Je podľa vás OK, ak priateľ prespáva u kamošov?

mackove
17. aug 2019

Ahojte ženy , dajte prosím názor aký by ste mali vy , keby váš priateľ chodí prespávať k svojím kamarátom na narodeniny , meniny atď , je to normálne alebo ??

limetka69
17. aug 2019

priatel ok, ale ked to je manzel, alebo druh, ze dlhodobo sme spolu, to by mi uz vadilo 🙂 vtedy to normalne nie je, ale zase niekomu to vadi, niekomu nie, su aj velmi slobodomyselni ludia co ziju free :D

hettinka
17. aug 2019

@mackove priateľ nech si občas prespáva u kamaráta. Manželovi by som to nejako pravidelne nedovolila. Ak má nejakú akciu, kľudne po neho prídem autom, nemám problém (aj on po mňa).

mackove
autor
17. aug 2019

@limetka69 no ja neviem , ja sa akosi cez to nemôžem prekusnúť , som 34tt a on sa vezme hocikedy , hocikde preč na noc , včera taka situácia , že som trošku krvácala (už asi z nervov) a on nebol pri mne aby ma mohol zaviesť na pohotovosť! Tak som dosť nahnevaná na to , neviem si sama vytvorit uz nazor na to , co je v dnesnej dobe normalne a co nie ...
@hettinka a dievcata , uz bude 18h a jeho stale niet 🙂

limetka69
17. aug 2019

fuuu tak to nebude dory adept na otcovstvo, asi sa este nevyblaznil, budes to mat tazke, pre mna to normalne nie je, mna by to zralo riadne

mackove
autor
17. aug 2019

@limetka69 no si nevies predstavit ako to mna zerie , serie , mrzi ....

limetka69
17. aug 2019

@mackove ostava ti dufat, ze prichodom babatka sa to zmeni, mozno chce posledne dni si uzit a potom sa naplno venovat vam obom, snad

brigitte93
17. aug 2019

Radšej by som preňho išla aj po polnoci ale nechať ho spat u kamoša určite nie. Keď nebývas sním tak OK ale keď už spolu bývate tak jednodznacne nie

tatianaba
17. aug 2019

Moj muz je z mesta 25km od nas, takze ak chce ist za kamaratmi a dat si poharik, nemam problem,ked tam prespi. Vzdy mi to povie vopred,ze tam chce ist,opyta sa,ci mi to nevadi a ja som s tym ok. Preco nie? Dovera funguje.
Ale kedze si tehotna,je to o niecom inom. Mal by byt pri tebe. A hlavne ak ti to vadi.

evittam
17. aug 2019

@mackove Suhlas s
@tatianaba
A ako citam mas 21rokov...kolko ma partner? Asi podobne. No chlapec je este chlapec a dufaj ze to nebude robiť aj po narodeni dietata alebo ešte horšie...

mackove
autor
17. aug 2019

@limetka69 veru snaď ...

@brigitte93 ano , byvame spolu , prave pre to ma to zožiera ...
@tatianaba ano , kedysi mi to nevadilo ale vyhovovalo , ja som si mohla tak isto ist niekak von vypadnut na drink , ale vzdy som sa vratila do nasej spolocnej spalne ...
@evittam partner ma 26r ..

evittam
17. aug 2019

@mackove No ako pises asi mu stale nedoslo ze bude mat rodinu... bohuzial

mondolina
17. aug 2019

Nevadilo by mi to.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nyusika
17. aug 2019

@brigitte93 a ja by som ho radšej nechala spať inde...hlavne, keď sa tam vuac pije alkohol.
nech si chrápe a alkoholove výpary neobtazuju mňa doma 😁😁

sissy27
17. aug 2019

@mackove ak by to bola plánovaná, príležitostná akcia, tak by som s tým nemala problém. Ale nie že bárskedy sa zoberie, odíde, nepríde, nedá vedieť, tak to pardon, nech si ide naspäť k mamičke, tá mu to asi tolerovala.

brigitte93
17. aug 2019

@nyusika vysťahovať ho do obývačky 😄😄😄

candii
17. aug 2019

Určite to normálne nie je,zvlášť keď máš pred pôrodom. Myslím ale že sa to nezmení ani po pôrode. Podľa mňa je celkom detinské prespávať u kamarátov , koľko má rokov? Jeho kamaráti nemajú rodiny?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michelle567
17. aug 2019

Išla by som k mame. Bála by som sa takého krvácania a sama by som byť nechcela. Jemu by som ani nehovorila nech hľadá a stará sa, proste si sa bála byť sama. A poprosila ho nech to už nerobí

dragonheart
18. aug 2019

@mackove Pošli ho do páče

dragonheart
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dragonheart
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
candii
19. aug 2019

@hettinka tiež pravda, kamarátkin chlap má 30 preč a stále sa po nociach flaka a zuruje 🙄

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
papulienka48
19. aug 2019

@candii Z toho by ma asi šľak trafil.
Neviem si predstaviť, že v takom veku by sa chlap flákal kade tade. S takým by som teda žiť nechcela ani za svet :-/

via88
19. aug 2019

Pokojne to moze byt vo veku a s tym spojenou ne/zrelostou, mam dva priklady v rodine, ked chlap sa “zrodinel” az neskor casom...

candii
19. aug 2019

@papulienka48 ani ja. A on jej ešte povie, nech sa zmieri, aký je že iný nebude ,🙄

papulienka48
19. aug 2019

@candii Povedala by som mu, že OK, zmierim sa s tým, ale idem preč od teba a ende 😉