Je podľa vás pri výbere partnera dôležitý aj výzor?

24. apr 2021

Je podľa vás pri výbere partnera dôležitý aj výzor? Mne sa dvorilo už veľa mužov, ale boli chudi ako paličky, tak som ich odmietla lebo sa mi také nohy hnusia,

0silvia0
24. apr 2021

palickovi sa nepacia ani mne, treba ich nechat tym zenam, ktorym sa pacia palickovi😳

elementissa
24. apr 2021

Vsak vyber si takého, čo sa ti páči, na to snad nepotrebujes zvolenie inych zien. Ci? 🤣

buducamama
24. apr 2021

Pre mna bolo dolezite, aby nebol slachovity, taky u mna nemal sancu😂 Jasne, ze nezalezi len na vyzore, ale nasla som si takeho, ktory mi aj vyzorovo sadol.

leuchtturm
24. apr 2021

@elementissa chcela sa pochvalit, ze ju dnes balilo vela chlapov 😉

ofzuza
24. apr 2021

Jasne, ze je dolezity vyzor. Hadam nebudem s chlapom co sa mi nepaci.

annamarin
24. apr 2021

Mne sa páčia skôr tí chudší. 😇 Je okej mať preferencie. Veď parter by sa ti mal aj páčiť. Podľa mňa tí, čo prehlásuju, že vyzor nie je vôbec dôležití sa tým aj tak sami neriadia.

natyreggae
25. apr 2021

@ofzuza presne tak.. všetci vravia že výzor nieje dôležitý ale je.. ja som tiež kedysi vravela že nieje ale potom sa stala jedna situácia v ktorej som si uvedomila že je

mogaa
25. apr 2021

musia tam byť sympatie, taká tá chémia

katpox
25. apr 2021

Aby tam bola iskra, kazdemu sa paci nieco ine na chlapovi,🙂a zas opacne no napr., ja som byvala odjakziva pevnejsia a vsetci 3 frajeri, co som mala stihly a vysoky😄😄 no a posledny stihly uz je pribraty za tie roky, takze sme sa dorovnali😄😉

0silvia0
25. apr 2021

@katpox inak presne toto som si aj ja vsimla, ze pevnejsie baby maju chudych chlapov a stihle zeny zas velke chlapiny🤪... My s muzom ked sme zacali v minulom storoci chodit, ja som mala kedva 50 kg a moj muz vyse 100🙈

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vroni
25. apr 2021

Ak pod výzorom myslíš názor, že muž musí byť modrooky blondak, mať 185 cm a 75 kíl a máš jasne aj v dĺžke nôh a obvode hrude - tak nie. V tomto prípade je výzor úplne fuk 😁 To je len pubertalna predstava. Ak sa ti ale protivia muži s nad ci podvahou, trpaslíci ci žirafy, tak v tom prípade ano, výzor dôležitý je. Ale asi celkom najdôležitejšie je, či je tam vzájomná sympatia, chémia, že preskočí iskra... Často čaro okamihu vie prebit aj výzor, ktorý by sa mi inak nepáčil....

janickacrazy
25. apr 2021

@0silvia0 áno, často to tak býva, moja známa ma 185cm, pevnú postavu, jej muž je menší od nej, chudsi, ale zas ja som štíhla a môj muž tiež, mne sa nepáčia tuční chlapi ani svalnaci ako hora 😂

lolazmola
25. apr 2021

No ja to mam trosku inak asi. Mne sa páčia štíhly vysoký, slachovity tmavovlasy muži a napriek tomu som sa 2x zaľúbila do úplne iných typov, ktorý sa mi napriek tomu páčili. Tak neviem ako to je 🤷‍♀️ nie je to o idealoch krásy ale asi je to o sympatií. Ale nebudem to hrať na to ze vôbec nejde o vzhľad ja si napr. Neviem predstaviť niečo intímnejsie s chlapom co ma väčšie prsia ako ja 😁(viete čo tým myslím) alebo aby mal chlpatý chrbát....

katpox
25. apr 2021

@0silvia0 no ja som mala 75 kg a moj muz tiez😄ale ja mam 170 cm a on 182cm,teraz skoro po10 r ma 90 ja po porode85kg

tykat
25. apr 2021

Jaaaj tak toto by som.az tak neriesila...co som bola na stretku zo strednej po15r...palickovych si zeny pekne vykrmili a vacsinou maju pekne postavy, sportuju... Ostatni nepalickovi boli viac-menej pupkacikovia asi od 🍺🍺🍺 😀

titla
27. apr 2021

Ano, do urcitej miery je vyzor dolezity. Min by medzi partnermi mala byt ta spravna chemia.
Mne sa napr typovo pacia vysoky, stihli, svetlovlasi a modrooky chlapi... ale nakoniec som sa vydala za tmavookeho a tmavovlaseho chlapa. Aspon je vysoky a stihli😀
Aj po svadbe sa sem tam otocim za peknym blondiakom a vychutnam si ten pohlad, ale to je asi tak vsetko. O 5 min zabudnem, ze som ho stretla.
Moj muz nie je ziaden krasavec, ale celkovo ho povazujem za pekneho chlapa a co je najdolezitejsie pritahuje ma.

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2021

Nooo pozri.....ja som sa rozisla s frajerom...bola som smutna...nasratucka....a len tak som.si v tv zadala na txt zoznamke-bolo to v 2000 roku- poziadavku...len tak zo srdu ci srandy...hladam chlapa.vyska 190...zelene oci...hnede vlasy...prisla mi odpoved....a ty si o sebe co myslis????...dopadlo to tak ze 4 mesiace sme sa nevideli len si pisali....a ked som ho zbadala sa mi nepaaaacil....a vies co sa stalo? Sme 20 rokov spolu a 15 rokov manzelia....a paci sa mi cim dalej tym viac.