Je tu niekto vo vzťahu žena škorpión a muž blíženec?

jajka0211
16. okt 2014

Prosim dokazte mi ze nie je vsetko len o hviezdach ale vztah je o kompromisoch a vztah zena skorpion a muz blizenec ma nadej na pokojny laskyplny zivot 🙂

stefka33
16. okt 2014

No snáď tieto veci neberieš vážne. Horoskopy treba brať skôr na pobavenie. Občas si tieto veci aj ja rada prečítam a potom sa na tom s manželom bavíme. S mužom sme také znamenia, čo by si vraj mali ísť po krku a vraj náš vzťah nemá šancu. O mesiac oslávime 12 rokov manželstva a ešte sme sa ani nepohádali. 🙂

esterba
16. okt 2014

Tak mna by skor zaujalo, keby sa niekomu podarilo dokazat, ze to o hviezdach JE 😀 Inak ma tato otazka popchla k uvazovaniu o tom, co moze pod pojmom "dokazat" rozumiet clovek s evidentne iracionalnym zmyslanim a ake potom vlastne ocakava odpovede. (BTW je zrejme

janelinka
16. okt 2014

My s manželom sme barani a už bude 15 rokov čo sme manželia.všetko je o kompromisoch a nie v akom ste znamení ;)

adeala
16. okt 2014

jasné, že to nie je o hviezdach. Chodila som s pannou, som kozorožec, príšerné, katastrofa (vraj dokonalé znamenie). A teraz zase chodím s pannou a je najlepší na svete. Je to o povahe, nie o hviezdach. Ak by existovalo iba 12 typov ľudí, život by bol hneď jednoduchší. 😉

cajka_j
16. okt 2014

na popud tejto temy som si vypocitala partnersky horoskop s mojim muzom (ja kozorozec on blizenec). vysla totaaaalna katastrofa, az mi to smiesne bolo, same minusove body, vacsinou v hodnote -7 az -9. preletela som rychlo info k jednotlivym okruhom a vseeeetko pravda - ako na seba vplyvame, ako sa vnimame, rozculujeme navzajom atd. a sme tu! aj napriek tomu! lebo sme sa naucili so sebou zit, chapat svoje plusy ale hlavne minusy a tolerovat ich. do vztahu som sla s tym, ze ho chcem udrzat a budem na nom makat, tak si nevalam sunky spoliehajuc sa na vyssie moci, ale si ho vyrabam sama. ano, mali sme otrasne obdobie, ale je za nami, namakali sme sa a teraz nam je hej. je to o kompromisoch a o tom, ako sa clovek k vlastnemu zivotu a spolocnemu zivotu postavi. ci ho zahodi do smeti, alebo sa rozhodne recyklovat 😀

horana
16. okt 2014

Partnersky horoskop sa robi inak ako porovnanim slnecnych znameni, to sa vezmu 2 horoskopy a polozia sa na seba a zo vsetkych moznych vztahov medzi vsetkymi planetami sa robia zavery, aj to len v rovine vacsich ci mensich potencionalnych tendencii. Je to dost pracne urobit to kvalitne a aj tak to nikdy nezohladni duchovnu vyspelost toho ktoreho cloveka, cize vzdy plati to co jednych polozi, iny vyvinutejsi clovek/dvojica vezme ako vyzvu. Ono dlhodobe vztahy nie je dobre ked su prilis harmonicke, dobre, co je na jednej strane paradox, ale na druhej logicke, nakolko ich potom nema co drzat pokope a stimulovat vyvoj. Zaroven nejake tie stycne body su predsa lne vhodne.
Inak ked uz ide len o tie slnecne znamenia, ja mam deti, dcera skorpion, syn blizenec a teda biju sa poriadne, ziadny klud, urcite nadstandartnejsie nez ini surodenci, ale nie je to primarne pre tieto dve znamenia, ale hlavne preto ze ich planety Mars sa uplne prekryvaju. Cize ono je to fatk o niecom trosku aj viac co treba zohladnit a aku vahu tomu dat. Ale uplne vseobecne si tieto podla mna nie uplne relevantne tendencie len dvoch slnecnych znameni, nakolko opakujem, mozu byt vo vzajomnych horoskopoch prvky ktore svojou dolezitostou prebiju puhe postavenie slnka, ale tak to uz si mozes vygooglit hockde na nete, napr.
http://www.horoskopy.cz/jak-se-k-sobe-hodi?znam...

