Kamaráti neberú telefón

7. jan 2023

Boli u nás kamaráti na Silvestra. S kamoskou sme si objednali z jednej stránky balík ona sama navrhla že dáme to k nej a že potom ich aspoň prídeme pozrieť. Balík prišiel ona že aby sme prišli dohodli sme sa hneď o 2 dni na tretí deň sme mali cestu ku ním písala som jej že prídeme po to ona len výhovorky ako pôjdu niekde a nevie kam ale určite pôjdu a že ona mi to pošle. Môj muž stále im chcel volať že teda prídeme len po to žiadna návšteva tak som už aj po ňom zhukla nak sa na to vys*re. Aj tak im zavolal a obaja mu nezdvihi a to sme fakt chceli ísť len po danú vec lebo sme mali cestu.
Ešte chcem povedať že oni ku nám chodia aj na 3 dni. Ja som u nich bola raz a môj muž ani raz 🤣.
Už neviem čo si mám o tom myslieť.
Ako by ste sa zachovali? Fakt mi ide momentálne len o ten balík🤷🏽‍♀️

bajka16
7. jan 2023

A odvtedy prešlo koľko dní? Veď ak ti ten balík nedá vôbec, tak potom by som to riešila, možno naozaj niekam išli. Samozrejme by som jej vypisovala kedy si po to môžem prísť, aby si nemyslela že som zabudla.

autor
7. jan 2023

@bajka16 nikam nešli len na nákup do potravín chvíľkova zalezitost 3 dni a nič cestu k ním nemáme najblizsiu dobu…🤦🏽‍♀️

bajka16
7. jan 2023

Tak nech ti to teda pošle na vlastné náklady keď jej bolo za ťažko ti to podať a ísť do obchodu. Ak si to už zaplatila tak na tom trvaj určite.

natalia_r
7. jan 2023

Ak si to uz zaplatila.nadrzovku by som prisla ku nim bez ohlasenia, ak nebudu doma na druhy den zas atd...

autor
7. jan 2023

@natalia_r jj hneď som jej poslala peniaze.

autor
7. jan 2023

@natalia_r no bývame od nich ďaleko. Iba keď ideme k rodičom tak máme ku ním cestu takže tak. Neviem no ja som naučená že keď sa dohodnem pár dni predtým a viem že mi ma prísť návšteva tak si nerobím iné plány. Skôr mi to prišlo ako keby sú ten typ že nemajú radi keď ku ním ma niekto prísť

natalia_r
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalia_r
7. jan 2023

No a 3 dni nedvihaju telefon? A ide o velku sumu co to stalo?

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. jan 2023

@natalia_r priateľove peniaze keďže je to darček na moje narodky ktoré som mala vcera a sama som si ho vybrala 🙂))) 🤦🏽‍♀️

natalia_r
7. jan 2023

@kittykat22 14 dnovu a o to ide ze ona nema ten balik, ale ta jej kamoska.

autor
7. jan 2023

@natalia_r akože oni dvíhajú už v ten deň nedvihali ale aj tak veď dobre vedia že nemáme to ku ním 15 km a na ten smer chodíme možno raz dva krát do mesiaca.

autor
7. jan 2023

Balík je na kamosku. 50€

natalia_r
7. jan 2023

Tak sa jej narovinu opytaj kedy a kde a ako ti to da, nech ona navrhne...a problem vyrieseny

bajka16
7. jan 2023

😀 môj muž by jej už rozbil dvere keď to mal byť darček a narodeniny si už mala. To je teda kamoška.

natalia_r
7. jan 2023

Boze baby ani vy nemozete spat?😄

bajka16
7. jan 2023

Ani sa neunúvaj. Dohodni sa s ňou kedy a pošli jej tam nasrateho priateľa.

autor
7. jan 2023

@natalia_r nie nasrata som už od rana najradšej by som jej napísala že jej ďakujem za krasne narodeniny že sa zachovala ako totálna pic@🤣.

