Kašle na mňa priateľ, alebo ja preháňam?

23. jan 2022

Ahojte,

sme spolu s priateľom pol roka, nebývame spolu, bývame od seba cca 70 km, ja som momentálne doma, kedže je online výučba a nie som na internáte, ale obaja máme autá, tak nie je problém sa stretávať, avšak poslednú dobu sa vídame málo. Raz, maximálne dvakrát do týždňa, aj to len na obede/večeri, ideme do kina, na prechádzku alebo sme u nás, občas keď mám doma rodičov, tak bohužiaľ nám ostáva len auto. A vždy to skončí sexom, lebo si logicky chýbame. Ja viem, že je to lepšie ako nič, ale ja som si vzťah vždy predstavovala ako viac času medzi partnermi, je to môj prvý vážny vzťah, navyše priateľ je výrazne starší, má svoje bývanie a príde mi, že akoby stratil ten záujem byť so mnou viac času. Keď som mu to minule povedala, tak mi povedal, že aj on to vníma, ale že teraz to prosto nevychádza.
Mrzí ma to, zároveň neviem, čo robiť, viem, že aj on sa snaží, keď príde za mnou večer na otočku hodinovú cestu k nám do mesta, píše mi, zaujíma sa o mňa, ale zároveň neviem, ako ďalej...

Prosím, napište mi váš názor, ja som z toho smutná, no mám pocit, že on nie, že preňho som ja až po jeho deťoch ( čomu rozumiem, tak to má byť ), po práci, koníčkoch...niekde na poslednom mieste

Ďakujem

bosorka2302
23. jan 2022

A nenavrhne ti prespat u neho alebo byt spolu vikend?zrejme vztah pre neho nie je na prvom mieste. Znama mala taky vztah a v manzelstve potom na nu kaslal dost. Chodil si po vyletoch s kamaratmi a ona bola doma sama

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
apolka77
23. jan 2022

Nie je náhodou ženatý?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina0078
23. jan 2022

Aku ma pracu? Je rozdiel ci 8hod v kancli alebo 12hod zmeny fyzicky narocne. Ako casto ma deti u seba alebo ma ich v starostlivosti? Ake su jeho konicky? Sport alebo pocitac, kamarati, gaming, pivo?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. jan 2022

@mamina0078 Má svoje firmy, resp. firmu a nejaké pobočky, kočky, ja nečekám, že spolu budeme 24/7, tiež mám školu, brigádu, ale taký partnerský čas ako na začiatku, resp. keď som tiež bývala v meste kde on.

liljana
23. jan 2022

V aute mu sex nevadi, ale ty u neho mozes prespat, az ked budes u neho byvat? :D Asi Ta vodi za nos. Po pol roku by mal chciet s tebou presexovat doma kazdy cely vikend a nie raz za tyzden pol hodinu v aute.
Ale chapem, spoznali ste sa v meste, kde on byva a ty chodis do skoly, ty si teraz kvoli lock downu doma. Ale aj tak ...

autor
23. jan 2022

@hazelgracegus Ďakujem za názor, preto som sa sem chcela spýtať, lebo si nadávam, že asi som naozaj už ja naivná, hlúpa a neviem aká sprostá, ale ja som sa zamilovala a myslela som si, že aj on...neviem, asi potrebujem počuť názor iných

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishka81
23. jan 2022

Tiež mám pocit že spolu nechodíte ale má ta ako občasnú milenku. Chlapi v jeho veku sú pohodlnejší ako v 20 a keď ta domov nevezme to znamená že nebýva sám… ktorý normálny keď býva sám by trtkal v aute…

autor
23. jan 2022

@liljana Ani ja som tomu nerozumela, ale vravela som si, že dobre, časom, len akosi miesto toho, aby sme sa posúvali, tak cúvame

21oktober
23. jan 2022

viac žien ti tu napísalo a to skúsených žien ti napísalo že ťa má len na sex. Ja sa len k nim pridám, ak by sa chcel skutočne rozviesť , rozvedie sa a nebude ťa kŕmiť takými sprostosťami . Možno nie si jediná , možno nechce aby deti videli v byte stopy po tebe, ale jedno je takmer isté do budúcna s tebou neráta. Si si vedomá čo by čakalo ak by rátal ? Ukonči to a nájdi si slobodného mladého chlapa .

ckocka
23. jan 2022

Nie si až tak mladá - ty nevidíš aké je to klišé? Ak ti vyhovuje, užívaj si sex, viac nečakaj.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominidi
23. jan 2022

No bohuzial, neposobi to velmi dobre..ja som partnera toez spoznala na vyske, je starsi a tiez uz vtedy mal firmu a pracu okolo nej ale bol bezdetny a slobodny.
Kazdy vikend som ale spala u neho a po case sme spolu zacali byvat.
U teba to posobi ako chvilkovy romanik - pre neho.

autor
23. jan 2022

@hazelgracegus Ako píšem, nečakám že spolu budeme 24/7, ale viac času. Keď sme spolu, tak normálne sa chytíme za ruku, sme spolu, xkrát sme stretli nejakého známeho jeho, chodil mi do práce priniesť obed, kávu, koláč...neskrývali sme sa nikdy

autor
23. jan 2022

@hazelgracegus ešte nikdy

sasa1310
23. jan 2022

polroka máš priateľa u ktorého si ešte nebola. Nie je ti to podozrivé? Ešte napíš, že ste sa zoznámili cez pokec a je vymalované.

autor
23. jan 2022

@dominidi bojužiaľ, ale ďakujem za názor, vážim si, že ste všetky úprimné, ale slušné.

autor
23. jan 2022

@sasa1310 Nie, naživo, žiadna zoznamka.

panelacikova
23. jan 2022

neuznáva prespávačku, ale práši ťa v aute jedna radosť.... nuž, ja to vidím takto: je ženatý a bohovo mu vyhovuje, že si občas fikne s mladou kosťou. k sebe ťa nevezme presne z tohto dôvodu. jeho žena pravdepodobne ani netuší, že "sú 6 rokov od seba". takže byť na tvojom mieste, tak raz zájdem do toho jeho mesta a zavolám mu, že idem k nemu na kávu (nie prespať, len na kávu) a že ho veľmi rada uvidím.... som zvedavá, ako zareaguje.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1310
23. jan 2022

tak mu navrhni na týždeň online výučbu od neho z bytu, aby ste boli spolu aspoň týždeň vkuse.

autor
23. jan 2022

@ckocka Nechcem mať partnera len na sex, ani sme tak nezačínali, normálne sme randili, potom až začali mať sex, fungovali viac ako pár, zrazu minimum času spolu

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rommie
23. jan 2022

A on teda ma tie deti v striedavej starostlivosti? Prečo ťa nechce zobrať k sebe?