂

karelova
6. jan 2021

@panelacikova aspoň spozná ci mu ide len o jedno alebo bude (aspoň na prvom stretnutí) aspoň trochu gentlemansky 😁 (samozrejme svoj komentár som myslela s nadsazkou trochu) 😁🙂

leuchtturm
6. jan 2021

ci sa niekto usmieva s ruskom na tvari vidis predsa na ociach.

karelova
6. jan 2021

Ale usmievaj sa iba na tych bez obrucok na oboch rukách, poprosím 😁 (moj ju nosi na pravej ruke) 🤷‍♀️😁

karelova
6. jan 2021

@leuchtturm ja sa teda na ľudí usmievam často, ale obávam sa, že vďaka rusku az po oci a následné zahmlené okuliare to nikdy nikto teraz nezistí.... 😁

panelacikova
6. jan 2021

@karelova veď vieme veľmi dobre, o čo ide 99% chlapom na zoznamke 😀

panelacikova
6. jan 2021

@karelova a k obrúčkam.... ženatí si ich dávajú zásadne dolu 😀

karelova
6. jan 2021

@panelacikova keď idú do Kauflandu? 😀😀😀

leuchtturm
6. jan 2021

Dobry chlap odola pokuseniu 🙂

panelacikova
6. jan 2021

@karelova myslíš, že ľudia zo zoznamky si dajú prvé rande v Kauflande? či si to myslela tak, že doma žene povedia, že idú do Kaufu? 😀 však cestou strčia do vrecka nohavíc 😀
myslím ten prsteň 😀

panelacikova
6. jan 2021

@leuchtturm ale veď autorka chce asi slobodného alebo rozvedeného, tak aké pokušenie? 😀

leuchtturm
6. jan 2021

myslela som tym żenatych chlapov 😉

panelacikova
6. jan 2021

@leuchtturm tak v prvom rade ženatí chlapi, ktorí nemajú problém odolať pokušeniu, tak sú tí, ktorí majú vzťahy v poriadku a všetko klape ako má. a takí chlapi nepotrebujú zoznamky 🙂 a je to aj naopak so ženami...

karelova
6. jan 2021

@panelacikova ja myslím, ze @leuchtturm reagovala na moj prispevok, ze nech sa hľadajúca autorka neusmieva na tých s obrúčkami.... 🙂

panelacikova
6. jan 2021

@karelova ja chápem, neboj. len mi to nedalo neuviesť to do poriadku 😀 😀

leuchtturm
6. jan 2021

@panelacikova ale aj ked nemas vsetko v poriadku vo svojom vztahu doma, to ta neopravnuje byt neverna 😉

nela6
6. jan 2021

kolega si nasiel cez badoo manzelku, v usa je tinder na hladanie sexualnych partnerov, neviem ako tu :D aj ked aj to treba...

amelie2017
6. jan 2021

Na horach, teraz su vsetci turisti