Je takéto jednanie muža podľa vás normálne?

lenagawel
9. jún 2023

ako by ste sa citili? je to podla vas normalne alebo by vam vadilo kebyze vas manzel nuti do veci priklad: sme niekde. kaviarni s kutikom detskym a mamzel chod sa pozdravit s hentou (cudzia zena) alebo zoznam sa hentam, ja sa viem aj sama a vadi mi ze so vsetkeho ma akoby hecuje…som divna?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
9. jún 2023

@lenagawel Nie však si dospelá a svojprávna. Divne sa správa on.

pralinka25
9. jún 2023

mne by s tym liezol na nervy tiez. a n tych ludi pozna za ktorymi ta posiela?

sasa1310
9. jún 2023

tak tebe to asi príde normálne, keď si si takého chlapa vzala

77daniela77
9. jún 2023

Co tym sleduje?Preco ta za nimi posiela?Nehovori to len zo srandy?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindous
9. jún 2023

@lenagawel mne na tom, že niečo také navrhne nepríde nič divné, ani zlé, pokiaľ rešpektuje, ak povieš nie... ale ak ťa vyslovene núti, tak by mi to vadilo, no je na tebe, aby si vyjadrila, že sa ti to nepáči a má s tým prestať.. ako na to reaguješ? lebo ak si mu nepovedala, že ti to vadí, tak on to zrejme v dobrom myslí a neuvedomuje si, že to robí viac škody ako úžitku

januska12323
9. jún 2023

A aký je dôvod, že sa máš dať do reči s cudzím človekom? Nech si ide sám.

lindous
9. jún 2023

Jeejda ja som si až po komentári podomnou všimla, že to na cudzích ľudí hovorí, ja som myslela, že keď ste s jeho známymi 😅 tak potom fakt neviem či si myslí, že je s tým veľmi vtipný alebo čo... ale tak či tak, myslím, že by si mu mala raz povedať, nech prestane, tak jasne, že fakt prestane

diewcatqoo
9. jún 2023

To si neviem predstavit, ze by ma takto niekam posielal za niekym. Co som male decko? Tiez by som ho hned niekam poslala... 🙂

h2
9. jún 2023

@lenagawel A prečo to robí? Sťažuješ sa mu, že máš málo kamarátok? Alebo je on taký, že sa hocikde prihovorí cudziemu chlapovi a je to preňho normálne? Určite by mi bolo divné, keby za mnou v kaviarni prišla cudzia žena, ktorá je tam so svojim s mužom, že sa chce zoznámiť. (Niečo iné je, keď by ste boli napríklad obe s deťmi v tom detskom kútiku, deti sa hrajú, tak sa porozprávate.)

domkakvet
9. jún 2023

@lenagawel asi chce aby si mala nejake kamosky.

deti95060810
9. jún 2023

to ťa posiela ako malé decko? by som ho poslala ja , ale do zadku...🙄

nikpa
9. jún 2023

@lenagawel si jeho malé decko alebo jeho žena? Dospela a svojprávna predpokladam. Keď ťa zas niekam pošle sa zoznámit, tak mu povedz, nech sa ide sám zoznámiť.... 🙄🤦

lenagawel
autor
9. jún 2023

@h2 ano on je taky ze sa prihovori, ja som skor na take spontanne spoznanie ze sama ked vidim ze je nato priestor sa zoznamim ako ste aj nspisala

lenagawel
autor
9. jún 2023

@nikpa ja som mu to aj povedala hned som vybehla nanho nanho ze nepotrebujem aby ma on do niecoho nutil a ze ja ked budem chciet tak pojden ale on sa strasne urazil a tvaril sa aky je dotknuty a este takym stylom ze je som divna a nechcem sa s uzasnymi ludmi zoznamit 🤦🏻‍♀️ tak som nad tym len rozmyslala ci som teda fakt ddivna

lenagawel
autor
9. jún 2023

ja proste nemam rada ked ma niekto do niecoho tlacit a rozkazuje mi v takychto veciach, ja viem aj sama komunikovat a ked je prileziteost na to tak spontanne tak nemam problem ani nie tak ze on mi bude hovorit ze pozdrav ju prihovor sa atd…jasne som mu povedala ze sa mi to nepaci lenze on sa tvaril dotknuto a cosi take povedal ako keby ja som bol divna ze sa nechcem bavit s ludmi 🤦🏻‍♀️ tak som sa nad tym len tam zamyslela co som fakt divna

alison11
9. jún 2023

@lenagawel Nie nie si divná,to ja by som povedla,keď nemám náladu s cudzími kecať,tak nepôjdem 🙂.A mohol by sa urážať a trepať koľko by chcel,by mnou nehol. Vysvtli mu,že nie každý má potrebu kecať s hockým hocikedy...ako on.Že ty máš ským rozprávať sa s vašimi deťmi a keď on nemá nech si ide kecať z cudzími.

timing
10. jún 2023

Moj ex to robil a liezol mi s tym poriadne na nervy. Absolutne nerespektoval to, kym som, kde a s kym sa citim komfortne. Ked chcem prihovorim sa, ked nie, tak nejdem. On furt isiel svoje dookola, chcel ma zmenit, tak sme sa rozlucili.