Je to moja chyba?

23. jan 2023

Ahojte ja mám takú otázku. Môj priateľ je taky “ženský typ”. Myslím to tak že potrebuje s každou flirtovať. Sleduje niekoľko desiatok žien na instagrame. Tie zeny sú úplne iný typ ako ja. Ale to nemam na mysli. On samozrejme že sa venuje aj mne. Ale on je taký že rozprava s hocijakou a o hocičom. On bol taky aj predtým len som to tak nejak nevnímala. Mne to najprv nevadilo a až potom som si to všimla neskôr. Raz si pisal s kamarátkou a nejak sa to dostalo ku mne a sam priznal že toto prehnal čo pisal jej. Odvtedy som si to začala všímať a aj som začala kvôli tomu plakávat a občas mu to aj vyhadzovať na oči. Proste mi to vadí a trápi ma to.

Vazne je tá “chyba” vo mne? Písala som sem raz už a zeny mi tu písali že som žiarlivá a mám dospiet.Že take scény asi k môjmu veku patria. Ale pritom podľa mna nie som žiarlivá len mi vadí že ja nie som pre neho taká tá “jedna a pravá”.

janai1
23. jan 2023

No a čo im hovorí a písal kamoške?

taminka1986
23. jan 2023

No kazdej by podla mna toto vadilo. Chlapec ma zo seba pocit chrumkavosti ked hodi rec s kazdou. Co im pisal?

kiwi3
23. jan 2023

radsej si fakt najdi ten zensky typ - niekoho empatickejsieho a nie suknickara, ktoreho vobec netankuje, ze ta nieco trapi. ine rozriesenie tu nevidim.

autor
23. jan 2023

@kiwi3 Ženský typ? Práveže mne to asi vadí.. Chlap čo ma rad ženskú spoločnosť. Chlap čo lichotí ženám a vraví im ako im pomôže keby niečo potrebuje hneď sa ma ozvať,… A chlap čo ma raz toľko ženských kamarátok ako mužských. Pritom sa mi venuje a nie je zlý. Len mna toto dosť trápi nemyslím si že by ma podviedol ale proste mi to z nejakého dôvodu vadí.

pribinak
23. jan 2023

Žensky typ? Tak toto podľa mna nie je žensky typ, ale chlap čo čaká na príležitosť

apolka77
23. jan 2023

Zle si sa vyjadrila je to obyčajný nadržaný sukničkár a záletník .
Ženský typ= je opak, je skôr prirovnanie k citlivemu zsenstilemu charakteru . Nenahana baby.

beata_k
23. jan 2023

Pokial pre muza places do vankusa, tak nie je ten pravy. 😉

autor
23. jan 2023

@pribinak
@apolka77
Tak ja tomu nerozumiem. Nie som prehnane majetnicka žiarlivá a detská ?? Takto mi to napísali viaceré. Tuto pod týmto príspevkom skúste si prečítať prosím a napísať čo si o tom myslite. Ďakujem a téma sa vola nejak že introvert priateľ a plač

pribinak
23. jan 2023

Nechce sa mi to citat, ale ja chcem vedla seba chlapa pre ktorého som ja c. 1 a hentake kecy že vypisovanie nech si nechá

K tebe, vyplakavnie je ti k ničomu, robíš so seba potom v jeho očiach hysterku
Daj ho do pozície nech si rýchlo vyberie bud ty alebo nech ťahá do haja za inou

lindous
23. jan 2023

To, že s hocikým pokecá by mi nevadilo, ale ako už je vyššie, záleží o čom... Napr. čo konkrétne bolo to, čo písal kamarátke, že "to prehnal"? Iné je, ak ju nazval zlato a iné ak jej písal ako by ju vyprášil napr... Toto je napísané tak všeobecne, že sa podľa mňa nedá posúdiť, či preháňaš alebo je to niečo čo by mi vadilo...A v konečnom dôsledku je úplne jedno či by to vadilo mne, tebe to očividne vadí, preto by si mala byť s niekým, kto prirodzene neflirtuje kade tade, aj keď o nič nejde

1sally12
23. jan 2023

Mne by to teda vadilo. A aj to bola jedna z príčin rozpadu vzťahu. Teda neviem ako u vás, ale ja keď som bola s ním, teda vedľa neho kľudne si dopisoval s tými svojimi "kamoškami". Tak to teda nie😤

mk2023
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
23. jan 2023

Zensky typ..? Som. Myslela, ze sa boji hmyzu alebo ze sa chysta von dlhsie ako ty.

Ty mas onicom chlapa, co zije IG umelym svetom a tvoje slzicky ma na haku

tiezjedna
23. jan 2023

A nepáči sa náhodou tomu tvojmu drahému viac v ženskom svete??

mikadooo
23. jan 2023

Mne by to vadilo. Ak si ty divná, tak asi som aj ja. Ale neboj, sú aj chlapi, ktorí nemajú potrebu vypisovať "kamoškám". Jedného mám doma. 🙂

jj298
23. jan 2023

Sak napis rovno co chces pocut..je to uz celkom otrava..dostala si 20 nazorov a rad a furt riesis to iste…
Je to kurevnik, bud opustis ty jeho alebo skor ci neskor on teba..ziadny happy end..si mlada pohnu sa dalej

julish
23. jan 2023

Ja mám zas viac kamosov chalanov, kamosov, celozivotnych

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simaa1105
24. jan 2023

Skus mu o tom povedat, uprimne sa porozpravajte o tom ze ti to vadi a ako by to mal zmenit. Ak mu na tebe zalezi, spravi to, zmeni to. Ale ak ti povie heej heej a vykasle sa na to a bude pokracovat, nezalezi mu na tebe a nema vyznam to dalej tahat. Lebo Ty budes ta ktora sa bude v tichosti trapit, postupne si budes vymyslat scenare ktore sa (ne)deju, budes ho nonstop kontrolovat, zacnes o nom pochybovat,… viem o com hovorim