Kde nájdeme exorcistu?

deti95060810
25. máj 2017

Poznáte niekto excorcistu, popr. máte s ním skúsenosti? kde ho nájdeme...

belasy_motylik
25. máj 2017

@deti95060810 každá farnosť v SK má prislúchajúceho exorcistu. Treba sa obrátiť na kňaza vo svojej farnosti a on vás po zvážení problému odošle ďalej. Príp. sa s potrebou napr. len konzultácie môžete obrátiť aj na exorcistu napr. na nejakej akcii ktorej sa zúčastňuje.

deti95060810
autor
25. máj 2017

@belasy_motylik máte osobné skúsenosti?

vorkola
25. máj 2017

najlepsi exorcizmus je sv.spoved,

belasy_motylik
25. máj 2017

@vorkola jedna vec je, že exorcizmus a sv. spoveď sú dve rozdielne veci 😉 a druhá, že exorcista nerobí len exorcizmus, ale mnoho iného.

deti95060810
autor
25. máj 2017

dievčatá ďakujem Vám za rady. Nie je to pre mńa ,ale pre blízkeho príbuzného....Už neviem čo s tým robiť...

rakahaka
25. máj 2017

@belasy_motylik nie je pravda, spisska dieceza nema svojho, kamoska musela tusim az do Popradu.

simkamatko
25. máj 2017

Ahojte baby viem ze to sem tu nepatri ale chcem sa opytat ze co je reikista

motylik47
25. máj 2017

Na Slovensku su tusim len 3 exorcisti. Treba ist za knazom, on ti najskor poradi, resp. posle dalej.

belasy_motylik
25. máj 2017

@rakahaka bolo to myslené tak, že každý farský kňaz vie v prípade nutnosti nasmerovať svojho farníka ku prislúchajúcemu exorcistovi, nepísala som, že je v každej diecéze, je ich na Slovensku nie veľa

ostorha
25. máj 2017

@simkamatko Reikista je clovek,ktory sa zaobera alternatívnou formou medicíny.Reiki vzniklo v Japonsku na zaciatku 20 storocia jej objavitel sa vola Mikao Usuim.Metoda reiki predpoklada existenciu vitálnej energie,taktiez existenciu prislusnych energetickjych centier-cakier a drah-meridianov,tiez veri v existenciu aury a vnima ju ako duchovne pole ludskeho tela.Tolko ujo Google prezradil v skatke o reiki.

gir
25. máj 2017

V Prešove otec Maretta

terezka1947
25. máj 2017

v KE je otec Degro

danusskaaa
25. máj 2017

Ak mam dobre info tak sú len traja na svk. Nie je pravda, že sú v každej farnosti. Skus za farárom zabehnúť a nech ti poradí toho, čo je najbližšie.

belasy_motylik
25. máj 2017

@danusskaaa pisala som, ze v kazdej farnosti??? Pisem to iste ze ty, ze treba ist za knazom a on posle ak treba za exorcistom, ktory k tej farnosti patri.

ankare
25. máj 2017

Och, a co sa stalo príbuznému? 😑

lilke
25. máj 2017

pribuzny nepotrebuje inu pomoc, napr. psychologa, psychiatra? lebo exorcisti, pokial mam ja informacie, spolupracuju aj s lekarmi. mnohokrat prave treba takehoto odbornika, a problem sa poriesi... a mozno nebude treba hned exorcistu, ale mozno poradi aj skuseny a chapavy knaz, modlitbove spolocenstvo,... k exorcistovi je problem sa dostat, je ich malinko a su nesmierne vytazeni. exorcizmus je len navyse k ich beznym povinnostiam knaza vo farnosti, v skole,... vyhladaj podla rad chapaveho knaza, predostri mu problem, snad nasmeruje.

stella03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika_e
26. máj 2017

@deti95060810 na to aby ste mohli oslovit exorcistu musite mat aj padny dovod. Nie je to len tak, ze si poviete, ze potrebujete exorcistu a on hned skoci a spravi to co chcete. Najprv treba ist na spoved, tam sa porozpravat o tom s fararom a potom uvidis, co ti poviem on

rakahaka
26. máj 2017

@stella03 osobne si myslim ze su dve cesty a to lekarska/psychologicka pomoc a druha exorcista.
Vacsina lekarov a psychologov to diagnostikuje ako schizofreniu, napchaju pacienta liekmi polezi na psychiatrii, ale nepomozu mu.
Ak je to pripad pre exorcistu, tak ten pomoze a definitivne. Tieto dve ustanovizne nejdu dokopy.

zamotany555
28. jún 2018

@rakahaka dobry den mam ten isty problem diagnostikovali mi schizofreniu ale ja som si 100% isty ze to schizofrenia nie je velmi dlho mam priznaky podobne tomu a tiez som citil v tele nieco chore.

zamotany555
28. jún 2018

@rakahaka Ako to mam riesit dakujem.

ankare
28. jún 2018

@zamotany555 napis @jansticka, ona vie, ako Ti pomoct. Drz sa!

seblicek
28. jún 2018

@zamotany555 Fakt sa skús na ňu obrátiť, nie je to normálne a treba s tým niečo robiť

majkabambulik
27. júl 2021

@deti95060810 pokial potrebujete pomoc pri utoku diabla tak proste o pomoc svatu Gemmu, tak do mesiaca ci dvoch urcite pomoze, ta ulava je na nezaplatenie. Odporucam. Pozna to len ten, kto to naozaj potrebuje. https://modlitba.sk/?p=14550

palicka
28. júl 2021

@rakahaka a Poprad je ktorá diecéza? Nie spisska?

majkabambulik
28. júl 2021

@palicka Poprad by mal byt Spisska dieceza, pozorne pocuvaj ake meno biskupa bude hovorit knaz pri sv omsi, tam zvycajne spomina meno biskupa za ktoreho sa ludia v dieceze modlia, takze podla toho zistis ktora to je dieceza.

rakahaka
28. júl 2021

@palicka pni boli vtedy v kosickej myslim az

cacka
7. okt 2021

@gir prosím nemáte nanho email alebo kontakt?

majkabambulik
7. okt 2021

@cacka Ano, mam jeho email, prosim o sukromnu spravu. Nechcem zverejnovat jeho email aj tym, co to nepotrebuju.