Je v poriadku, keď švagor nepozval na svadbu mojich rodičov?

lela867
18. apr 2023

Ahojte, myslite si, ze ked moj svagor nepozval mojich rodicov na jeho svadbu je to ok? Mna to zarazilo pretoze ich velmi dobre pozna a sme ako velka rodina. Plus je krstny otec mojmu dietatu. Plati si ju on sam nie rodicia.

dzulli1980
18. apr 2023

Je to OK, pozývať ich nemusí, sú mu v podstate cudzí ľudia ... on svadbu platí, on rozhoduje.
@lela867

lvulik
18. apr 2023

Za mna normálne. Skor sa cudujem, ze sa čudujes. Svadby nestoja malo a nie je to jeho rodina.

lamonita
18. apr 2023

@lela867 áno, je to v poriadku. Je to rozhodnutie jeho a jeho nastávajúcej.

danulicek
18. apr 2023

jasné, že je to v poriadku. ak správne chápem, pokrvne s tvojou rodinou švagor rodina nie je. je pekné, že máte dobré vzťahy, ale keďže platí, sám si rozhoduje počet aj zloženie hostí. teda, tak by to malo normálne fungovať... prúser by bol, ak by nepozval vás 😉

h2
18. apr 2023

@lela867 Čo má tvoj švagor s tvojimi rodičmi???

sweetlife001
18. apr 2023

Áno je to ok, to že je krstný vášmu dieťaťu.. s tým majú čo spoločné tvoji rodičia?
Tiež by som na svadbu nepozyvala rodičov mojich svagrin a švagrov.
Keby nepozval teba by som sa tvojmu zarazeniu nečudovala, ale takto je to v poriadku.

d_anica
18. apr 2023

Je to normálne, jeho svadba, jeho pravidlá... Ja som na svoju svadbu nepozvala ani všetkých pokrvných strýkov/tety/bratrancov/sesternice, len tých, s ktorými sme si najbližší

saxana000
18. apr 2023

Uplne v poriadku.ak mat3 nadstandartne vztahy mozu zagratulovat po obrade a moze im priniest vinko a krabicku kolacov na svadbe ich mat nemusi

jankalukasova
18. apr 2023

nepozvala som ani jedných rodičov švagrov a švagrín. Nevidím na to dôvod.

pribinak
18. apr 2023

Mam 5 súrodencov a poznám rodičov všetkých svojich svagrov a švagrin a mame dobre vzťahy a stretávame sa na rodinných oslavách

Môj muž má tiež viac súrodencov a ani ja, ani on sme ich nepozyvali na našu svadbu pretože by nás bolo 300 a na to nemáme peniaze

diewcatqoo
18. apr 2023

Preco by mal svagor pozyvat na svadbu tvojich rodicov? 😳

januska12323
18. apr 2023

Má pozvať koho chce, ideálne nie celú rozvetvenu rodinu lebo "sa patrí". Tvojim rodičom nie je nič.

zuzubb007
18. apr 2023

Jasne vsak tvoj svagor nema s tvojimi rodicmi nic, skor by bolo cudne keby ich pozval

kukulda1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trema
18. apr 2023

Tak tvoji rodicia su pre neho cudzi ludia, resp. len nejaki znami, urcite pozyva blizsich kamaratov

janulka1802
18. apr 2023

@kukulda1234 lebo autorka si to tak predstavuje predsa. Ak sú veľmi dobré blízke vzťahy, tak kľudne, ale ak len formálne, tak nevidím dôvod.

zorkahorka
18. apr 2023

Svadbu mas ty alebo on? Pozyvaju sa len rodicia snubencov

chadkroeger
18. apr 2023

je to uplne normálne

ivik4
18. apr 2023

Cudujem sa ze ty sa cudujes

marryen
18. apr 2023

Áno je to úplne v poriadku. Kedysi sa takto pozývalo, ale myslím že tie časy sú dávno preč. Dnes stojí svadba neskutočné peniaze, tak to sa ozaj nedá takto pozývať kadekoho.
Aj moj švagor sa bude ženiť a bude len úplne najbližšia rodina. Rozumej súrodenci a rodičia. Ani bratrancov a sesternice nebude pozývať. Kúpili si byt a peniaze radšej investujú tam. Ani ma nenapadlo aby tam šli aj moji rodičia.

lelelienka
18. apr 2023

Nevidim dovod, preco by mal. Ja by som tiez nepozvala napr. svagrininych rodicov, ani by mi to nenapadlo. Kedysi pri velkych svadbach to mozno tak bolo.

bylinka25
18. apr 2023

Ani my sme neboli pozvaní na svadbu mužovho brata do Čiech, stavajú dom, tak si myslím, že im treba peniažky na dôležitejšie veci.
Prežili sme a pritom to je jeho brat a tu sme.
Veru, dnes si dvakrát pár rozmyslí, akú svadbu a za koľko urobí, keď je všetko drahé.

evaachesa
18. apr 2023

Skôr mi príde čudné že si očakávala že ich pozve. 💁

luliu
18. apr 2023

@lela867 podľa mňa skôr nie je v poriadku, že si to očakávala. Oni sú pre neho cudzí ľudia, vôbec nechápem, prečo by ich mal pozyvat

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamatopo
18. apr 2023

Normálna vec. Ak majú len rodinu tak tvoji rodičia sú uz mimo a je jedno že je krstný tvojmu dieťaťu. Ja som vôbec nečakala že švagor pozve mojich rodičov aj keď sa pekne k nemu správajú a stretávajú sa na spoločných akciách. Toto nie je dôvod na pozastavovanie a nedaj bože na urazenie.

jankalukasova
18. apr 2023

@kamatopo tiež nerozumiem argumentu, že švagor je krstný otec jej dieťaťa.

lasona
18. apr 2023

Nechápem prečo by ich mal pozývať?

ls56
18. apr 2023

Uplna normalka.. co ta na tom tak poburilo?? On s tvojimi rodicmi nema nic…

lucia147852
18. apr 2023

A prečo by ich mal podla teba pozvať? Veď oni sú mu nič. Keby ma takto 5 svagrin a má pozvať celé ich rodiny, tak kde by došiel. Ani by ma nenapadlo, že niekto takto očakáva pozvanie