Kam na rande?

24. apr 2022

Kam ísť na “rande”? Stretávam sa s jednym muzom, chodievame spolu na kavu a ideme von už asi 20ty krát a je mi blbe ísť zase na kávu.

zmrzlinka2021
24. apr 2022

- na spolocnu turistiku, prechadzku
- spolocne ist cvicit
- ist do kina, divadla
- do ZOO (to MILUJEM!!!!)
- spoločná práca, napr. mozete spolu pliet burinu u jeho rodičov, u teba niečo vymalovať, opraviť, niečo si spoločne upiecť, ukuchtit - pri práci sa viete krásne spoznávať
- na všetky mozné "dni otvorených dverí" co máte v meste, v blízkom okolí
.... a tak by sa dalo pokračovať

sissy27
24. apr 2022

Kino, divadlo, múzeum, koncert, nejaká párová športová aktivita (squash, tenis…), nejaké športové podujatie ako diváci, wellness, prechádzka k nejakému cieľu (vyhliadka, hrad…)

iv007
24. apr 2022

Co tak nejaky vylet do prirody? Vyhliadkovu vezu alebo do lesa? Po 20 rande je uz fajn zazit cloveka v prirodzenych cinnostiach. Pripadne divadlo,kino,koncert,botanicka zahrada..

janai1
24. apr 2022

20x rande na káve? Chcela by som mať takú trpezlivosť 😂

autor
24. apr 2022

@janai1 ako to myslíš?😆

kitycat
24. apr 2022

Vino, vecera, running sushi? 20x kava to je o com randenie ☺️

Vymen aspon prostredie

janai1
24. apr 2022

Mať 20x rande? To je akože na čo dobré? Po 3 viem či chcem s tým človekom byť alebo nie... 20x ísť akože na rande na kávu, no bud nechceš vzťah ty alebo on a neviete si to povedať

zuzanka.zuzu
24. apr 2022

ak nie ste dvaja vysokoskolaci na intraku, tak ja som so svojim muzom na rande 20x nebola, to sme spolu uz zazivali bezne cinnosti - kupalisko, kino, divadlo, spolocenske recepcie, vylety do prahy, pesti, pratru 😀 nakupy v parndorfe (aby som si cekla ci je trpezlivy 😂🙊), opekacky v horskom parku....

jaskolka
24. apr 2022

20x na rande, ok, ak ste študenti okolo 20 rokov, chápem.
Ja trebárs s mojim už manželom sme 20 rande nemali ani zďaleka, to "20" rande už bolo asi požiadanie o ruku😆.
Jednoducho spolu robte bežné veci, prechádzky, kultúra, nákupy, varenie, telka, kino,cestovanie, dovolenka,
Dlhe Randenie pri káve to fakt pasuje maximálne ku nastrocnym...

oli2782
24. apr 2022

Len mi tak napadlo,..si si istá, že randíte? Či to náhodou neberie tak, že skočím s kamarátkou na kávu. Mám už čo to zažité a ešte sa mi nestalo aby som išla s potencionálnym budúcim partnerom 20x na kávu.

autor
24. apr 2022

@oli2782 myslim si že to tak obaja berieme, preto som to dala do úvodzoviek 😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karhu
24. apr 2022

s kamaratom chodte kludne pokecat na kavu aj 21.x

sidicek
24. apr 2022

Presne ako píšu vyššie, 1xkava a ostatne uz normálne spoločne cinnosti, výlety, šport

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
24. apr 2022

On je kavomil? Zrejme si to jeden z vás vysvetľuje inak, on asi s tebou len rád pije kávu, a to je všetko..chlap čo má záujem o ženu vymyslí aj program (samozrejme že aj žena môže vymyslieť), ale inde ako na kávu stále

mvo
4. mar 2024

Ak vam je na tej kave dobre,...preco nie....ale pocadie zacina byt pekne,...priroda je super ...clovek je tam.volnejsi, viac sa rozhovori...😊