Je to normálne?

patuska3197
30. jún 2016

Ahojte. S chlapom mam taky problem. Stale by chcel, aby som mu robila oral. Robi naznaky a obcas priamo povie. Milujeme sa casto, ale on by nedbal, keby som mu to urobila hoci aj kazde rano. Mne sa to paci, ale vsetko ma svoje hranice. Nemam sa s kym o tom porozpravat, ci je to u chlapov normalne, alebo... A zas nechcem, aby siel kazde rano s mobilom na zachod a riesil to tam, ako to poznaju baby odtialto...

obsadenemeno
30. jún 2016

normalne to moze byt pre niektore pary, pre ine je to nenormalne. Je to na vas. Ak ti to prekaza alebo sa necitis, povedz nie. Alebo ho prekvap ked mas na to chut. Chlapi to proste miluju, tak jasne ze skusa....... 🙄

lubiss
30. jún 2016

a ked ide s mobilom na zachod rano ..to mu ten mobil spravi oral ?? :D :D

pumi21
30. jún 2016

Garantujem Ti, že nie si jediná, čo má takýto hmmm nazvime to problém. Mne dlhé roky to robilo problém, ale časom som si nejako zvykla. Pretože som si uvedomila, že môj drahý má z toho neskutočnú radosť. Tak sme urobili kompromis. Ja robím pre neho, čo mu robí radosť tak aj on pre mňa 😉

worker_falcon
30. jún 2016

@dominika6 musím sa jej zastať... v odkaze, čo si pripla, je slovko "orál" spomenuté iba okrajovo, kdežto tu je to ústredná téma... Nemáš problém s chápaním písaného textu?

natalym
30. jún 2016

@patuska3197 Však aj nech Tebe urobí každé ráno. 😉

patuska3197
autor
30. jún 2016

@pumi21 nieco za nieco. Ked sa to tak vezme, on mi dopraje vsetko, co chcem. Ale nechcem to kazde rano 🙂 a pouzivat sex ako nastroj prinutenia chlapa k veciam, ktore s tym nesuvisia, to mi pride nespravne.

natalym
30. jún 2016

@patuska3197 Máš takého muža skrátka. Možno niekto by mal rád takýto problém. Prispôsob sa, zvykneš si na to. 😉

patuska3197
autor
30. jún 2016

@natalym on mi to dopraje, kolko chcem. Ale mna to zas tak neberie, ked mi to robi on.

natalym
30. jún 2016

Vyskúšaj, Ti hovorím, že si zvykneš.
Máš ho rada? Je to dobrý chlap?
Môžbyť, že ak sa teda prispôsobíš tak ho to prestane baviť, sa nabaží. Keď ho stále odmietaš tak ho baví ešte viac.

worker_falcon
30. jún 2016

@natalym 😀 😀 😀 hej, mať jej problémy a prezidentov plat... tu sa riešia iné problémy, nie takéto drobnosti 😀
videl som kdesi taký obrázok, kde bola žena s pár malými deťmi, čo jej skákali po hlave, ako telefonuje svojmu chlapovi a sťažuje sa, že ona z toho raz zošalie. A ten jej odpovie, že "vidíš, to už ti ten orál nepríde taký strašný, že?"

worker_falcon
30. jún 2016

@natalym si pospomínam na všetky neslušné vtipy 😀
už som tu spomínal ten vtip, kde sa žena sťažuje kamarátke, že ten jej chlap by stále chcel sex. Deň čo deň, stále narážky, neslušné vtipy, furt mu stojí, skrátka by stále iba šukal a šukal. Kamarátka na to: fíha... Takého by niektoré brali... a ako často to spolu robíte?
Odpoveď: No tak raz, dvakrát za mesiac.

natalym
30. jún 2016

@worker_falcon Tak je to zábavné, ale ja toto poznám, ja mám tiež aktívneho muža.
A dokiaľ som sa k tomu stavala negatívne tak to bolo stále horšie, akonáhle som obrátila kartu na ochotu hocikedy tak už to nie je také ani časté ani nátlákové.
Takže do toho.

modraslza
30. jún 2016

@patuska3197 a deti mate? lebo ked este nie, bude to zaujimva potom :D neviem ako budete stihat kazde rano jeho oral,tvoje uspokojenie i spat i krmit dieta 😝

wanda52
30. jún 2016

tu nič nevyriešiš, povedz to svojmu drahému.. Čo sa mu chceš stále vo všetkom podriaďovať??? Veď si ťa môže prestať vážiť, keď vždy urobíš, čo chce. Vzťah je o kompromisoch, povedz mu priamo, že jednoducho ty na to nemáš vždy chuť. Mám pocit, že ste asi mladší pár, keď riešiš takýto problém...- nesnaž sa mu vo všetkom vyhovieť, on by mal brať ohľad aj na teba - na tvoje pocity, túžby..

natalym
30. jún 2016

@modraslza Ale orál vybaví rýchlo a spí ďalej. 😉

modraslza
30. jún 2016

@worker_falcon to je ako u nas, jedine , ze u nas som ja ta co chce viac a jemu to postaci ...neviem este ako dlho to tak moze fungovat , zivot ukaze ...

modraslza
30. jún 2016

@natalym no krasa 🙂

modraslza
30. jún 2016

@natalym inak je super mat aktivneho muza, myslela som si, ze po detoch kazdy jeden polavi..alebo iba ten moj ? 😅

natalym
30. jún 2016

@modraslza Môj bol vždy taký a sa mi zdá, že ako je starší tak chce ešte viac.
Snažím sa si to užiť, ale keď boli deti malé by som ho aj zabila. Sme sa aj hádali kvôli tomu.

modraslza
30. jún 2016

@patuska3197 tak to robi zle.. 😀

natalym
30. jún 2016

@modraslza Môže byť veru pravda.

natalym
30. jún 2016

@lubiss To sú už takie modernie mobily. 😀 😀 😀

modraslza
30. jún 2016

@natalym mi sa tiez hadame , ale u nas som to ja kto chce viac ☹ az sa mi zda divne ze on moze fungovat i 3 tyzdne bez...ani teraz tomu neverim, hlavne ked citam taketo prispevky na konikovi 😠

natalym
30. jún 2016

@modraslza Aj my vydržíme aj tri týždne dakedy, ak je také že od nevidím do nevidím do roboty. To sa potúlime aspoň.

Skús spávať nahá.

sono2
30. jún 2016

@lubiss 😁😁😂😂😂😂no štím.

modraslza
30. jún 2016

@natalym takze az take ojedinele to neni hovoris, ze i u vas to tak byva niekedy, ok.. 🙂

natalym
30. jún 2016

@modraslza Veď vravím, keď je veľa roboty a sme unavení.

sono2
30. jún 2016

@natalym ja môjho len chytím a už kviči nechaj kobriu😀😀

@patuska3197 ja si myslím, že keď to budeš robiť sama od seba často, tak mu to prestane tak chutiť a skús byť vulgárna. Môj to neznáša😀😀 to len tak. Ale zas keď je mladý, ja neviem, ťažko radiť, každé ráno je teda sila.

stanulienkat
30. jún 2016

prazdniny zacaliiiiiiiiiiiiiiiii