sharlotta
16. okt 2014

Kedze som sa dlhu dobu zaoberala astrologiou a vypoctom horoskopov, plne suhlasim s @horana Slnecne znamenia su jedna vec, aspekty zase dalsia. Ano, s blizencom je to tazke, skorpion je znamenie pevne, blizenec pohyblive, skorpion je voda, blizenec vzduch. Tazko tak nieco rozdielne zosuladit. No osud mame vo svojich rukach, horoskop nie je nieco dane, je to "predispozicia". Najlepsie je nastudovat si o tom druhom co najviac, dat si vypracovat horoskop a tak clovek lepsie pochopi, preco ten druhy kona ako kona, snazit sa ho pochopit a tolerovat. Okrem ineho je zakladom vztahu komunikacia(viem, skorpioni to maju s tou komunikaciou troska tazsie), vola pochopit a respektovat druheho a najma, nepripustat moznost rozchodu tak, ako to byvalo kedysi. Lebo ak si stale nechavame zadne vratka, raz nimi aj utecieme von 😉 My sme zase skorpion a byk. No partnersky horoskop mame dost priaznivy, takze by som sa naozaj nespoliehala len na postavenie slnka.

andrejka1974
16. okt 2014

ja som ryba manzel vodnar a sme uz spolu skoro 22 rokov 🙂 🙂 🙂 🙂

loxa
16. okt 2014

My s muzom sme obaja panny navyse narodeny j jeden den, len on je o 3 roky starsi..podla znameni totalna katastrofa, sme spolu 5 rokov a su tam nejake trenice, ja som uplne typicka panna , manzel pravy opak..tak neviem aku maju znamenia vypovednu hodnotu..lubime sa a sme stastni aj napriek nejakym predpovediam..vsetko je o kompromise , tak ako v kazdom vztahu

evittam
16. okt 2014

Tak ja takéto veci vôbec neriešim 😀. Ja som vodnár,môj partner je vodnár a sme spolu 14 rokov 🙂, takže nemyslím, že to je o znameniach - to je len ďalšie škatulkovanie ľudí....

katuska169
16. okt 2014

ano ja s mojim manzelom,ja škorpion a on blizenec,sme spolu 10rokov 🙂

janinka84
16. okt 2014

Ahoj, aj my sme tak 🙂 ja som skorpion, muz blizenec. Sme spolu 8 rokov, z toho vyse 2 roky manzelia. Obcas mam nervy, to je jasne. Ale ono je to aj o rozhodnuti. Je mi s nim dobre, tak som naladena tak, ze jednoducho vsetky problemiky spolu zvladneme a basta 😀 Aj ked ja asi nie som uplne typicky skorpion, som uplne na zaciatku, liznuta vahami.

digysa
16. okt 2014

WOW...ja som si prave precitala nas spolocny horoskop, ci sa k sebe hodime a napriek tomu, ze tymto hovadinkam absolutne neverim, tak ma zaskocilo znenie tohto horoskopu...ako keby mna a mojho muza niekto cele roky sledoval 😕 😕 😕 Do bodky opisal nas vztah

Sory ale musim to sem hodit...az sa tu rehocem... 😎

Milostný vztah, ve kterém se potkají Beran a Štír, je přímo natlakován energií! Oba jsou hrdé a silné osobnosti, které si od svého protějšku nenechají jen tak něco líbit, ale na druhé straně je jejich svazek nabitý výbušnou silou sexuální energie. Oba jsou vášniví a nespoutaní a v intimním životě si ihned padnou do noty. Pokud by však jejich láska byla založena jenom na fyzické přitažlivosti, nestačilo by to. Je tady ještě něco navíc. Štír je ovládán tajemným Plutem, ale také bojovným Marsem a pod vládou červené planety Mars se narodil i jeho ohnivý protějšek. Pro tuto dvojici nejspíš nebude jednoduché najít společný pohled na život, brání jim v tom jejich umíněnost a tvrdohlavost – ani jeden není ochoten k dlouhodobým kompromisům! Když se jim to však nakonec povede a objeví názory a ambice, které je spojují, stane se z nich neporazitelná dvojka. Díky spojení Beranova temperamentu se Štírovou intuicí a trpělivostí dosáhnou čehokoliv, co si zamanou, a to především v materiální oblasti.

