Je podľa vás ok mať kámoša s výhodami?

24. apr 2021

Je podľa vás OK mat kamoša z výhodami??

leuchtturm
24. apr 2021

Ak to tebe vyhovuje, tak je to OK.

lindous
24. apr 2021

Záleží od povahy a schopnosti komunikácie oboch zúčastnených ... málokto podľa mňa toto zvláda bez toho, aby prevážili emócie, objavili sa city, zaurádovala žiarlivosť a podobne... s kamarátom, o ktorého nechcem prísť by som do niečoho takéhoto nešla, lebo keď to raz skončí , lebo jednému to prestane vyhovovať, tak je veľmi ťažké vrátiť sa späť iba ku kamarátstvu ... ak ide čisto o milenca, s ktorým inak nekomunikujete a stretávate sa vyslovene len za účelom sexu, tak ak ste obaja spokojní, prečo nie, asi lepšie ako každý týždeň niekto nový z Tindru 😅

kaktus87
24. apr 2021

Podľa mňa to nie je ok, vaz si samu seba, zaslúžiš si plnohodnotný vzťah

elizabet173
24. apr 2021

Ako pre koho, ak mas tendenciu namotat sa na niekoho, tak radsej nie. Poznam ale zenu, ma uz blizsie k 50. ako k 40., deti odrastene, nema chut s muzom byvat, on je workoholik, na veci okolo domacnosti ma starsiu pani, na normalny vztah nema cas ani chut. Obom im to vyhovuje,

mimka11111
24. apr 2021

Samozrejme, záleží na Tom, o aké výhody ide 🤔

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ofzuza
24. apr 2021

Hej, v pohode.

matkahelka
24. apr 2021

ja som za svojho kamosa s vyhodami vydata uz 12 rokov. teda teraz je uz logicky manzel, nas vztah zacinal len stretavanim sa kvoli sexu

ivkazba
24. apr 2021

Kamarát s výhodami za mňa nie, milenca áno. Ja sa nehanbím za to, že keď som bola v minulosti sama, mala som milenca. Ale bolo to len o sexe, žiadne vykecávačky, žiadne stretnutia, kávičky a podobne. Pri kamarátovi je riziko, že sa do toho zamotajú aj emócie a zlé je, ak iba u jedného. V každom prípade, okej je to, čo je okej pre teba, nie pre ženy na koňovi. 😉

21oktober
24. apr 2021

po 45 + už len priateľ bývajúci v inom byte, chlapa by som si už domov nenasťahovala . A do 40 tky by som takto nemohla ja osobne, ani milenec a ani kamarát s výhodami . U mňa je sex spojený so vzťahom .

sickynickyobsadene
24. apr 2021

Nie.

sunshine_18
24. apr 2021

A keď otehotnies? Bude potrat? Alebo sa dáte dokopy? 🙈To len tak uvažujem... A je to ok ak to vyhovuje obom nikto nebude mať z toho výčitky a každá strana vie ze to je len kamarátstvo a nebude časom od toho očakávať viac...

ofzuza
24. apr 2021

@sunshine_18 hadam existuje antikoncepcia. Ked sa k tomu postavia zodpovedne, tak sanca na otehotnenie je minimalna

autor
24. apr 2021

@sunshine_18 Neotehotniem, užívam antiku

jana_eyre_2
24. apr 2021

Kedysi mi to prišlo v pohode, keď som bola mladá, bez záväzkov.. dnes by som to v pohode určite neurobila - AVŠAK mám za to, že každý má žiť tak ako mu samotnému vyhovuje.. ak konanie nikomu neublizuje, človek má právo urobiť všetko tak ako sám chce..

sunshine_18
24. apr 2021

@ofzuza ale aj antika môže zlyhať 🙂dokonca aj moja sestra s a podarila takto 😉ale ich vec

ofzuza
24. apr 2021

@sunshine_18 je kopec antikoncepcnych metoch predsa, nemusi ist len o ha

len_nig
24. apr 2021

Podľa mňa je to ok, ja som tiež mala a už sme manželia 😊

katkati
24. apr 2021

Keď to neplánuješ so ženatým, tak je to úplne v pohode 😊, keď sa obidvaja na tom zhodnete. Kamoška ma takýto vzťah a obidvaja sú spokojní. Bývajú v jednom mieste, stretnú sa, kedy im to vyhovuje, chodia spolu aj na výlety, na nákupy, ale každý má svoju domácnosť, kde sa nemusia jeden druhému prispôsobovať. Ale už sú starší.

siska53
24. apr 2021

Ako.. takto.. teraz, keby sa cokolvek stalo, tak uz max.kamosa s vyhodami..

gladys_07
24. apr 2021

Co som mala okolo seba pripady - ani v jednom to nedopadlo dobre. Skor ci neskor sa jeden zamiluje (prekvapivo v drvivej vacsine chlap)

conta22
24. apr 2021

@len_nig napodobne aj u nás to tak dopadlo 😅

mattkapd
24. apr 2021

Jasne môj kamoš s výhodami sa stal mojim manželom a otcom našich detí 🥰😘❤️

romikk22
24. apr 2021

no tak co sa mna tyka, ano. Mne to jedneho casu vyhovovalo dost aj dokonca sa to dalo zvladnut bez velkych citov a podobne ... 🙂 posledne kamaratstvo s vyhodami ktore trvalo rok skoncilo tak ze je moj manzel uz 2 roky a sme spolu 6 rokov oficialne🙏❤️ ono zalezi len od teba samej ci to tak chces, ak ti to vyhovuje v tomto okamihu tak prosto idem do toho, nik nevie co bude dopredu. Ludia su rozny ... ale vacsinou co mam skusenost aj z okolia tak bud sa ajtak zamiluju obaja alebo len jeden a potom je problem

matafich
24. apr 2021

Ak to nie je môj muž, pokojne😀

ofzuza
24. apr 2021

@matafich 😁

lija22
24. apr 2021

hlavne nech sa to manzel nedozvie 😁

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dmk_1
25. apr 2021

Za mna ano. Aj milenec, cisto o sexe, ak mas dost svojich zalub a kamaratov.. Kamarat s vyhodami bol moj najharmonickejsi vztah vobec, aj ked sme mali odlisne nazory, netahali sme ich do toho, uzivali sme si to dobre - sex, jedlo, vylety. Ak sa este z roznych dovodov nechces viazat, ale zase nebyt sama, tak do toho. Ale vsetko co urobis, je o tebe, tvojich potrebach a nie nazoroch ineho - ci daneho kamosa ci zien tuto.

halienka
25. apr 2021

všetky čo poznám ( je pravda, že ich nie je veľa, asi tri také poznám) čo do toho išli sa nakoniec na toho "kámoša" namotali, začali mu dávať najavo že chcú niečo viac a milenec zobral zadné na plecia. Osobne si myslím, že väčšina žien proste nedokáže až tak oddeliť sex od citov a preto majú s takýmito kamarátstvami po čase problém. Na začiatku možno bola len túžba po sexe, ale akosi sa im tam časom vkradne aj tá citová stránka. Určite existujú aj ženy, ktoré to vedia oddeliť a tie sú potom v pohode asi, len ja som ešte takú nestretla. Tak dobre zváž aký si typ, aby si si pre pár pekný chvíľ nejak neurobila zbytočnú ranu na srdci.