Je to manipulátor?

6. mar 2023

Ahojte...dlho som rozmyslala ci sem napisem. V hlave mam jasno ale rada by som si precitala vase skusenosti lebo viete tu velmi dobre poradit 😊 zacala som randit s jednych chlapom...uplne som sa don poblaznila od prveho stretnutia co bolo na mne aj patricne vidiet. Stretavali sme sa malo lebo vzdy mal pracu a aj ked sme sa uz mali konecne stretnut tak 2 hodiny pred stretnutim to zrusil a dal prednost kamaratom. Ja poblaznena a sprosta som mu to zrala. Problem nastal po nasej spolocnej noci kde na druhy den bol odmlcany a neskor pisal spravy ako on nevie co chce a potrebuje cas a bla bla a potom ostalo ticho...bolo ticho asi 4 mesiace a panko sa znovu ozval...ked som ho konfrontovala aby som to v sebe uzavrela uz nadobro tak to cele otocil ze to myslel vazne bdbdb

autor
6. mar 2023

Tak to otocil ze to on myslel vazne a mne vsetko iba vadila a teraz som ostala ako obarena ze on si so mna spravil zenu na jednu noc a este ide mna obracat ze ja som ta zla? Stretli ste sa uz s takymto niecim? Po pravde ja prvy krat

tanyag
6. mar 2023

Nie. Lebo ak niekto na mňa nemá čas a uprednostní kamarátov a výhovorky...tak mu neroztiahnem ani nohy 😁

beatrixx1525
6. mar 2023

Nemusí byť manipulátor ale určite je vypočítavý a skúša či mu to vyjde znova. Ser na to

mikitilik29
6. mar 2023

Kašli mu na hlavu. Keď sa tak dlho neozval tak zrejme mal inú a teraz je sam a chce si s niekym užiť. A už aj ty si mu dobrá

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. mar 2023

@tanyag kiezby sme boli vsetky take mudre ako ty 💁‍♂️ ale ano mas pravdu

autor
6. mar 2023

@nikto2234 ano poucila 🙏🙏 ale take argumenty ze som na malu chvilu az zavahala

diewcatqoo
6. mar 2023

Klasika, nema aktualne do coho pichnut, tak si dobra uz aj ty. A aby sa ti dostal do nohaviciek, bude ta oblbovat, ako to vtedy myslel vazne, ale... ale na 4 mesiace ho uniesli mimozemstania, nemal pristup k technike, nedokazal sa ozvat... prosim ta, len sa znovu na neho nenamotaj, lebo len co sa objavi nieco pre neho lepsie, znovu utecie. Nic si nevycitaj, slusne (alebo neslusne) odmietni a chod dalej. Za tymto smutit nemusis.

duunlo
6. mar 2023

Chlap, ktory na teba kasle aj po spolocnej noci a odmlci sa na tak dlhu dobu 4 mesiace, zjavne nema o nic ine zaujem ako ta znova dostat tam, kde ta mal predtym. Proste nema teraz do “coho” pichnut, tak si mu dobra aj ty. Kontaktuje osoby zo zoznamu, co je uz zle, nedobre, zjavne nic nove neziskal 🤣 Ale kludne sa o tom mozes presvedcit a znova mu roztiahnut nohy. Bud sa ozve alebo neozve 😁 Potom napis ako si dopadla 🤷🏻‍♂️

janetinka27
6. mar 2023

nie je to manipulator. skor sebec

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tykat
6. mar 2023

Skusa ci nebude dalsia noc, neries ho uz vobec.

gabika0825
6. mar 2023

Urobila si bohužiaľ blbosť že si s ním vôbec niečo mala. Ak by mi toto robil potenciálny budúci priatel, že ide radšej s kamarátmi von, namiesto nášho stretnutia, tak by som si s ním už ani nenapisala. Prosím tá váž si samu seba, máš ponaučenie že netreba rozťahovať nohy takýmto tragedom lebo oni sa nezmenia. On si s tebou šiel iba uzit, ty si mu dala čo chcel a išiel papa, potom sa ti ozval lebo si myslel že znova dáš a keď si mu vyjadrila odpor a napisala veci na rovinu tak sa bráni, potrebuje spraviť z teba tu “sprostu” …takéto typy inak na to dosť doplatia v budúcnosti, ja ich volám že chlapy bez budúcnosti.

lubkavargova1
6. mar 2023

obaja ste posahany..."aky isiel taku nasiel"..

viestta
6. mar 2023

Nie je manipulator, je to.. (termín si dopĺňa aký chceš, mne napadajú len nepublikovatelne)

tanyag
6. mar 2023

@autor
Nie som taká múdra 😁 neboj, aj ja robím chyby, každý robí...ale pýtala si sa, či sme sa s niečim takým stretli, tak vravím, že nie, lebo nerozťahujem nohy mužovi, ktorý na mňa nemá čas...🙂

autor
6. mar 2023

@tanyag ani u mna to nie je bezna prax len som sa bez hlavo zamilovala..netreba hned urazat ze roztahujem nohy a neviem co

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanyag
6. mar 2023

@autor
Milá autorka, kde som ťa urazila? Veď ja som napísala, že ja nerozťahujem nohy 😉

atina12
6. mar 2023

A 4 mesiace bol kde? Nudí sa, a keď dosiahne svoje, vylesti si ego, alebo aj niečo iné a opäť bude rozprávať že potrebuje sa hľadať. Nič, nereagovala by som.

autor
6. mar 2023

@atina12 presne toto si aj ja myslim..napisala som mu len to co som potrebovala napisat a viac uz nereagujem...ale ma to vytocilo do nepricetna ze este ma oci to otocit proti mne hajzel jeden

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
atina12
6. mar 2023

Dobre, povedala si si co si chcela, a už to nechaj lebo ide mu len o to aby si dvihal, ked sa mu dáš tym viac je sebavedomejsi. Nerob to. Ignor.

11beautygirl11
6. mar 2023

Dlabať na neho…mas predsa svoju hrdost. Chalanko si mysli, ze sa ozve raz za cas a ty hned pribehnes…co si psiček? No to este! Najlepsie spravis, ked mu das “videne” na spravy a nebudes odpovedat.

autor
6. mar 2023

@11beautygirl11 ano presne dala som mu teraz videne a dovi dopo 🙃

autor
6. mar 2023

A mam ho aj obmedzit alebo zablokovat? Aby som bola co najviac nad vecou 🤷‍♀️

som_realistka
6. mar 2023

Nevyslio

duunlo
6. mar 2023

Pises ze v “hlave mas jasno”, no neviem mne to pripada ako keby si tam mala riadnu tmu. Naco sa pytas, ze co mas spravit ci zablokovat alebo nieco ine? Ved coho sa bojis aby si ho mala blokovat? Proste ignoruj ho, on ti da pokoj, nebude s tebou stracat cas, potrebuje ulovit inu korist. Ak bude prilis otravovat a ty nebudes reagovat tak potom ho zablokujes. Ale ked sa bojis zeby ta mohol znova namotat, tak ho zablokuj alebo sa daj namotat, porozprava ti pekne chobotiny aka si ty nechapava a nie on blby, roztiahni nohy, chlapec si uzije a mozno sa ti znova ozve ked nebude mat kde vymetat kominy.

som_realistka
6. mar 2023

Nevyšlo mu niečo tak loví v starých vodách, nekomunikuj s nim, zbytočne sa budeš trapit