autor
7. jan 2023

@bajka16 veď on mi vraví že aby som jej napísala ja nemám silu. Mňa ti nasralo a zároveň urazilo oni mali sviatok obaja pekne sme im zagratulovali. A ona mi nevie podať jeden balík čo by len dvere otvorila 🤦🏽‍♀️

bajka16
8. jan 2023

Asi je čas prehodnotiť akých ľudí nazývaš "kamaráti".

miadi
8. jan 2023

Ja nechapem preco si si objednala darcek k narodkam od frajera s dorucenim ku kamoske 🥹. Balik si vies k nej dat poslat no napisat jej sms nemas silu? Ved jej napis ze teraz nemate cestu okolo ale ze by si bola rada keby to odniesla k vašim, kedze Oni su tak busy niekde prec a je to problem vyzdvihnut.

natalia_r
8. jan 2023

@miadi presne, tiez nerozumiem co sa tu riesi - problem, ktory ma milion jednoduchych rieseni, no kazde jedno odmieta. Asi to bola naozaj tema zalozena z nudy, ze sa nam nedalo ziadnej spat a a chceli sme si len popisat 😄

domka222
8. jan 2023

Tiež nechápem, prečo si tvoj darček dala poslať ku kamoške

jumama
8. jan 2023

Podla mna maju doma neporiadok a nechcelo sa im upratovat. Alebo nemali uz nic napecene, co by navsteve ponukali a boli si vedomi, ze vam nemaju vasu pohostinnost ako opatovat. Mozno maju psa a maju cely interier oslintany a plny chlpov, ale toho psa miluju a nateraz s tym nevedia nic spravit. Alebo sa medzi sebou pohadali ako svina a nechcelo sa im navstevu v takej chvili prijimat. Mohli im uz dojst peniaze a cakaju na vyplatu, mozno by vas nemali za co pohostit. Moze tam byt cokolvek pikantne aj nepikantne, co nedokazu verejne vyjavit 🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
8. jan 2023

Podla mna z nejakeho dovodu neznasaju navstevy, kedze pises,, ze vy k nim nechodite, len oni k vam aj na 3 dni. Jednoducho nechceli aby ste prisli k nim, aj ked vas pozvali.
A teraz cakaju na prilezitost, kedy sa k vam nasackuju na 3 dni a s nejakou blbou vyhovorkou a balik donesu.
Napis jej nech ti to posle postou a uz si ich nepozyvajte, lebo su to vychcanci.
Alebo jej napis, nech ti posle peniaze na ucet, objednas si to sama a ona nech si s tym robi co chce, nech to vrati...

martinka13
8. jan 2023

Keď pôjdete najbližšie okolo, stavte sa u nich bez ohlásenia. Vezmite balík a odchod. S takými "kamaratmi" by som sa nechcela kamarátiť

loliku
8. jan 2023

Nemoze to byt z takeho dovodu ze sa hanbia ako maju doma? Mala som jednu "kamaratku" ktora sa tiez takto vyhovarala ked som chcela prist....dovod bol ze kupili byt v povodnom stave a byvali tak niekolko rokov a my sme mali prerobene - ako je to debilny dovod, nikdy som sa nikomu nesmiala, chapem ze neda sa vsetko hned, proste ale jej to bolo blbe ....ale prehodnotila by som vztah s nimi a na 3 dni ku sebe uz nevolala...ved mohla cakat ked ste si dali spolu balik ze si budes chciet pren prist.....

liljana
8. jan 2023

Moze byt cokolvek. Mozno sa im stalo nieco zle v rodine,.... 1. Nereagovat unahlene, ziadne zle sms,... atd. Hnevat sa budes mat este casu dost. Inak prides o kamaratov kvoli blbosti. Ci budes mat ten balik o par dni skor, ci neskor, je uz jedno. 2. Pouc sa. Ked chces balik pre seba, tak to nekomplikujes, nepridavas dalsim starosti s nim a neposielas ho do Tramtarie. A riesit, potom ako ho odtial dostanes.

babulkomale
8. jan 2023

Ako si skomplikovat zivot a narodeniny 👌