Kamarát podvádza manželku

majka826
29. máj 2012

kočky čo by ste robili keby ste vedeli o nevere ...kedˇkamarát podvadza manželku..

szdan
29. máj 2012

Ja osobne by som do toho nezasahovala. Veľmi ľahko sa ti môže stať, že z toho ako najhoršia môžeš výsť ty sama. Každá z nás by síce chcela vedieť, keby jej parner zahybal, ale zároveň by žiadna z nás asi nechcela zvestovať takúto novinku tej podvádzanej. Iné by bolo, keby ona bola moja fakt blízka kamarátka či sestra. Ale ak je to kamarátova manželka, ja by som sa neangažovala

jaaty
29. máj 2012

@majka826- jemu by som povedala, že o tom viem a dala by som mu podmienku, buď jej to povie sám alebo je to poviem ja (samozrejme nie priamo, ale možno by som sa snažila v nej nejakým spôsobom vzbudiť podozrenie tak, aby na to prišla ona sama)

martinkatinka
29. máj 2012

Povedala by som to jemu, kedže by som poznala jeho, nie jeho manželku a rázne mu vysvetlila, že ak príde na to reč, klamať nebudem, tak nech sa pripraví....

majka826
autor
29. máj 2012

@szdan presne aj ja som tohto názoru ale vždy kedˇju vidím musím na to myslieť a je mi to veľmi ľúto... ☹ ešte som nikdy nebola postavená pred takúto situáciu

magic08
29. máj 2012

@majka826 zastavam nazor @martinkatinka. Tiez by som sa k tomu takto postavila... 🙂

tea333
29. máj 2012

@majka826 urcite by som tomu muzovi povedala ze o tom viem a pravdepodobne by som to dlho netajila. ale ako radia baby, naj je povedat, aby to povedal zene on sam.

ematko29
29. máj 2012

bola som v podobnej situacii ako ty.
@majka826 aneprezradila som podvadzanemu cloveku nič,ale ja som to velmi ťažko znášala ,ale preto som nepovedala lebo maju celkom v pohode rodinu avtedy mali asi krízu alebo co anechcela bysom im rozbiť manželstvo,doteraz neviem ci to bolo správne,ale keby išlo omna určite by som to chcela vedieť

lentilka29
29. máj 2012

ich zivot...neriesila by som to...nie je dobre kryt to,ale ako sa hovori,kazdy si ma hladiet svojeho....

ritusuk
29. máj 2012

Stretla som sa s tym a nebolo dobre ani tak, ani tak. Velmi zalezi na tom, ako blizko ste si...s naj.priatelkou alebo sestrou by som sa o tom rozhodne porozpravala alebo aspon nieco naznacovala. Kamaratky kavove, kamaratov vypomocnych, zname a znamych neriesim, nevyplaca sa to, takze ked sa aj nieco v mojom okoli zacne preberat, odchadzam alebo som ticho...

omnia23
29. máj 2012

Povedala by som mu,ze o tom viem,nech s tym rata.Pokial by sa jednalo o moju najlepsiu kamaratku,jej by som to povedala.

elinnka
30. máj 2012

@majka826
Ja by som nerobila nic, je to kazdeho osobna vec..
Viem ze sa na to pozera velmi zle.. ja mam kamarata ktory mal dve naraz.. poznala som vsetkych..
dokonca jedna vedela o druhej.. a druha cosi sipila o prvej...
Nedalo sa do toho starat..
Kamarat si to vyriesil sam po svojom. nechal si tu vacsiu "kravu" ktora ho teraz drzi tak na kratko ze mu pomaly stopuje cas cesty z prace ku nej.. . voal mu ta 100x denne atd..

p.s. minule som ho stretla s nejakou novou babou...samozrejme ze s tou oficialnou je stale. 🙂

sladkasue
30. máj 2012

@majka826 urcite by som ho o tom pouvedomila, ze o tom viem🙂 a nech sa potom on vyjadri... ale v zasade - ako pisali uz baby vyssie: asi nezasahovat...

gabinocka
30. máj 2012

nuz, myslim si ze sa treba zamysliet aj nad dovodom nevery, kedze kazda minca ma dve strany, tazko teda sudit jedneho, ked nevieme co je za tym 😉 ...ale moj nazor je tiez taky ze by si to mala nechat tak, lebo skor ci neskor to aj tak praskne 😎

irriss
30. máj 2012

@gabinocka
Nevera nema NIKDY opodstatneni jine, nez ze jde o podvod..at uz se stane z jakychkoliv duvodu...

Pred neverou by mel nastat "konec" predchoziho vztahu...odchod, rozvod... 😉 komunikace a vysvetleni postoje jednoho vuci druhemu...
Nevera je zbabelost...kradez...slabost a ubohost

vejula
30. máj 2012

tak ja neviem, čo by som urobila, to by sa uvidelo asi až v danom okamihu a určite zaleži od toho aky vzťah maš s tym kamaratom a aky s jeho manželkou. Ja osobne, ked si predstavim že som podvadzana a ten pocit, kto všetko o tom vedel.. tak by som si pripadala ešte väčší blbec, že som nemala možnosť o nevere vedieť a rozhodnuť sa čo chcem robiť. Ale su ženy, ktore sa riadia heslom čo oči nevidia to srdce neboli, preto nepatraju, a nič neziosťuju a vyhovuje im život v sladkej nevedomosti. Dokonca ak aj niečo tušia, nepatraju aby sa nesklamali, kedže im ten život s danym partnerom vyhovuje a nechcu si same ubližiť. Takže tak ako môžeš tej žene ubližiť tym že budeš mlčať môžeš jej ubližiť aj tym že niečo povieš. PReto vravim, že velmi zaleži od daneho stavu a danych zainteresovanych ludi

