Kamarátka

30. nov 2021

Ahojte. Mam niekolko rokov kamaratku, lepsiu . Pravidelne sme chodili na kavu aspon 2x za mesiac,kazdy den sme si pisali . Naposledy sme sa mali stretnut v Septembri, no ona nase stretnutie 3x zrusila . Po prvom raze vravim jasne v poriadku, druhy x to zrusila skrz banalitu a 3ti x mi povedala hodinu pred stretnutim ked som sa uz obliekala ze je jej zle,ide z prace domov a nepride . Mne to uz nedalo, pripadala som si ako hlupy panacik na spagatiku a neodpisala som. Vlastne dodnes a to su 2 mesiace. ( ano viem ze obe mame vlastne rodiny a casu je menej) Nechcela som sa s nou o tom hadat , tak som radsej sla do úzadia. Sem tam mi svieti na messengeri a vtedy ma napadne napisat jej nieco v tom zmysle , ze ahoj, uz si najdes na mna niekedy cas ?... Alebo obycajne aspon ako sa maju
Prosim nepiste mi ze sme nemali uprimne priatelstvo,praveze mali, preto sa ma to dotklo. Stalo sa to uz aj predtym davno,keby prvy x tak nepoviem. Ako ju poznam,ona to berie ze nic nespravila a asi nevidi dovod preco ja som na to uz radsej ani nereagovala. Neviem ci jej napisat alebo to nechat tak, ked doteraz ma to moc netrapilo ,no dnes sa ma na to spytala druha kamaratka ked sme volali a rozmyslam nad tym. Vy by ste ako reagovali?

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
30. nov 2021

Ak ti chýba a úprimne ťa zaujíma ako sa má, tak by som jej napísala, že ako žije atď ... podľa jej odpovedí už určite uvidíš, či má zmysel sa pokúsiť opäť nadviazať častejší kontakt alebo nie ...

ella_price
30. nov 2021

Kľudne jej môžeš napísať ako sa má a čo robí. Ak ona nebude javiť záujem, je to jej problém. Ak by chcela ozve sa.

0silvia0
30. nov 2021

napis jej normalne bez rypaveho a urazeneho podtonu bez toho "konecne"

hipuska
30. nov 2021

Súhlasím s vyššie. Bez výčitiek. Môže prežívať nieco, o čom nemáš ani šajn.

gastanka32
30. nov 2021

Keby som mala zaujem ozaj o kontakt s nou tak normalne by som jej zavolala, opytala sa ako sa ma a tak podobne. Nic na tom podla mna nie je, niektore veci treba hodit za hlavu.

lija22
30. nov 2021

ahoj ja som tiez osoba, ktora casto rusi stretnutia a ani nevysvetlujem. casto nie je sil ani casu. 3 deti, jedno male druhe postihnute. kadeco sa meni z hodiny na hodinu a to sa casto deje predsa aj v rodinach trebars bez deti. skus sa nad to povzniest. mne uz je ajtrapne vysvetlovatpreco nemozem a tak nepiviem nic. ale uplne ta chapem. takze aj takto nejak to mohlo byt

nika1971
1. dec 2021

možno ma nejake problemy, o ktorych sa nechce s nikym bavit...mozno potrebuje cas a byt sama...opytaj sa jej, ako sa ma..

annadan
1. dec 2021

tak ťažko povedať čo je za tým, ale ako pokiaľ nemá snahu sa niekto so mnou stretnúť a keď viackrát zruší stretnutie bez toho aby dala náhradný termín alebo aspoň niečo v tom zmysle že ozvem sa keď sa mi bude dať, tak dovidenia.

tykat
1. dec 2021

Ja mam take pravidlo, kto sa prestane ozyvat mne resp.nema cas ten z mojho zivota postupne zmizne. Na koho nemam cas ja tak dufam ze pochopi ze keby som chcela cas si najdem a aj sa mu ozvem tj. dojde mu ze nemam zaujem. Takze nikoho nenahanam a kto nahana mna tomu sa cudujem a vyhybam.