janaochi
16. okt 2014

A je niekto býk a baran? Ja som býk.

mary1911
16. okt 2014

ja horoskopom uz neverim podla horoskopu ja skorpionka a moj manzel strelec je zo vsetkych sparovani to najhorsie vraj by sme spolu nevydrzali ani tyzden lebo sme odlisny a nemame vobec nic spolocneho ale pravdou je ze sme spolu uz 10 rokov a mame spolu krasne 4 rocne dievcatko v zivote som nemala taky krasny vztah aky mame teraz a to sa hadame asi tak 1 do roka takzwe never vsetkemu

mamulka211
17. okt 2014

mary najhorsie je sparovanie skorpiona a vodnara, nie skorpiona a strelca, strelec je pre skorpiona neutralne znamenie a dokonca si rozumeju. ale skus si najst vodnara , to bude ine kafe. 😀

sisaka
17. okt 2014

@mamulka211 uplny suhlas, som vodnar a so skorpionmi sa nemusim, muzi neprichadzaju ani len do uvahy, zeny znesiem, ale urcite nie ako kamosky ....

maribell
17. okt 2014

kazdy nezodpoveda svojmu znameniu 🙂 poznam leva ktory by najradsej riadil cely svet 😀 a leva ktory si sadne do kuta a iba sa prizera 😉

sampo
17. okt 2014

Moj brat je blizenec a svagrina skorpion, zatial.si nazivaju dobre 🙂

yanni
17. okt 2014

@sisaka presne tak. Aj ja som vodnar a so skorpionmi-muzmi sa nemusim. Ale mam napr. jednu kamosku skorpionku a super si rozumieme 😉

Inak ja na tieto, aspon pre mna, hovadiny neverim. Ako som uz spominala, je vodnar, muz lev, a podla horoskopu atd. by sme mali byt stale na nozoch. Nie sme. Sme uplne zohraty team. Totaolne sa doplname. Ja skor hip a velkou hubou a meliem stale, on pokojnejsi, ochranca, ziadny utocnik atd. Neboli nikdy medzi nami nijake tahanice.

@janaochi len tak zo srandy: moj otec baran, moj brat byk. Baran OK, byk tvrdohlavy ale v pohode. A super pokojni ludia. Obaja.

pukinka11
17. okt 2014

Ja a môj snúbenec sme barani, už spolu žijeme vyše roka, plánujeme svadbu a funguje nám to a viem, že bude..... vzťah je o inom, než o "hviezdach" 🙂

micimacko
17. okt 2014

a niekto býk žena,ryby -muž??

nastasyk
17. okt 2014

Ja skorpion a muz blizenec, sme spolu uz 9 rokov a pekne nam to funguje. Takze vykasli sa na hviezdy, treba robit kompromisy a lubit sa a vsetko bude OK🙂

lady511
17. okt 2014

uf teda,,ja niesm v takom vztahu,, ale ja som bliženec a dcerka škorpionka a teda,,sme riadne silne povahy,,a papulnaté 😀

ivka225
17. okt 2014

Že vás tieto somariny bavia ...

maaaria3
17. okt 2014

No, schválne som pozrela kombináciu, na ktorú sa pýtaš.... moji rodičia sú presne takto a teda čistý des celý život.... ale je otázne, či za to možu hviezdy... ja by som to na ne všetko nehádzala... každá kombinácia má čo robiť a málokto to ustojí s partnerom...

h2
18. okt 2014

Moji rodičia sú presne takto, mama škorpión a tato blíženec a sú spolu už vyše 40 rokov. 😉

patience
26. dec 2014

Niekto z Vas muz Baran a žena Ryba? aky vztah? Dakujeeem

mart1na26
26. dec 2014

Ahojte ja som skorpion a muz baran , niekedy mame doma vybuch atomovej bomby lebo sme obydvaja "vasnive" temperamentne a hlavne tvrdohlave znamenia. Ale lubime a uz pomalicky sa ucime aj problemy riesit. Vsetko sa da podla mna ked su dvaja inteligentny ludia 😉

timea7
26. dec 2014

ak by všetko bolo len vo hviezdach, tak by dvojčatá museli mať rovnakú povahu, čo sa nestáva.....