sante81
30. máj 2012

neriesila by som

ginger_fox
30. máj 2012

Juj a kolko kamaratiek podvadza svojich manzelov a ja poznam manzelov a aj ich deti a samozrejme aj milencov. Niekedy je to dost o drzku, ale zase aj challenge 😀 Casto je vsak lepsie niektore veci neriesit, prioritne som kamaratka s kamoskami, nie s ich manzelmi, ci milencami. V sukromi im mozem povedat svoj nazor, ale ako sa oni zariadia, to je ich vec, zase az tak uplne do kuchyne ich manzelstva nikdy nevidime... a samozrejme clovek nikdy nevie, co jemu v jeho sukromi zivot prinesie...

hajanka
30. máj 2012

@majka826 ja by som sa do toho absolutne nestarala, neriesila

gabinocka
30. máj 2012

@ginger_fox V sukromi im mozem povedat svoj nazor, ale ako sa oni zariadia, to je ich vec, zase az tak uplne do kuchyne ich manzelstva nikdy nevidime... a samozrejme clovek nikdy nevie, co jemu v jeho sukromi zivot prinesie... Moja rec 😉

vanessm
30. máj 2012

Dohovorila by som do duše kamarátovi, ale určite by som to ďalej neriešila. Ono sa to totiž skôr či neskôr prevalí a nemusíš byť ty vinníkom ich rozchodu ( tak by to totiž tvoj kamarát chápal) A niektoré ženy to ani nechcú vedieť.

irriss
30. máj 2012

@vejula
a jsou zeny, ktere by rady i samy manzelovi milenku opatrily..jen aby mely duvod "odejit" 😀 😀 😀 😀

vejula
30. máj 2012

@irriss tak takych mi luto nieje 😝 😀 ja by som teda chcela vedieť, a keby mi to nejaka kamaratka zatajovala, s tym že o tom vie, tak by ma to dosť nahnevalo... Mam pravo vedieť na čom som, a aj naložiť so svojim životom podla mojich predstav. Nie prežiť život v klamstve s ružovymi okuliarami na očiach. To teda nieje nič pre mna

irriss
30. máj 2012

@vejula
Kdybych byla mlada...nebo lepe receno, kdyz jsem byla mlada, CHTELA jsem to vedet...

ted se uz na to divam jinak...NECHCI a NECHTELA bych to vedet..mozna jen slyset a primo od neho.. 😉

kathka0022
30. máj 2012

Ja mam kamosku kt. podvadza mm,ale ja to neriesim,je to ich zivot a nebudem sa do toho starat,

vejula
30. máj 2012

@irriss tak najlepšie sa toho nedožiť. Ak už predsa tak radšej od neho ako od ineho, ale ak by nemal ani tolko ucty ku mne aby mi povedal pravdu, tak radšej aj od ineho ako hlupučka veriť v krasu našho manželstva pričom by pozachrbat prašil druhu. To by som velmi zle znašala 😝

irriss
30. máj 2012

@vejula

V zivote se muze stat, ze intimni zivot neni dulezitym nebo-li prvotnim...a manzelstvi stoji uplne na jinych zakladech 😉
V takovych pripadech jsi s neverou skoro smirena...a nevera neni neverou...
protoze jsou si OBA vedomi, ze jejich zivot sice jde spolecnou cestou, ale s rozdilnymi potrebami 😉 a stejne jim muze byt spolu krasne 🙂

mariolka
30. máj 2012

@majka826 u dvoch kamaratok som vedela ze ich manzel im zahol 😠 a nepovedala som nic aj ked ma to na jazyku svrbelo a som rada ze som tak urobila lebo si teraz dobre ziju 🙂

vejula
30. máj 2012

@irriss tak to nieje môj pripad. Ja chcem svojho manžela len pre seba, som v tomto sebec. Ale akonahle by som sa dozvedela, že ma podvadza moja dôvera k nemu by bola v kybli, nedokazala by som s nim sexovať, kedže v hlave by boli stale myšlienky jak si to rozdava s tou druhou. Takže intimny život by tu zamrzol, a v tom sme sa zhodli, že manželstvo je aj o tom intimnom živote, keby ten bol celkom v haji, tak by nemalo vyznam spolu ostavať. A nechcem ani aby naše deti mali do života taky priklad že mama a ocino sice žiju pod jednou strechou, ale uživať si chodia za inymi tetami a ujami. To nieje život pre mna, mam rada uprimnosť vo všetkom, aj vo vzťahoch. NEdokažem a ani nechcem fungovať vo vzťahu, ktorý nieje plnohodnotný. A teda manželstvo plne nevery pre mna plnohodnotne ani zdaleka nieje

anjelicek26
30. máj 2012

@majka826 - jedine co mozes, je kamarata motivovat jeden alebo druhy vztah ukoncit.. apelovat, ze hrat na dve strany je podvod pre obe zeny. Ak si neda povedat, je to proste jeho osobna vec, raz sa to prevali tak ci tak, aj bez tvojho zasahu.