Je v poriadku, keď manžel bol vonku s novou kolegyňou?

19. apr 2023

Ahoj, predstavte si situáciu kde vás partner/manžel by mali v práci novú kolegyňu a dosť by sa rozprávali, smiali a podla jeho slov by ju LEN tak pozval na čaj alebo niečo také? A povedal by vám to keď prišiel neskôr domov a povedal by pozval som novu kolegyňu na čaj... (s tým, že tam neriešili pracovné veci)

anjelicek26
19. apr 2023

Ja mam novu pracu dva mesiace... s kolegami som bola aj grilovat, aj na obed s jednym druhym tretim postupne ako to vyslo, lebo som mala hlad a oni tiez, ziadna romantika, ale kantina o dve ulice dalej... netreba za vsetkym nieco vidiet... niektore veci su proste teambuilding...

joesvk
19. apr 2023

Či z toho bude "romantický "vzťah závisí od tvojho muža a od nej.
Predstav si samú seba.V práci by si mala kolegu,s ktorým by si si rozumela,išla občas na kávu, ale nič viac by ste neriešili.
Nežiarli zbytočne, žiadny partner nemá rád, keď vidí,že mu ten druhý neverí.
Ale chápem ťa. Niekedy je ťažké nežiarliť.

pribinak
19. apr 2023

Ale veď ocen že ti to povedal, však to že bol na čaji či káve automaticky neznamená že ju oprel niekde o stenu a dali 4 čísla

Veď aj v práci potrebuješ mat priateľské vzťahy, s kolegovcami Travis niekedy viac času ako s partnerom
Si zober si v práci 8, niekedy aj viac hodín, toľko s partnerom nie si, ak teda napočítame spánok

fazulka21
19. apr 2023

Vieš no.... síce manžela nevlastníš, ale predstav si situáciu, že ty by si išla s cudzím mužom na čaj. Aké sú dôvody? Podľa mňa sympatie. Ja by som so ženatým kolegom nešla na čaj, pokial by sme neboli priatelia. Lenže nová kolegyňa určite nie je kamoška. Neviem...fakt neviem ako by som sa zachovala, asi by som sa jeden deň zobrala vyfintená z domu a keby sa ma chlap opytal kam idem, odpovedala by som: ,,novy kolega ma pozval na drink"...ak nemáte kolegu tak ,,spoznala som chlapíka v obchode"..
Sú ľudia ktorým to nevadí, ja patrím medzi tých, ktorí nevidia v takychto skutkoch logiku- načo chodiť po kavičkách s cudzími.
Ak by to bolo pravidelne že sa ku kolegyni nejak má, rieš to.

prvosienka7
19. apr 2023

Je to úplne normálne podľa mňa, tiež by som išla úplne v pohode s novým kolegom, také niečo ti rozhodne pomôže začleniť sa a cítiť sa v novom prostredí o niečo lepšie. Nemaj strach, veď mu predsa trošku ver. Nemáš sa čoho báť, keď ti tvrdí, že medzi nimi nič nie je, tak to tak je. Nehľadaj problémy tam, kde nie sú.

queen_mary
19. apr 2023

Je to uplne normalne. Chodila si niekedy do prace do officu? 😀

autor
19. apr 2023

Tak keby boli kolegovia dlho tak dobre ale oni pracovné veci neriešili a keď tak nech idú viacerí alebo riešia prácu a nie po 2 týždňoch pozvať zadaného alebo možno on ju ale neviem v tomto mi to príde divne, aspoň keby mi dal o tom vedieť, že prídem neskor lebo idem s kolegyňou na čaj no dobre ale zatajil to keď vedel, že ho čakám. Ale tak ja by som zadaného len tak nepozvala keby to nie je pracovné... 😔
Ja som tiež zašla niekedy s kolegovcami ale my sa už poznáme dlhšiu dobu a vždy sme viacerí, aspoň 3

queen_mary
19. apr 2023

Tak sa s nin rozid. 😀 taku kravinu riesit. Je normalne ist na ibed na kavu na vino s kolegom, kolegynou. A je jedno, ci je vydata, zenaty, single, rozvedeny, vdova.je to normalne.

alofinka
19. apr 2023

mne by to vadilo

autor
19. apr 2023

@queen_mary ako take to, že išiel s kolegyňou mi ani nevadí ale oni si akosi príliš padli do oka za krátky čas a keď už mohol mi dat aspoň vedieť ze kam išiel

autor
19. apr 2023

@alofinka môžeš poprosiť dôvod? (len na porovnaniu s mojim)

autor
19. apr 2023

Môžem *

kalifka
19. apr 2023

ako vieš čo sa tam riešili? Teraz si polož otázku - veríš mu, alebo nie. Podľa mňa odpoved je nie, lebo toto by si sa nepýtala.

apolka77
19. apr 2023

Myslím že je rozdiel keď by šiel s kolegyňou na obed v rámci prestávky v práci resp. Do kaviarne na rýchly drink , kávu po robote. Ale že ju pozve a vráti sa večer ( to zas nevieme či fakt bolo neskoro alebo len kúsok neskôr) tak to by mi asi vadilo...ale ty si poznáš partnera. Zas tvoj muž to že je zadaný neznamená že nikdy nemôže ísť s inou ženou na drink ...zrejme potreboval sa uvoľniť a pokecať o inom....hlavne nebuď stíhačka lebo bude takto chodiť ešte častejšie...chod aj ty s kamošom na drink...

mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurinia
19. apr 2023

Mne by to tiez vadilo ...je to ok ísť s niekým pracovne na kávu. Riešiť robotu, kontakty atď ...ak by to bolo opakovane, nezvyklé podozrivé, súkromné... Tak by som vycerila zuby. Môj muž ma za tie roky pozná, ja by som sa obliekla a prišla tam za nimi na tu kavu. Nech viem. Raz som jednu babu poprosila aby mojmu frajerovi nepísala, ze sa mi to nepáči. Môže mu zagratulovať osobne ak sa všetci stretneme. Jej odpoveď bola ze ona si bude písať s kým chce a ja jej v Tom nezabranim. Tak som ju vycapcovala, vlasy vytrhala ze uz viac nenapísala ani mne. Môj bol v Tom nevinne . Nie je to još jeho typ. Sú priebojne ženy a slabi muzi. Ja to môjmu nerobím, nepodvadzam, nehľadám bokovky. Ak by to robil on, kopnem ho do riti. Takých je ako maku.

kayyaa
19. apr 2023

Podla mna to nie je v poriadku a mne by to teda vadilo. Je ine ist na obed v ramci pracovneho kolektivu, a uplne cosi ine pozyvat jednu konkretnu kolegynu na caj /kavu apod.
Nastastie, my si s muzom taketo veci nerobime. On nechodi kavickovat s inymi zenami a ja zas s inymi muzmi. Tiez ma kolegovia viackrat volali, nikdy som nesla. Ved staci, ze sme spolu na pracovisku v ramci pracovneho casu, po praci idem na kavu radsej so svojim muzom😁.ale my sme sa nasli dvaja rovnako zmyslajuci, a som za to rada😁

autor
19. apr 2023

@apolka77 tiež si myslím, že je rozdiel medzi tým keď je prestávka a zájdu na niečo, ale tak zase tam často chodia viacerí alebo všetci. A netvrdím, že zadaný chlap nemôže ísť s inou ženou na čaj a tak ale keby to je v rámci rodiny, dlhoročná kamarátka co poznal ešte predomnou tak dobre, ale kolegyňa alebo žena co riešia prácu alebo ešte, že by sa dlhšie poznali, aspoň tak par mesiacov tak v pohode ale zase za 2 týždne za s niekym takto rýchlo skamaradičkovat.... 🤔

maminkadeticiek
19. apr 2023

Ako si sa o tom dozvedela?Napis presne.

joesvk
19. apr 2023

Zvyčajne intuícia neklame. Poznáš svojho muža, cítiš, keď sa niečo deje.
Zbytočne ti tu môžeme písať,že je to normálne.

ada510
19. apr 2023

Ešte že môj muž má len kolegov 🙈 ja už sa vidím ako by som jej išla urobiť nový účes...🤣🤣🤣😬😬😬

0kristina0
19. apr 2023

@anjelicek26 ist s kolegom na obed v ramci pracovnej doby je ok ale po pracovnej dobe a neriesit pracovne veci je podla teba tiez ok?

adrianka2606
19. apr 2023

Vsetky co tu pisete, ako by vam to nevadilo a ste plne pochopenia, to pisete len preto, ze nie ste v jej situacii. Keby vam toto spravili vasi manzelia, je tu dalsich 10 rovnakych tem 🙂

autor
19. apr 2023

@maminkadeticiek prišiel neskôr domov a som sa pýtala prečo ide tak o hodinu neskôr a, že pozval som novu kolegyňu na čaj je super, smiali sme sa

autor
19. apr 2023

@ada510 aak irónia dobre ale ak fakt fazne je to psycho 😂

reni1512
19. apr 2023

LEN TAK to urcite nie je....

0kristina0
19. apr 2023

Autorka, ja ti iba poradim, maj sa na pozore. Vsimaj si ci o nej casto hovori. Poznam pripad, ked sa zenaty takto zahladel do kolegyni lebo si super rozumeli, v praci sa nasmiali.

veroonr
19. apr 2023

Z niektorych komentarov tu mam pocit, ze akonahle clovek vstupi do partnerskeho zvazku, nema narok nadvazovat nove priatelstva, dokonca ani pracovne 🤔 To sme to dopracovali...

janinah
19. apr 2023

Každá nevera nejako začína.Akoze ísť na obed je ok.vsak každý musí niekde nejako s niekým obedovať...ale ísť na čaj po prác.dobe.ked všetko sa dá povedať a vyriešiť v práci mne celkom ok nepríde.Jedine že nová kolegyňa potrebovala z neho vytiahnuť nejaké info o práci.kolegoch atď...ale prečo práve od neho?...používala by som ženskú intuíciu.ktora neklame.cela situácia sa nejako bude vyvíjať.ci k tvojej spokojnosti sa uvidí.

marcellka32
19. apr 2023

Nebola by som s tým ok, pracovné aj nepracovne veci sa dajú povedať vo firme v kuchynke/office, nepotrebuje na to sedenia mimo kanclu na čaji, firemný obed mi nevadí, káva/čaj po pracovnej dobe áno....nerobím to ja, tak nech to nerobí ani partner