paulinoocka
1. dec 2021

@tykat tak nejak to mam aj ja. ono sa takymto sposobom sami ti ludia tak nejak vytriedia a ten, kto sa podla mna neozyva dlhsiu dobu, nestoji za to, aby ho clovek nejak uhanal

autor
1. dec 2021

@0silvia0 ahoj , nepisala som v statuse slovo konecne

0silvia0
1. dec 2021

ale tato veta mi tak vyznela ciastocne rypavo. Uz si sa jej ozvala?

autor
2. dec 2021

@0silvia0 nie a asi ani neozvem. Vcera som nad tym dost rozmyslala asi len skrz to ze sa ma na to prave spytala druha kamaratka. Inak opät nemam potrebu sa jej ozvat momentalne

jjanulienka
2. dec 2021

Tak ja neviem ale mám kamarátku od základnej školy , ktorá mi je ako sestra a niekedy si píšeme denne a niekedy sa neozveme aj tri mesiace a všetko je ok... možno ma teraz toho viac nemusíš byt hneď vztahovacna proste sa len opýtaj ako sa majú a že ju rada uvidis nemusíš sa hneď urážať. Aj my sme sa mali stretnúť a viackrát sa to zrušilo ale nikdy naozaj nikdy som na nu nezanevrela.
A o tom kamarátstvo je 😉

autor
3. dec 2021

@jjanulienka no na mna zbytocne zmurkas ja viem o com je priatelstvo

autor
3. dec 2021

Dakujem za reakcie baby, nakoniec jej pisat nebudem lebo mi to cele nechyba . Keby sa ma na to niekto v ten den nespyta,nerozmyslam a nezakladam temu .

basska_b
3. dec 2021

Ja som mala takúto "kamarátku",poraziť ma išlo. Kamarátstvo skončilo. Takíto ľudia by mali dostať spätnú väzbu, že nemajú čo takto cvičiť s človekom. Keď sa dohodneme, tak to PLATÍ a nie že nechám hodinu človeka čakať alebo ruším veci 5 minút pred začiatkom a to PRAVIDELNE

jjanulienka
3. dec 2021

Keď si takáto vôbec sa tvojej bývalej kamarátke nedivím a urobila dobre

hvolkovamirka
3. dec 2021

kedysi som dost celkomnechavala so sebou mavat, no som rada, ze som v tom dospela a mnoho takychto kamaratok som proste vysrtla so svojho zoznamu a pop pravde mi vobec nechybaju

autor
3. dec 2021

@jjanulienka aka takato nerozumiem . Jaj a ty si aka , ze si zhodnotila mna a cele nase pekne priatelstvo na zaklade statusu a odpovede k Tebe ? Prosim Ta nehodnot nas vztah na zaklade reakcie na Teba. Ty si ty a ona je ona . Ak si to ozaj zhodnotila na zaklade par viet,tak si asi vela rozumu nepobrala . To iste by spravilo moje 4rocne dieta

autor
3. dec 2021

@jjanulienka
@hvolkovamirka vdaka za komentar baby, som si povedala ze ak by mi to chybalo urcite by som sa jej ozvala , zial necitim sa byt vinna za nic. Nieco podobne mi spravila aj na moje narodeniny a to sme naozaj boli velmi dobre kamaratky.

jjanulienka
3. dec 2021

Napísala som ti to preto, lebo vidím aká vztahovacna si a hneď ofkla.. napísala som ti na začiatku normálny komentár a ty si začala hneď rýpať a útočiť. Ak si takáto aj na kamarátku tak sa jej naozaj nečudujem 😉

jana_eyre_2
3. dec 2021

A napadlo ti že možno jej naozaj bolo zle a niečo sa jej mohlo prihodiť? A ty ako dobrá kamarátka si sa ani nepýtala že ako jej je... Tak to tiež nie je úplne dobrý prístup, alebo sa mýlim?

autor
3. dec 2021

@jjanulienka prosim Ta netaraj ked ma nepoznas. Keby som bola vztahovacka a prchka, napisem jej priamo co si o tom myslim. Miesto toho som neodpisala,nechcela som s nou ist do konfliktu a chcela som tomu dat cas .